Wyszukiwałeś:

ponton

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ponton

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Honda Civic: Dla eybranych

5 Auto cud-Kosmos deska rozdzielcza ale jazdajest frajda. Pierwsze uczucie-jak by auto nie jechało po drodze ale się ...sunęło niczym ponton po wodzie. bajka!!

 

BMW Seria 7: komfort czy sportowa jazda

4.25 Powiem krótko i zwięźle ten samochódjest do dynamicznej jazdy, jeżeli ktoś szuka lepszego zawieszenia to polecammercedesa też lepsze są materiały oraz wykonanie , a wiem co mówięprzymierzałem się do kupna samochodu 7 miesięcy jeździłem audi A8 ...

 

II zlot klubu Kia 4x4

W dniach 18-20 kwietnia 2008 odbędzie się drugi już zlot członkówklubu Kia 4x4. Tym razem miłośnicy off roadu spotkają się w Giżycku naMazurach.

 

11 milionów za "Ponton"?

W tym roku na aukcję zostanie wystawiony wyjątkowy pojazd. Ferrari 250 TestaRossa wyprodukowane w 1957 prawdopodobnie pobije rekord ustanowiony przezswojego młodszego brata, przekraczając barierę 11 milionówdolarów.

 

Od "pontona" do "okularnika"

Już prawie od miesiąca w salonach dostępna jest najnowsza generacjaMercedesa, który w swojej historii był chyba najpopularniejszym modelemtej marki. Od początków produkcji przekonał do siebie przeszło 10milionów użytkowników, a jego poprzednie wersje dla wieluPolaków były początkiem przygody z motoryzacją spod znaku gwiazdy.

 

IX Zlot Zabytkowych Mercedesów

W dniach 10-13 czerwca br. na Ziemi Kłodzkiej odbędzie się Star Drive Poland2010, czyli IX Zlot Zabytkowych Mercedesów - największe w naszejczęści Europy spotkanie miłośników marki Mercedes.

 

Wyjątkowy "Ponton" na aukcję

To może być nie lada gratka dla miłosników starych samochodówspod znaku gwiazdy. Na brytyjskiej aukcji, która odbędzię się wBrooklands zostanie sprzedany wyjątkowy Mercedes 220 SE Ponton w wersji kabrio.

 

Wątek na forum: Usportowiony Espace

bughahahahahahhaaaahahha USPORTOWIONY espace buahahahaahahahaaaa ratunkuuuuu przecież tym pontonem strach zakręty zbierać... ~riderrr

 

Most w Toruniu: montaż przęseł rozpoczęty!

Operacja wypłynięcia w nurt rzeki łuków toruńskiego mosturozpoczęła się 28 marca około godz. 5.00 rano. Sam transport łuku podpodporę potrwa około 12 godzin, a później nastąpi podniesienie go nawieżach za pomocą mechanizmów hydraulicznych i opuszczenie nawezgłowia. Za około 30 dni ta sama operacja zostanie powtórzona dladrugiego łuku. Zgodnie z nowym harmonogramem nowy toruński most w ciągu drogikrajowej nr 1 ma być oddany do użytku w grudniu 2013 r.

 

Suzuki DF4A/5A/6A - weekend nad wodą z silnikiem zaburtowym

Sezon wakacyjny w pełni, a więc coraz częściej pojawiają się pomysły nato, żeby spędzić czas nad akwenem wodnym. Przy tej okazji warto poznaćpropozycje marki Suzuki, która oprócz samochodów od wielulat zajmuje się tematem silników zaburtowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017