Wyszukiwałeś:

pozar

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pozar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Możliwa awaria poduszek w Audi A6

Niektóre modele Audi A6, które zostały wyprodukowane w Niemczech mogą byćwyposażone w niesprawne poduszki powietrzne. Jak informuje firma Kulczyk Tradextakich samochodów jest na naszym rynku pół tysiąca.

 

Jak powstaje wyścigowy Golf TDI

Przed rokiem polski sport motorowy wzbogacił się o markową klasę VolkswagenaGolfa. Z powstaniem tego samochodu wiąże się zresztą kilka ciekawostek. Topierwsza w naszym kraju klasa, zbudowana w oparciu o model z silnikiem Diesla.

 

Możliwy pożar silników w Oplu

W wybranych modelach aut Opel Vectra C oraz Signum mogą wystąpić wadyniebezpieczne dla życia i zdrowia konsumentów - poinformował PrezesaUOKiK producent. Na polski rynek trafiło ponad 1400 takich aut.

 

Kiczowate Ople

Niemiecki producent samochodów zamierza odświeżyć nieco wygląd produktów,zaczynając jednak od wnętrza swoich modeli. Nawet wiceprezes General Motors,Robert Lutz, wypowiada się niezbyt przychylnie na temat kokpitów samochodówmarki Opel oraz Vauxhall.

 

Dekra: Pożar w mobilhome-ach

Bardzo doceniane w okresie wakacyjnym samochody z częścią mieszkalną (tzw.mobilhome) są również bardzo niebezpieczne. Z przeprowadzonej przezniemiecką firmę Dekra symulacji wynika, że w przypadku pożaru wystarczązaledwie trzy minuty aby samochód uległ całkowitemu spaleniu.

 

Największy mobilhome świata!

O tym, że można postawić dom na kołach przekonał na początku XX w. niejakiMichał Drzymała. Ale czy można postawić dom na pustyni? Można. Najlepszymprzykładem jest tutaj Desert Challenger - największy mobilhome świata.

 

Peugeot 307: Ponownie serwis i ponownie ABS

System ABS instalowany w niektórych modelach aut Peugeot 307, mimoprzeprowadzonej w ubiegłym roku akcji serwisowej, może być nadal nieszczelny- poinformował Prezesa UOKiK polski przedstawiciel producenta. Wczoraj (16.10.)ruszyła kolejna kampania serwisowa.

 

Kulą w pożar

Pożar samochodu lub ładunku podczas transportu  to poważny problem iwbrew pozorom zdarza się często. Ogień jest szczególnie groźny wprzypadku samochodów ciężarowych i ich ładunku. Zajęty prowadzeniempojazdu kierowca przeważnie zauważa płomienie za późno –szczególnie jeśli ten wybuchł w przyczepie. W takich przypadkachnieocenionym rozwiązaniem może być kula gaśnicza.

 

Tunele drogowe w Europie są już bezpieczniejsze

W Niemczech, Szwajcarii, Chorwacji i Hiszpanii. W tych państwach eksperciniemieckiego automobilklubu ADAC przeprowadzili badania jakości tunelidrogowych w 2009 roku. Poznaliśmy opinie o 13 "rurach" przezktóre być może już niebawem z uwagi na okres wakacyjny, podążaćbędą także kierowcy z Polski.

 

Porwane Hyundaie i Kie

Porwanie i pożar. Tak pechowo rozpoczął się rok dla największegokoreańskiego producenta samochodów. Już pierwszego dnia roku transport2,3 tysiąca aut firmy Hyundai-Kia Automotive Group został porwany przezpiratów u wybrzeży Somalii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017