Wyszukiwałeś:

prezydent

. Znaleziono 206 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prezydent

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 206 wszystkich):

Wizytówka polskich możliwości

"Jesteście wizytówką nie tylko całej grupy Fiata, ale równieżwizytówką polskich możliwości" - powiedział podczas spotkania z kadrąkierowniczą Fiat Auto Poland prezydent Aleksander Kwaśniewski.

 

Niepewny los bursztynowej autostrady A1

Budowa północnego odcinka autostrady A1 jest faktem zapisanym w rządowymharmonogramie, nadal jednak nie wiadomo kiedy rozpoczną się prace międzyGrudziądzem i Toruniem. "Autostrada powinna zostać oddana do użytku jaknajszybciej" - mówił prezydent Torunia otwierając konferencjępoświęconą tej inwestycji.

 

Dolny Śląsk - ulubieniec światowych koncernów

Łatwiej stąd dostać się do Berlina i Pragi niż do Warszawy. Zagranicznymfirmom to odpowiada - ciągną na Dolny Śląsk jak pszczoły do miodu. Jakszacuje Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia, w najbliższych latach noweinwestycje w aglomeracji wrocławskiej wyniosą 4 mld euro. Dzięki nimpowstanie przynajmniej 40 tys. nowych miejsc pracy.

 

Prezydent za obwodnicą zachodnią Suwałk

Prezydent Suwałk pozytywnie zaopiniował wstępną koncepcję programowązachodniej obwodnicy Suwałk w ciągu drogi krajowej nr 8 przedstawioną przezGDDKiA. Pozytwyną opinię zyskał wariant zachodni obwodnicy Suwałk w wersjinajbardziej oddalonej od centrum miasta.

 

Ograniczenia na ‘nowym’ moście w Łomży

Prezydent Miasta Łomża, wprowadził, w ramach czasowej organizacji ruchu, natzw. “nowym” moście przez rzekę Narew, w ciągu ulicy Sikorskiego,ograniczenie ruchu samochodów ciężarowych o masie całkowitej powyżej15 ton. Zezwolenie na ruch ciągły samochodów ciężarowych mostem,gdzie przekroczone są wartości graniczne konstrukcji, groziłoby katastrofąbudowlaną.

 

Kraków: Miasto przekazuje grunty pod S7

Władze Krakowa dążą do przyspieszenia budowy wschodniej obwodnicy miasta,która znajdzie się w ciągu drogi ekspresowej S7. W tym celu już po razkolejny Prezydent miasta przekazał na rzecz Skarbu Państwa grunty podplanowaną trasę szybkiego ruchu.

 

Prezydent podpisał specustawę drogową

Lech Kaczyński, Prezydent RP podpisał przyjętą przez Rząd specustwędrogową. Wprowadzone w prawie zmiany mają pozwolić na szybszą realizacjęinwestycji infrastrukturalnych.

 

Toruń: Albo most, albo paraliż drogowy

Prezydent Torunia wydał kolejny apel w sprawie potrzeby budowy nowej przeprawyprzez Wisłę. Jeżeli nowy most nie powstanie, to miastu grozi paraliżkomunikacyjny. Dlatego też władze miasta zwracają się doparlamentarzystów o podjęcie skutecznych działań w tej sprawie.

 

Wrocław dołoży do obwodnicy

Prezydent Wrocławia dołoży marszałkowi województwa dolnośląskiego50 mln zł do budowy kluczowego fragmentu wschodniej obwodnicywrocławskiej.  Chodzi o trasę między Siechnicami a Łanami, czyliodcinku łączącym drogi nr 94 i 455. Budowa wschodniej części obwodnicyWrocławia jest zadaniem realizowanym przez władze woj. dolnośląskiego.

 

Ustawa "radarowa" do Trybunału

Prezydent Lech Kaczyński skierował znowelizowaną ustawę Prawo o ruchudrogowym do Trybunału Konstytucyjnego. Co najmniej kilka uchwalonych zmianmoże okazać się niezgodnych z konstytucją.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017