Wyszukiwałeś:

pro X

cee X

d X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pro cee d

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Kia cee'd na sportowo

Po udostępnieniu pierwszych informacji na temat nowego produktu marki Kia,modelu Cee'd, było wiadomo, że Koreańczycy zamierzają wprowadzić swojegoreprezentanta do segmentu aut kompaktowych. O tym, że cee'd w zamyśleproducenta ma być w tej klasie autem konkurencyjnym świadczy kolejna, sportowawersja samochodu, zaprezentowana na salonie samochodowym w Paryżu. Czy Kiapro_cee'd z duszą auta GTI będzie w stanie nawiązać walkę o klienta z VWGolfem V GTI i spółką?

 

Kia: Nowe kombi z rodziny cee'd

Podczas salonu samochodowego w Paryżu obok cee'da w wersji 5-drzwiowej ikoncepcyjnego modelu pro_cee'd (3-drzwiowy hatchback, którego docelowa nazwabrzmieć będzie cee'd sporty hatch) Kia zaprezentuje także cee'da sportywagon. Będzie to wersja kombi, która do sprzedaży w Europie wejdzie wewrześniu 2007.

 

Kia cee'd na sportowo

dzie to już trzeci samochód koreańskiej marki przygotowany przezEuropejczyków dla klientów ze Starego Kontynentu. Po tym jakpopularność zdobywała wersja pięciodrzwiowa, a następnie kombi, przyszedłczas na trzydrzwiową wersję Pro-cee`d o sportowych zapędach.

 

Nowe spojrzenie na pro_cee'd

Kilka dni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia ujawniające wygląddługo oczekiwanego sportowego hatchbacka z Korei. Kia pozostawiła jednakrąbek tajemnicy, gdyż jak wiedzą wtajemniczeni, producent pokazał tylkoprzednią część samochodu. Teraz przyszedł czas na jego tył.

 

Stutysięczna Kia cee`d

Włodarze europejskiego oddziału Kia Motors już od dawna zapowiadali, żewybudowana za ponad miliard euro fabryka w słowackiej Żylinie będziewyznacznikiem pod względem jakości i produktywności dla innychproducentów. Kilka dni temu, 3 października robotnicy pracujący dlakoreańskiego producenta zmontowali egzemplarz modelu cee`d o numerze 100.000.

 

Nadchodzi pro_cee'd

6 tygodni wcześniej niż planowano ruszyła na Słowacji produkcjatrzydrzwiowego modelu Kia Pro-cee'd. Na polskim rynku ceny zaczynać się będąod 51.400 zł, a auto będzie dostępne jeszcze pod koniec tego roku.

 

Puchar Kia cee'd potwierdzony

W najbliższych dniach pierwsi kierowcy nowego Pucharu pro_cee'da będąodbierali swoje samochody. Lista uczestników najnowszego sportowegoprzedsięwzięcia KIA Motors Polska nie jest jeszcze zamknięta, kierowcywyścigowi wciąż jeszcze mają szansę wziąć udział w bardzo atrakcyjnymcyklu wyścigów.

 

Już 200 tysięcy cee'dów

Słowacka fabryka Kii w Żylinie świętuje wyprodukowanie 200-tysięcznegoegzemplarza modelu cee'd. 18 miesięcy od uruchomienia produkcji w tychzakładach.

 

Kia pro_cee'd: Trzydrzwiowe coupe

Już sama nazwa tego modelu wskazywała, iż nie będziemy mieli do czynienia zezwykłym cee'dem, któremu po prostu zabrano jedną parę drzwi. Irzeczywiście, pro_cee'd różni się od swego starszego brata w wieluelementach, sprawiając, że niekoniecznie mamy do czynienia z trzydrzwiowymhatchbackiem, a bardziej trzydrzwiowym coupe.

 

Kia cee'd (oficjalnie) odmłodzona

Po serii zdjęć szpiegowskich Kia postanowiła wreszcie oficjalniezaprezentować odmłodzoną wersję dobrze sprzedającego się w Europie modelucee'd. Samochód zadebiutuje podczas wrześniowych targów IAA weFrankfurcie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pro cee d".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017