Wyszukiwałeś:

prad

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prad

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Alcoguard w Volvo

Firma Volvo Cars wprowadza do swojej oferty innowacyjny system "Alcoguard",badający trzeźwość kierowcy. Wykorzystuje ono technologię ogniwapaliwowego, jest niezawodne i w pełni zintegrowane z samochodem.

 

Nim ostygnie żarnik

Nadchodzi nieubłagalny zmierzch technologiczny dla drucików wolframowychi nagrzewających się żarówek. Opracowano coś dużo szybszego,świecącego mocniejszym strumieniem i przy okazji bardzo trwałego. Proszępaństwa oto dioda LED.

 

Rośnie udział aut na prąd

Do połowy następnego dziesięciolecia udział samochodów napędzanychprzez silniki elektryczne na globalnym rynku może wzrosnąć nawet o 10%informuje niemiecki instytyt branży motoryzacyjnej - IFA. Oznacza to, że podrogach do tego czasu jeździć może nawet 5 milionów tego typupojazdów.

 

Będzie ciemno, bo nie ma kto płacić

Od wczoraj na odcinku drogi krajowej nr 4 od mostu na Dunajcu w Zgłobicach doTarnowa, nie działa oświetlenie. Wyłączono zasilanie około 200 lampoświetleniowych wzdłuż drogi, ponieważ nie ma porozumienia w kwestiipłacenia rachunków za prąd.

 

KGP: Jechał pod prąd motorowerem na A4

Policjanci z wydziału ruchu drogowego KWP we Wrocławiu zatrzymali pijanegomotorowerzystę, który jechał autostradą A4 "pod prąd" ispowodował wypadek.

 

Elektryczne auta z Polski ruszają na drogi

Już niedługo na polskie drogi wyjadą samochody elektryczne rodzimejprodukcji. Fabryka Impact Automotive Technologies z siedzibą w Pruszkowie zakilka tygodni rusza z seryjną produkcją SAM-ów, czyli dwuosobowych autelektrycznych.

 

Zatankujesz prąd w Warszawie

Elektryczność to z pewnością przyszłość motoryzacji. Nasz kraj idzie zeświatowym duchem postępu, starając się dotrzymać kroku. Warszawadołączyła do elitarnego grona między Paryż, Londyn i Berlin, gdzie możnazatankować pojazd o napędzie elektrycznym.

 

Kopenhaga na prąd

Stolica Danii już dzisiaj przywita polityków najwyższego szczebla,którzy rozpoczną specjalny szczyt poświęcony zmianom klimatycznym naświecie. Także dziś władze miasta oddadzą do dyspozycji 25 nowychsamochodów komunalnych, całkowicie napędzanych na prąd.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Jak Golf Coupe

Dla Volkswagena rozpoczyna się wyjątkowy rok, który przyniesie ze sobąnajwięcej premier w historii firmy. Numerem 1 na liście nowości 2010 jestcałkowicie nowe coupe z hybrydowym napędem, które śmiało możnanazwać Golfem Coupe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017