Wyszukiwałeś:

poslizg

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: poslizg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Ford Focus C-Max: Jazda na Maxa

Jedną z najbardziej popularnych obecnie klas samochodów wydają siębyć minivany. Od stycznia tego roku również Ford jest obecny w tymsegmencie, poprzez wprowadzenie modelu Focus C-Max.

 

Innowacyjny system AGCS

System aktywnej kontroli geometrii zawieszenia Active Geometry ControlSuspension (AGCS), jest jedną z innowacyjnych technologii, jaka pojawiła sięw nowym modelu Sonata.

 

Axor z systemem Telligent

ciągniki siodłowe Mercedes-Benz Axor dostępne są również z systememstabilizacji jazdy Telligent w wyposażeniu dodatkowym. Układ ten sprawdza sięjuż od kilku lat w modelu Actros, a w sektorze samochodów osobowych znany jestpod nazwą ESP (system stabilizacji toru jazdy). Efektem jego działania jestznaczne zmniejszenie ryzyka wypadków.

 

Na każdą nawierzchnię

Skandynawia znana jest z tego, że rodzą się tam doskonali kierowcy, produkujesię tam bezpieczne oraz bezawaryjne samochody, a od dobrych paru lat tamtejsiinżynierowie próbują stworzyć tani i niezawodny napęd na wszystkiekoła. Nowy Haldex 4.0 ma sprawić, że plan się powiedzie.

 

F1: Kubica drugi w GP Monaco!

Dał z siebie wszystko i wycisnął z bolidu zupełne maksimum. Robert Kubicareprezentujący BMW Sauber na jednym z ulubionych przez siebie ulicznychtorów, w GP Monaco zajął fenomenalne drugie miejsce ustępując tylkoLewisowi Hamiltonowi (McLaren-Mercedes). Kubica umocnił się na czwartejpozycji w klasyfikacji generalnej.

 

Bezpieczne lato

O tym jak niebezpiecznie jest na naszych drogach nie trzeba nikomu przypominać.Dane statystyczne mówią same za siebie. Tylko w roku ubiegłym napolskich drogach zginęło blisko 6 tys. osób. To tak, jakby co rokuznikało z mapy kraju małe miasteczko. O to, aby tych miasteczek znikało jaknajmniej, zadbała Toyota organizując akcję „Bezpieczne lato zToyotą”.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

Zaczął się najniebezpieczniejszy miesiąc w roku

Statystyki nie kłamią. Październik jest najniebezpieczniejszym miesiącem podwzględem śmiertelnych wypadków drogowych. Poszkodowanymi sązarówno kierowcy, ich pasażerowie, jak i piesi.

 

Jak jeździć zimą?

Zimowe warunki na drogach to prawdziwe wyzwanie zarówno dla auta, jak idla samego kierowcy. Odpowiednie przygotowanie tego pierwszego może w dużymstopniu ułatwić poruszanie się w trudnych sytuacjach, jednak bezumiejętności praktycznych w wielu ekstremalnych momentach może to sięokazać za mało.

 

Bezpieczna jazda zimą!

W końcu, po dość długiej, a przede wszystkim ciepłej jesieni nadeszła jużchyba na dobre zima. I choć temat był niejednokrotnie wałkowany, to po razkolejny, z uporem maniaka, przypominamy o najważniejszych radach, bypodróż samochodem w tym okresie była jak najbezpieczniejsza.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017