Wyszukiwałeś:

prezes

. Znaleziono 599 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prezes

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 599 wszystkich):

Zmiany w VW Poznań

Bernd Pischetsrieder, prezes zarządu Volkswagen AG, zapowiedział podczasswojej wizyty w Hanowerze przeniesienie części produkcji Transportera T5 zPoznania do Hanoweru.

 

Polska centrum globalnej strategii wytwórczej GKN

"Nasza nowa inwestycja to nie tylko tworzenie nowych miejsc pracy, alerównież najnowsza technologia formowania precyzyjnego w Europie. Tętechnologię zamierzamy wykorzystać do dalszego rozwoju zakładów w Oleśnicy,które stają się jednym z najważniejszych zakładów jakie mamy wEuropie" - Kevin Smith, Prezes Zarządu GKN.

 

FSO - kierunek wschód

"Naszym wspólnym celem jest wprowadzenie FSO do grona najlepszych firmmotoryzacyjnych Europy. Wymaga to wiele pracy i nakładów inwestycyjnych, alejestem pewien, że mamy w tym Państwa pomoc i poparcie" - powiedział doakcjonariuszy Tariel Wasadze, Prezes konsorcjum UkrAvto i nowy członek RadyNadzorczej FSO.

 

Nowe samochody VW

Prezes Volkswagena, Wolfgang Bernhard zapowiedział, że w przeciągu pięciulat Volkswagen zamierza wypuścić na rynek dwa nowe, niszowe modele.

 

Nissan zza wschodniej granicy

Nissan Motor Company potwierdził wczoraj swoje najbliższe plany dotyczącefabryki w St. Petersburgu. Prezes koncernu, Carlos Ghosn, ogłosił podczaskonferencji prasowej w Tokio, że inwestycja ta pochłonie około 200 milionówdolarów.

 

Bariery rozwoju firm

"Po raz kolejny przedsiębiorcy uznali, że wysokość pozapłacowychkosztów pracy to bariera, która najbardziej negatywnie wpływa nafunkcjonowanie biznesu w Polsce, a tym samym na rynek pracy" - mówi PrezesKIG Andrzej Arendarski.

 

Skoda i Volkswagen z Kaługi

Rosyjski minister gospodarki German Gref, Prezes Zarządu Volkswagena BerndPischetsrieder oraz Prezes Zarządu Skoda Auto Detlef Wittig wmurowali w sobotę28. października kamień węgielny, symbolicznie zaczynający budowę nowejfabryki VW i Skody w rosyjskiej Kałudze.

 

Znowu podwyżka winiet i znów protest kierowców

Ogólnopolską akcję protestacyjną planuje 3 czerwca ZrzeszenieMiędzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce - poinformował wczwartek prezes ZMPD Jan Buczek. Protest jest wymierzony przeciwko planowanejprzez rząd na 10 czerwca kolejnej już podwyżkę cen winiet drogowych.

 

Prezes MAN ustąpił

Dotychczasowy prezes zarządu firmy MAN SE, Håkan Samuelsson opuściłfirmę na własne życzenie i ustąpił z funkcji przewodniczącegozarządu. 

 

Audi A2 w powijakach

Audi w końcu przyznało się oficjalnie do prac nad nowym modelem A2. Wwywiadzie dla jednego z zagranicznych magazynów prezes Rupert Stadlerpoinformował o najbliższej przyszłości tego auta.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017