Wyszukiwałeś:

poznan

. Znaleziono 2475 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: poznan

Spróbuj też wyszukać: poznań obwodnica sremu poznan-swiecko

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2475 wszystkich):

Poznań pożyczy i zarobi na obwodnicy

Miasto gotowe jest zaciągnąć nawet kilka miliardów złotych długu, boekonomiści obliczyli, że dzięki trasie obwodowej Poznań zarobi krocie. Do2015 r. powstanie trzecia rama komunikacyjna - 36 km dwujezdniowa trasaokalająca miasto, która ma je gruntownie odmienić.

 

Zatoczą ring wokół Poznania

W lipcu wystartowały prace budowlane przy zachodniej obwodnicy Poznania, a wlistopadzie powinna ruszyć budowa obwodnicy wschodniej. Budowa ekspresowejdrogi S5 z Poznania do Gniezna wyniesie ponad 1 mld zł i będzie dopełnieniemdróg otaczających Poznań. Obwodnica wschodnia rozpoczynać się będziena autostradowym węźle Kleszczewo, a kończyć 10 kilometrów przedGnieznem. Inwestycja ma duże znaczenie dla organizacji EURO 2012, bo będziestanowić fragment połączenia między miastami organizującymi mistrzostwa,tj. Poznaniem, Wrocławiem i Gdańskiem.

 

W maju ruszą kolejne prace przy S11 - obwodnicy Poznania

Podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka Zachodniej Obwodnicy miastaPoznania w ciągu drogi ekspresowej S11. Prace na odcinku Złotkowo –Rokietnica rozpoczną się już w maju i zakończą w 2012 roku.  Budowatej 7,7 kilometrowej części obwodnicy ma kosztować ok. 230 mln zł. Pracebudowlane spowodują wiele utrudnień na lokalnych drogach.

 

Za trzy lata ekspresowo na trasie Wrocław - Poznań

Budowa kolejnego odcinka drogi ekspresowej S5 na trasie Wrocław – Poznaństaje się realna. Jak dobrze pójdzie to budowa 80 kilometrowego odcinkaPoznań – Kaczkowo ruszy jeszcze w przyszłym roku, a w 2015 roku kierowcyskorzystają z wygodnej, dwujezdniowej drogi ekspresowej prowadzącej z Poznaniaco najmniej do Rawicza.  Zielone światło pojawiło się po tym jakMinisterstwo Rozwoju Regionalnego przedstawiło zaktualizowany wykazprojektów, które zostaną dofinansowane w ramach programuInfrastruktura i Środowisko.

 

Budowa węzła Antoninek w Poznaniu

W Poznaniu trwają prace przy budowie węzła Antoninek. Termin realizacjizadania pn. „Rozbudowa węzła Antoninek” w ciągu ulicyWarszawskiej i Bałtyckiej (droga krajowa nr 92) w Poznaniu” zostałustalony na kwiecień 2012 roku. Wykonawcą robót budowlanych przebudowywęzła Antoninek jest konsorcjum firm: Warbud SA z Warszawy (lider konsorcjum).Koszt robót budowlanych to blisko 88 mln złotych.

 

Wschodnia obwodnica Poznania w całości przejezdna

Wschodnią obwodnicą Poznania kierowcy mogli przejechać jeszcze przed Euro2012. Jednak z uwagi na trwające prace niemożliwe było korzystanie zewszystkich jej węzłów. 21 września br. oddany został do ruchu ostatniz 7 węzłów na drodze ekspresowej S5 Gniezno-Poznań: węzełStrumiany.  Tym samym kierowcy mogą korzystać już z całej wschodniejobwodnicy Poznania oraz ze wszystkich węzłów położonych w jej ciągu.

 

Powstanie brakujący odcinek zachodniej obwodnicy Poznania

Jeszcze przed przyszłorocznym okresem wakacyjnym do ruchu ma być dopuszczony,brakujący, ponad 5-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S11 pomiędzywęzłami Poznań Rokietnica i Poznań Tarnowo Podgórne. Odcinek tenzepnie oddane wcześniej odcinki zachodniej obwodnicy Poznania.

 

Motoryzacja w II edycji Konsorcjum Marki Poznań

Znane są już przedsiębiorstwa, które wezmą udział w projekcierealizowanym wspólnie z Miastem Poznań. Udział w drugiej edycjiKonsorcjum Marki Poznań weźmie 39 marek związanych z Poznaniemreprezentujących 11 różnych branż w tym z branży motoryzacyjnej.Celem nadrzędnym projektu jest osiągnięcie synergii wizerunkowej międzymarkami a Miastem.

 

Motor Show w Poznaniu - pierwsze informacje

Między 10 a 12 kwietnia będziemy mieli okazję zwiedzać wystawy na targachMotor Show w Poznaniu. Nie zabraknie na nich polskich premier aut, któreniebawem wyjadą na nasze drogi - sprawdźcie, czego można się spodziewać.

 

Tor Poznań: Możliwa zmiana miejsca

Tor Poznań: Rozważą alternatywną lokalizacjęPo ostatnich wyborachsamorządowych Tor Poznań stał się kością niezgody, a jego przyszłośćstała i wciąż stoi pod dużym znakiem zapytania. Na szczęście pojawiłosię światełko w tunelu - Miasto Poznań i Automobilkub Wielkopolskiosiągnęły porozumienie dające duża nadzieję dla tego obiektu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017