Wyszukiwałeś:

premie X

ekologiczne X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: premie ekologiczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

UE za dopłatami do nowych aut

Bardzo możliwe, że już wkrótce we wszystkich krajach Unii Europejskiejzostaną wprowadzone analogiczne przepisy wprowadzające dopłaty do kupowanychnowych samochodów.

 

Dopłaty do aut korzystne dla motoryzacji

Z początkiem roku niektóre kraje UE uruchomiły systemy dopłat zazłomowanie starych i zakup nowych aut. Okazuje się, że dzięki temu w EuropieŚrodkowo-Wschodniej wzrost produkcji odnotowują m.in. Dacia i Skoda a w Polsce- Fiat Auto Poland i VW Poznań. Wzrost produkcji widzą równieżniektórzy dostawcy eksportując części i komponenty do europejskichfabryk produkujących auta miejskie.

 

Austriacy też już dostają dopłaty

Od wczoraj Austria dołączyła do państw, które wypłacają tzw.premię ekologiczną do zakupu nowego samochodu przy jednoczesnym zezłomowaniuswojego starego auta.

 

Zielona wyścigówka Volvo

W zawodach  STCC (ang. Swedish Touring Car Championship wystartuje w tymroku ekologiczne Volvo.  C30 Drive jest prezentacją przyjaznych dlaśrodowiska rozwiązań Volvo, które mają okazać się najszybsze natorze wyścigowym.

 

Niemcy kupują auta w Polsce

Dopłaty niemieckiego rządu do zakupu nowych aut sprawiły, że Niemcy rzucilisię do salonów samochodowych. W tym i do polskich - co dziesiąte noweauto, jakie wyjeżdża z polskiego salonu, trafia następnie za naszązachodnią granicę.

 

Brytyjczycy też dostaną dopłaty

Sukces, jakim cieszą się dopłaty do zakupu nowych aut w niektórycheuropejskich krajach, wraz ze słabymi wynikami sprzedaży na rodzimym rynkuzmusił władze brytyjskie do wprowadzenia i u siebie podobnych dopłat.Brytyjscy kierowcy mogą liczyć na dofinansowanie w wysokości 2 tys.funtów.

 

"Tak" dla ekopodatku i dopłat do nowych aut

Za zastąpieniem obecnej akcyzy podatkiem ekologicznym, liczonym na podstawiewartości i czynników ekologicznych, opowiada się KonfederacjaPracodawców Polskich.

 

Koniec z dopłatami do nowych aut

Pomimo olbrzymiego sukcesu, jaki odniósł wprowadzony u naszychzachodnich sąsiadów program dopłat do nowych samochodów, niebędzie on już przedłużony.

 

Niemcom już nie dołożą

5 miliardów euro. Tyle dokładnie wydał niemiecki rząd na dopłaty dozakupu nowych aut. Wczoraj, po ośmiu miesiącach obowiązywania programu,przyjęto ostatnie zamówienie.

 

Dopłaty są skuteczne

Wiele europejskich krajów w obliczu kryzysu panującego w sektorzemotoryzacyjnych zdecydowało się wprowadzić system dopłat do zakupu nowychaut przy jednoczesnym zezłomowaniu swojego starego pojazdu. Jaki efektprzyniosły te premie?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "premie ekologiczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017