Wyszukiwałeś:

prezydent

. Znaleziono 638 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prezydent

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 638 wszystkich):

Wątek na forum: Prezydent podpisał specustawę drogową

Podoba mi się ta ustawa. Cieszy mnie fakt , że Prezydent nie zawetował tego projektu. Pozdrawiam ~kg_krecik

 

Wątek na forum: Poznaj nowe auto Prezydenta

No to się zgadza. Były Prezydent i byłe Audi A4 ;))))))) A tak na poważnie to nie wiem jakie jest lepsze rozwiązanie. Produkować stary model równolegle z nowym (tak jak jest z Octavią i Octavią Tour) czy po prostu zmienić mu markę? aaa

 

Prezydent za obwodnicą zachodnią Suwałk

Prezydent Suwałk pozytywnie zaopiniował wstępną koncepcję programowązachodniej obwodnicy Suwałk w ciągu drogi krajowej nr 8 przedstawioną przezGDDKiA. Pozytwyną opinię zyskał wariant zachodni obwodnicy Suwałk w wersjinajbardziej oddalonej od centrum miasta.

 

Prezydent podpisał specustawę drogową

Lech Kaczyński, Prezydent RP podpisał przyjętą przez Rząd specustwędrogową. Wprowadzone w prawie zmiany mają pozwolić na szybszą realizacjęinwestycji infrastrukturalnych.

 

Nowy prezydent Toyota Motor Poland

W dniu 20 czerwca odbyła się ceremonia zmiany Prezydenta Toyota Motor Poland.Od 1 lipca polskim oddziałem koncernu będzie zarządzał Tsutomu Otsubo. Nauroczystości obecny był Prezydent Toyota Motor Europe, Didier Leroy.

 

Solaris laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

W połowie czerwca Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowskiwręczył w Poznaniu Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP. Nagrody przyznanoczterem najlepszym polskim przedsiębiorstwom wyłonionym spośród 13firm nominowanych przez Kapitułę. Laureatem w kategorii innowacyjnośćzostał Solaris Bus & Coach.

 

Prezydent RP objął patronatem 70. Rajd Polski

Bronisław Komorowski, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej swoi patronatemobjął jubileuszową edycję Lotos Rajdu Polski. Tegoroczna eliminacjarozegrana zostanie po raz 70.

 

Prezydent podpisał - odliczysz VAT do końca marca

Prezydent RP, Bronisław Komorowski, podpisał nowelizację ustawy o podatku odtowarów i usług, która reguluje kwestie odliczania podatku VAT odsamochodów zakupionych na firmę. Jeszcze tylko do końca marca jestmożliwość odliczenia 100 proc. podatku VAT od samochodów zhomologacją ciężarową.

 

Nowa Skoda Superb dla prezydenta Czech

Najnowszy i najdroższy model czeskiej marki będzie pełnił rolę prezydenckiej limuzyny u naszych południowych sąsiadów. Czeska głowa państwa już odebrała swój nowy wóz.

 

90 lat samochodów Skody w służbie prezydenta

Od 90 lat samochody Skody pełniły służbę u prezydentówzarówno Czechosłowacji jak i Czech oraz przedstawicieli rządu. Dziśprzybliżamy historię samochodów z Mlada Boleslav, które woziłygłowy państwa naszych południowych sąsiadów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017