Wyszukiwałeś:

premie X

ekologiczne X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: premie ekologiczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Kolejny miliard dopłat dla Niemców

Niemiecki rząd najprawdopodobniej przekaże kolejny miliard euro na dopłatydla nabywców nowych samochodów, którzy jednocześniezezłomują swoje stare, minimum dziewięcioletnie auto.

 

Austriacy też już dostają dopłaty

Od wczoraj Austria dołączyła do państw, które wypłacają tzw.premię ekologiczną do zakupu nowego samochodu przy jednoczesnym zezłomowaniuswojego starego auta.

 

Niemcy kupują auta w Polsce

Dopłaty niemieckiego rządu do zakupu nowych aut sprawiły, że Niemcy rzucilisię do salonów samochodowych. W tym i do polskich - co dziesiąte noweauto, jakie wyjeżdża z polskiego salonu, trafia następnie za naszązachodnią granicę.

 

Szóstka chętnych po Opla

Co najmniej sześciu chętnych jest zainteresowanych przejęciem marek Opel iVauxhall. Informację taką przekazał nowy szef General Motors, FritzHenderson, nie zdradzając jednak żadnych szczegółów na tematzainteresowanych inwestorów.

 

Brytyjczycy też dostaną dopłaty

Sukces, jakim cieszą się dopłaty do zakupu nowych aut w niektórycheuropejskich krajach, wraz ze słabymi wynikami sprzedaży na rodzimym rynkuzmusił władze brytyjskie do wprowadzenia i u siebie podobnych dopłat.Brytyjscy kierowcy mogą liczyć na dofinansowanie w wysokości 2 tys.funtów.

 

"Tak" dla ekopodatku i dopłat do nowych aut

Za zastąpieniem obecnej akcyzy podatkiem ekologicznym, liczonym na podstawiewartości i czynników ekologicznych, opowiada się KonfederacjaPracodawców Polskich.

 

Podatek ekologiczny - będzie, nie będzie?

Choć w mediach pojawiło się już szereg spekulacji na temat podatkuekologicznego, który miałby zastąpić obowiązującą dziś akcyzę, towciąż nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w tej kwestii.

 

Koniec z dopłatami do nowych aut

Pomimo olbrzymiego sukcesu, jaki odniósł wprowadzony u naszychzachodnich sąsiadów program dopłat do nowych samochodów, niebędzie on już przedłużony.

 

Dopłaty są skuteczne

Wiele europejskich krajów w obliczu kryzysu panującego w sektorzemotoryzacyjnych zdecydowało się wprowadzić system dopłat do zakupu nowychaut przy jednoczesnym zezłomowaniu swojego starego pojazdu. Jaki efektprzyniosły te premie?

 

Przedsiębiorcy za podatkiem ekologicznym

Podatek ekologiczny podzielił skutecznie polski sektor motoryzacyjny.Przeciwnicy jego wprowadzenia co rusz wygłaszają swoje racje, to samo czyniązresztą jego zwolennicy. Z całą pewnością nasz rząd czeka bardzo trudnadecyzja w tej sprawie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "premie ekologiczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017