Wyszukiwałeś:

premiera

. Znaleziono 506 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: premiera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 506 wszystkich):

Alfa Romeo 159 Premierą Roku!

Choć ubiegły rok pod względem sprzedaży był bardzo słaby, to jednak niebrakło naprawdę ciekawych premier rynkowych. Sprawdziliśmy, która z nichwedług Państwa cieszyła się największym zainteresowaniem. ZwyciężyłaAlfa Romeo 159.

 

Premiera Roku 2005 w mojeauto.pl

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl już po raz kolejnyzmobilizowała Użytkowników do tego, by sami wybrali najbardziej atrakcyjnysamochód – "Premierę Roku 2005".

 

Ford Ka z silnikiem Fiata

Kolejna generacja samochodu wypełniającego segment mini w zestawieniu Forda,czyli model Ka, doczeka się niebawem następcy. Zostanie on zbudowany napłycie podłogowej Fiata 500, którego premiera także nastąpi niebawem.

 

Polska Astra tuż przed premierą

Tak jak i poprzednie dwie generacje, tak i Opel Astra III będzie oferowany wwersji sedan. Premiera tej wersji nadwoziowej odbędzie się podczas dniprasowych Salonu Samochodowego w Istanbule.

 

Nowe Pajero w Polsce

Warszawa była miejscem pierwszej po salonie paryskim (Mondial de L'AutomobileParis 2006) europejskiej prezentacji najnowszej ewolucji Mitsubishi Pajero. 26października na terenie Fortu Legionów w Warszawie odbyła się polskapremiera nowego modelu Mitsubishi Pajero.

 

Nissan Qashqai na polskich drogach! - ceny i pierwsze zdjęcia

W dniu dzisiejszym w Warszawie odbywa się polska premiera nowego NissanaQashqai. Na miejscu jest nasz reporter, dzięki któremu u nas możecie Państwojako pierwsi zobaczyć ten japoński model na polskich drogach.

 

Wcześniejsza premiera Fiata 500

Nie, jak wcześniej planowano, we wrześniu, ale już 4 lipca odbędzie sięświatowa premiera nowego Fiata 500. Czyli dokładnie w 50. rocznicę debiututego legendarnego już niemal małego auta.

 

Nowy Fiat z Tych o kwartał wcześniej

Nie podczas wrześniowego salonu we Frankfurcie, ale już 4 lipca odbędzie siępremiera najnowszego modelu włoskiego koncernu Fiat, popularnej"500". W tym roku w tyskiej fabryce Fiata ma powstać ok. 58 tys. auttypu "500". Dla tyskiej fabryki Fiat Auto Poland to oznacza, żeprodukcję auta trzeba będzie przyspieszyć.

 

Nowy Superb na testach

Dolina Śmierci była miejscem testów dwóch prototypowychegzemplarzy nowej generacji modelu Skoda Superb. Oficjalna światowa premieraodbędzie się na marcowych targach motoryzacyjnych w Genewie.

 

Z premierem Pawlakiem o problemach polskiej motoryzacji

Kwestie związane z pełnym odliczeniem VAT, zastąpienie akcyzy przez podatekekologiczny oraz leasing konsumencki to najczęściej pojawiające się problemybranży motoryzacyjnej, które również pojawiły się przy okazjispotkania premiera Pawlaka z przedstawicielami branży motoryzacyjnej w naszymkraju.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017