Wyszukiwałeś:

prad

. Znaleziono 492 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prad

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 492 wszystkich):

KGP: Jechał pod prąd motorowerem na A4

Policjanci z wydziału ruchu drogowego KWP we Wrocławiu zatrzymali pijanegomotorowerzystę, który jechał autostradą A4 "pod prąd" ispowodował wypadek.

 

Nowe rondo turbinowe w Prądach

Opolski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddał doużytku jedno z pierwszych w Polsce rond turbinowych. Nowe skrzyżowanieznajduje się na łącznicy węzła autostrady A4 w Prądach, gdzie krzyżujesię ona z drogą krajową nr 46.

 

Pierwsza sieć stacji z prądem

Auta elektryczne to jeden z pewnych kierunków, w którym rozwijaćsię będzie motoryzacja w najbliższych latach. W Kanadzie powstaje jużpierwsza sieć stacji z dystrubutorami prądu.

 

Elektro-unia możliwa?

Mimo że ludzie zawsze będą kochać zapach benzyny i dźwięk silników,to nie ulega wątpliwości, że samochody elektryczne to przyszłośćmotoryzacji. Niektórzy producenci myślą o rozwoju i produkcjiekologicznych napędów wspólnie z innymi producentami i firmamienergetycznymi. Czy czeka nas unifikacja systemów gromadzących prąd wsamochodach?

 

Prąd z ulicy

Nie ma już wątpliwości, że przyszłość motoryzacji widziana jest przezpryzmat elektryczności. Największym problemem samochodów napędzanychna prąd jest jak na razie ich ograniczony zasięg, który średnio wynosiod 150 do 200 kilometrów. Powstała jednak pewna koncepcja, którateoretycznie pozwoliłaby zasilać auta nieustannie podczas jazdy.

 

Wątek na forum: jaki jest pobór prądu w czasie czuwania w megane II 1,5dci?

Mam megane II z 2004 roku 1,5 dci 80km. W paździrniku wymienilem aku. pojexdzilem 3 dni i auto 7 dni stalo. Nie moglem go odpalic rozladowany aku ( nowe?) Po doladowaniu jezdzilem do lutego, auto stalo 1 dzien bez ruszania znowu nie moglem odpalic rozladowane aku. W serwisie od aku stweirdzili ze...

 

Mercedes nie wjedzie pod prąd

Rozkojarzenie, chwila nieuwagi a czasem nawet skrajna głupota mogą doprowadzić do tragedii, gdy wjedziemy w ulicę pod prąd. Mercedes opracowałsystem, który ostrzeże przed przypadkowym wjechaniem na jezdnię okierunku ruchu przeciwnym do kierunku jazdy.

 

A4: Uwaga na utrudnienia na węźle Prądy

10 lipca 2014 r. w godzinach popołudniowych drogowcy planują częściowozamknąć dla ruchu węzeł „Prądy” na autostradzie A4.

 

Audi szykuje e-paliwa z wody, powietrza i prądu

Audi pracuje nad neutralnymi pod względem emisji CO2 paliwami syntetycznych.Najnowszy projekt to pilotażowa wytwórnia w Dreźnie, w której zwody, dwutlenku węgla i ekologicznego prądu produkowane jest paliwo e-diesel.

 

Ford ostrzeże przed jazdą "pod prąd"

Ford przedstawia innowacyjny system Wrong Way Alert, który ostrzeżekierowcę o wjeździe "pod prąd" na autostradę. Niestety na raziePolacy nie będą mogli sprawdzić działania tego układu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017