Wyszukiwałeś:

poznania

. Znaleziono 575 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: poznania

Spróbuj też wyszukać: poznań

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 575 wszystkich):

Jest pozwolenie na zach. obwodnicę Poznania

GDDKiA w Poznaniu otrzymała od Wojewody pozwolenie na budowę "zachodniejobwodnicy" miasta Poznania w ciągu S11 na odcinku Złotkowo - AutostradaA2 (Głuchowo). Rozstrzygnięcie przetargu planowane jest na maj br. Sama budowamoże potrwać 18 miesięcy (z wyłączeniem okresu zimowego).

 

460 mln zł na obwodnicę Poznania

Budowa zachodniej obwodnicy Poznania czyli 14 kilometrowego odcinka w ciągudrogi ekspresowej S11wyniesie prawie 460 mln zł. Prace potrwają dwa lata iwykona Skanska.

 

Zachodnia Obwodnica Poznania na dobry poczatek

Rozpoczęły się pierwsze prace przy budowie zachodniej obwodnicy Poznania.Plac budowy został przekazany wykonawcy 22 lipca br. Ponad 14-kilometrowyodcinek drogi ekspresowej S11, na odcinku Złotkowo - Autostrada A2 (Głuchowo),wyprowadzi ruch tranzytowy z kierunku północ-południe poza miasto.Dzięki połączeniu z autostradą A2 oraz planowaną po stronie południowejobwodnicą Poznania w ciągu drogi S5, trasa stanie się ważnym szlakiemkomunikacyjnym na mapie Polski.

 

Zatoczą ring wokół Poznania

W lipcu wystartowały prace budowlane przy zachodniej obwodnicy Poznania, a wlistopadzie powinna ruszyć budowa obwodnicy wschodniej. Budowa ekspresowejdrogi S5 z Poznania do Gniezna wyniesie ponad 1 mld zł i będzie dopełnieniemdróg otaczających Poznań. Obwodnica wschodnia rozpoczynać się będziena autostradowym węźle Kleszczewo, a kończyć 10 kilometrów przedGnieznem. Inwestycja ma duże znaczenie dla organizacji EURO 2012, bo będziestanowić fragment połączenia między miastami organizującymi mistrzostwa,tj. Poznaniem, Wrocławiem i Gdańskiem.

 

Zachodnia obwodnica Poznania "kawałek po kawałku"

W maju powinna ruszyć budowa drugiego z trzech odcinków drogi S11stanowiącej obwodnicę Poznania. Mimo że ostatni etap prac ruszy najwcześniejza rok, droga ma być gotowa do Euro 2012.

 

W maju ruszą kolejne prace przy S11 - obwodnicy Poznania

Podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka Zachodniej Obwodnicy miastaPoznania w ciągu drogi ekspresowej S11. Prace na odcinku Złotkowo –Rokietnica rozpoczną się już w maju i zakończą w 2012 roku.  Budowatej 7,7 kilometrowej części obwodnicy ma kosztować ok. 230 mln zł. Pracebudowlane spowodują wiele utrudnień na lokalnych drogach.

 

Rusza przetarg na kolejny odcinek Zachodniej Obwodnicy Poznania

Drogowcy ogłosili przetarg na budowę Zachodniej Obwodnicy miasta Poznania wciągu DK S11 na odcinku Złotkowo - A2 i w ciągu DK S5 w rejonie węzła"Głuchowo" autostrady A2 ETAP IIB - od węzła "Rokietnica"do węzła "Swadzim".

 

Powstaje S5 Gniezno - Poznań czyli wsch. obwodnica Poznania

W budowie jest wschodnia obwodnica Poznania. Nowa obwodnica rozpoczynać siębędzie na autostradowym węźle Kleszczewo, a kończyć 10 kilometrówprzed Gnieznem.Droga ma być gotowa w drugiej połowie 2012 roku.

 

Jest decyzja dla kolejnego etapu Zach. Obwodnicy Poznania

Wojewoda Wielkopolski wydał pozwolenie na budowę Zachodniej Obwodnicy miastaPoznania w ciągu drogi krajowej S11 na odcinku od węzła Rokietnica do węzłaSwadzim, etap IIb o łącznej długości 5,33 km.

 

Wschodnia obwodnica Poznania w całości przejezdna

Wschodnią obwodnicą Poznania kierowcy mogli przejechać jeszcze przed Euro2012. Jednak z uwagi na trwające prace niemożliwe było korzystanie zewszystkich jej węzłów. 21 września br. oddany został do ruchu ostatniz 7 węzłów na drodze ekspresowej S5 Gniezno-Poznań: węzełStrumiany.  Tym samym kierowcy mogą korzystać już z całej wschodniejobwodnicy Poznania oraz ze wszystkich węzłów położonych w jej ciągu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018