Wyszukiwałeś:

premiera

. Znaleziono 5728 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: premiera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 5728 wszystkich):

Premiera Roku 2005 w mojeauto.pl

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl już po raz kolejnyzmobilizowała Użytkowników do tego, by sami wybrali najbardziej atrakcyjnysamochód – "Premierę Roku 2005".

 

Prapremiera nowego Fiata 500

Włoski koncern zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcia swojego nowego,oczekiwanego już z dużą niecierpliwością modelu Fiat 500. Premieraodbędzie się już 4 lipca w Turynie.

 

Polska premiera flagowego BMW + [VIDEO]

We wtorkowy wieczór w Warszawie, na Torwarze, w towarzystwie zebranychprzedstawicieli świata mediów, biznesu oraz artystów odbyła siępolska premiera najbardziej luksusowej ze wszystkich limuzyn bawarskiegokoncernu. BMW serii 7 emanuje luksusem, elegancją, dynamiką, a przy tym pełnejest innowacyjnych rozwiązań.

 

Premiera Gran Turismo 5 znów odłożona

Sony znów sprawdza cierpliwość fanów wyścigów przezkolejne już odkładanie światowej premiery znakomitego symulatora Gran Turismo5.

 

Premiera przed premierą Gran Turismo 5

Mimo wielu zmian terminu premiery Gran Turismo 5 musimy zasmucićmiłośników gry. Premiera wydawnictwa została ponownie przesunięta nabliżej nieokreślony termin. W sklepach internetowych zapowiadana jest naSylwestra. Czy tak będzie? Brak oficjalnych informacji.

 

Premiera Range Rover Evoque w Polsce

W środowy wieczór w Warszawie, pod hasłem „Hello Poland”,odbyła się impreza na której w towarzystwie polskich celebrytówzaprezentowany został Range Rover Evoque.

 

Pierwsze zdjęcia kabrioleta Corvetty

Tuż przed genewską premierą otwartej wersji modelu Corvette Stingray,Chevrolet opublikował pierwsze zdjęcia swojej nowości. Fani amerykańskiejmotoryzacji powinni być zadowoleni.

 

Wiemy, co Nissan pokaże w Tokio

Przez kilka dni Europejczycy emocjonowali się premierą nowej generacjiQashqaia. Modelu tego nie zobaczą jednak goście wystawy w Tokio, co jednak nieoznacza, że w stolicy Japonii na stoisku Nissana będzie "wiałonudą".

 

Europejskie premiery Mazdy

Już za miesiąc 85. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie, gdzie na stoisku Mazdy zobaczymy sporo nowości. Rzućmy okiem na premiery szykowaneprzez firmę z Hiroszimy.

 

Najlepsze premiery Genewy 2016

Emocje po targach w Genewie powoli opadają i czas, żeby na chłodno przejrzećwszystkie premiery i wybrać te naszym zdaniem najlepsze. Oto, co wpadło nam woko w Genewie w 2016 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017