Wyszukiwałeś:

pozar

. Znaleziono 129 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pozar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 129 wszystkich):

Wątek na forum: Możliwy pożar silników w Oplu

no prosze i opelki tez mogą się spalić, a tak sie pieklili milosnicy niemieckich aut, ze francuskie są najgorsze, przy okazji awarii w peugeotach z mozliwoscią wystąpienia pozaru ~francuz

 

Wątek na forum: Palący problem Chryslera

Dlaczego problem różnorakich pożarów dotyczy tak często amerykańskich samochodów? W europie w ostatnim czasie były tylko astra I i p'edzio 307. W stanach takie wezwania serwisowe (szczególnie ich rodzimych samochodów) są dość częste. Teraz z zupełnie innym świetle odbieram opowieści mojego b...

 

Dekra: Pożar w mobilhome-ach

Bardzo doceniane w okresie wakacyjnym samochody z częścią mieszkalną (tzw.mobilhome) są również bardzo niebezpieczne. Z przeprowadzonej przezniemiecką firmę Dekra symulacji wynika, że w przypadku pożaru wystarczązaledwie trzy minuty aby samochód uległ całkowitemu spaleniu.

 

Kulą w pożar

Pożar samochodu lub ładunku podczas transportu  to poważny problem iwbrew pozorom zdarza się często. Ogień jest szczególnie groźny wprzypadku samochodów ciężarowych i ich ładunku. Zajęty prowadzeniempojazdu kierowca przeważnie zauważa płomienie za późno –szczególnie jeśli ten wybuchł w przyczepie. W takich przypadkachnieocenionym rozwiązaniem może być kula gaśnicza.

 

Porwane Hyundaie i Kie

Porwanie i pożar. Tak pechowo rozpoczął się rok dla największegokoreańskiego producenta samochodów. Już pierwszego dnia roku transport2,3 tysiąca aut firmy Hyundai-Kia Automotive Group został porwany przezpiratów u wybrzeży Somalii.

 

Samochód w ogniu

W przeciwieństwie do scen z filmów akcji, auta w rzeczywistościwybuchają bardzo rzadko. Jednak podczas pożaru samochodu zarównokierowca, jak i pasażerowie muszą zachować chłodny umysł.

 

Opel Combo może się zapalić

Wyciek paliwa, a w skrajnych sytuacjach nawet wybuch pożaru - takieniebezpieczeństwa grożą w przypadku poruszania się niektórymiegzemplarzami modelu Opel Combo.

 

Chevrolet Trailblazer wezwany do serwisu

309 tys. egzemplarzy Chevroleta Trailblazer musi trafić do serwisu w celunaprawy poważnej usterki. Wada może doprowadzić do pożaru auta.

 

Dym spod maski - tylko bez paniki!

Wydobywający się spod maski naszego samochodu, zwłaszcza podczas jazdy, dymmoże wzbudzić w nas niepokój. Nie musi jednak oznaczać najgorszego,czyli pożaru. Mimo to powinniśmy zachować szczególną ostrożność ipostarać się zdiagnozować przyczyny jego powstania.

 

Most Łazienkowski wyłączony z ruchu - jak długo?

Dopiero pod koniec tygodnia, po dokładnych ekspertyzach, dowiemy się, kiedy doruchu dopuszczony zostanie most Łazienkowski, na którym w sobotęwieczorem wybuchł pożar.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017