Wyszukiwałeś:

prawo X

jazdy X

. Znaleziono 105 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prawo jazdy

Spróbuj też wyszukać: prawo jazdy na automat ubezpieczenie dowód rejestracyjny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 105 wszystkich):

Prawo jazdy za darmo?

W ramach projektu 'Transport-mobilny rynek pracy' finansowanego ze środkówEuropejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa możliwe będziezrobienie prawa jazdy całkowicie za darmo. Miasto Lublin jako jedno zpierwszych w Polsce oferować będzie takie kursy dla mieszkańców.

 

Szkoła jazdy zapłaci?

Kolejne kontrowersje wokół egzaminów na prawo jazdy. Jednak tymrazem nie chodzi o skandal korupcyjny, tylko rozwiązania jakie zaproponowałjeden z szefów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.Wedle jego pomysłu, kolejny oblany przez kursanta egzamin powinien byćdofinansowywany z kasy szkoły jazdy, która go szkoliła.

 

Za niezapłacony mandat można stracić prawo jazdy

Wiele miesięcy prac nad zmianami do ustawy Prawo o ruchu drogowym w zakresiekarania za przekraczanie dopuszczalnych prędkości, sporo różnychpropozycji i w końcu jest. Zmodernizowana ustawa, która teraz trafiłado Senatu, wprowadza wyższe limity prędkości, wyższe mandaty zaprzekroczenie prędkości, a także możliwość czasowego zawieszenia prawajazdy.

 

Prawo Jazdy w Szkole Auto

Pierwsza grupa uczestników kursu nauki jazdy prowadzonego przez SzkołęAuto podeszła do egzaminu na prawo jazdy kat. B.

 

Egzamin na prawko trochę inaczej

Dziś (9 czerwca) wchodzą w życie zmienione przepisy rozporządzenia MinistraInfrastruktury regulującego zasady zdawania egzaminu na prawo jazdy.

 

Okres próbny dla młodych kierowców

Ponad rok prac nad ustawą o kierujących pojazdami i w końcu jest. A w niejmiędzy innymi okres próbny dla początkujących kierowców, nowekategorie prawa jazdy oraz częstsze kierowanie na kursy reedukacyjne. Nowaustawa zacznie obowiązywać rok od jej ogłoszenia.

 

Kierowcy-dłużnicy odetchną z ulgą?

W 2005 roku w życie weszły przepisy, które wprowadziły najbardziejsurową karę, jaką można sobie wyobrazić, dla kierowców,którzy są jednocześnie dłużnikami alimentacyjnymi. Otóżprzyjęta wówczas ustawa zakładała, iż takim osobom może byćzabierane prawo jazdy. Jest jednak szansa, że obowiązujące przepisy zostanązmienione, bowiem do Trybunału Konstytucyjnego trafił wniosek o zbadaniezgodności tego przepisu z konstytucją.

 

Nie będą zabierać prawka za alimenty

We wczorajszym wyroku Trybunał Konstytucyjny uznał za niekonstytucyjnyprzepis, zgodnie z którym osobom, które zalegały z zapłatąalimentów, można było odebrać prawo jazdy.

 

Za młodzi na prawo jazdy?

"Za młodzi na sen, za starzy na grzech" - wprawdzie dobrze znanesłowa piosenki Ryszarda Rynkowskiego nie dotyczą kierowców, jednakproblematyka wieku, w jakim można zdobyć uprawnienia do prowadzenia samochodu,czy innego pojazdu od dawna jest kwestią mocno dyskusyjną.

 

Rząd za okresem próbnym dla "młodych kierowców"

Na wczorajszym posiedzeniu Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy okierujących pojadami, zgodnie z którym m.in. "młodzikierowcy" zostaną objęci dwuletnim okresem próbnym, wprowadzonezostaną nowe kategorie praw jazdy, a kierowcy posiadający już prawo jazdy niestracą automatycznie uprawnień po przekroczeniu 24 punktów karnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "prawo jazdy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017