Wyszukiwałeś:

prezent

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prezent

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Groenholm po raz drugi

Fin Marcus Groenholm wygrał Rajd Szwecji, drugą tegoroczną eliminacjęmistrzostw świata. Groenholm triumfował także w pierwszej eliminacji -styczniowym Rajdzie Monte Carlo i jest liderem klasyfikacji generalnejmistrzostw świata.

 

A2 - można by jechać ale...

Na nowobudowanym odcinku autostrady A2 trwa wyścig z czasem. Najwięcej praczostało na odcinku poznańskim, na łódzkim trwają już wykończeniowe pracekosmetyczne. Potem rozpoczną się procedury odbioru i wydawania zezwoleń....

 

Prezent na święta? Dwa Maybachy!

Na niecodzienny pomysł wpadł dealer samochodowy marki Maybach zamerykańskiego miasta Newport Beach. Z okazji zbliżających się świątBożego Narodzenia oferuje on specjalny pakiet prezentów dla zamożnych.

 

Ginetta G50: Szybki prezent

Brytyjska manufaktura aut sportowych, firma Ginetta z okazji jubileuszu 50-leciaistnienia marki przygotowała sama dla siebie prezent - model G50. Auto pojawisię w sprzedaży w 2008 roku z silnikiem o mocy 300 KM.

 

Opel Corsa ma 25 lat

Wszystko zaczęło się w 1982 roku, kiedy to General Motors rozpocząłprodukcję rewolucyjnego małego samochodu o nazwie Opel Corsa. Jego produkcjazostała zainaugurowana w hiszpańskiej fabryce Figueruelas, umiejscowionej wSaragossie.

 

Będzie Maybach bez dachu

Zachodnie media donoszą, że na nadchodzących targach motoryzacyjnych, któreodbędą się już niebawem w Dubaju, pojawi się samochód o którym niedawnobyło całkiem głośno lecz nagle doniesienia ucichły. Odbędzie się tampierwsza prezentacja ultra-luksusowego Maybacha 62 Landaulet.

 

Lotos dla „Szpitala Dziecięcego”

Wczoraj (wtorek) w godzinach od 12 do 15 na wybranych stacjach Lotosumenadżerowie koncernu obsługiwali klientów. Część marży zesprzedanego paliwa zostanie przeznaczona na pomoc chorym dzieciom.

 

Świąteczny prezent dla kierowców

Nie potwierdziły się najczarniejsze scenariusze z przełomu listopada igrudnia. Ceny paliw na stacjach benzynowych od pewnego czasu już sukcesywniemaleją, co z pewnością jest dobrą wiadomością przed świątecznymiwojażami.

 

25 000 Viperów już grasuje na drogach

Kolejny krok milowy w zakładzie Conner Avenue Assembly Plant Chrysler LLC:25-tysięczny samochód Dodge Viper. Nowym właścicielem Vipera SRT102008 został sam Kurt Busch w uznaniu zasług jakie położył dla marki Dodgejako czołowy kierowca tej marki w zawodach NASCAR Sprint Cup Series 2007.

 

10 hitów F1 w 2009 roku

Rafał Kazimierczak, dziennikarz Przeglądu Sportowego podsumował tegorocznysezon Formuły 1. O to 10 hitów tegorocznego sezonu w królowejmotosportu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017