Wyszukiwałeś:

produkcja X

autobusow X

. Znaleziono 505 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja autobusow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 505 wszystkich):

Rośnie eksport i produkcja autobusów

W 2006 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 3376 szt., to oponad 20% więcej niż w 2005 r. Motorem napędzającym produkcję jest rosnącyeksport, który w 2006 r. osiągnął pułap 2380 sztuk. Długoletnia tendencjawzrostowa w polskim eksporcie autobusów oraz inwestycje zagranicznych irodzimych producentów pozwalają przypuszczać, że produkcja będzie nadalrosnąć.

 

Autobusy made in Poland za granicę

W pierwszym kwartale 2007 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom822 szt., czyli aż o 232 szt. więcej niż przed rokiem. Cały czas podstawowymmotorem produkcji jest dynamicznie rosnący eksport oraz nieznacznie zwiększonasprzedaż na rodzimym rynku.

 

Coraz więcej autobusów na eksport

Polski przemysł autobusowy utrzymuje dobrą kondycję. W porównaniu zubiegłym rokiem wzrósł poziom produkcji autobusów. Dużaczęść pojazdów powstających w naszym kraju jest przeznaczana naeksport, który stanowi siłę napędową tej gałęzi rodzimej branżymotoryzacyjnej.

 

Rośnie produkcja autobusów

Polski przemysł autobusowy w ciągu trzech kwartałów 2008 rokuwyprodukował 3081 autobusów, czyli o blisko 25% więcej niż w ubiegłymroku. Wpłynął na to zarówno wysoki popyt na krajowym rynku, jak istale rosnący eksport.

 

Polska trzecim w Europie producentem autobusów

Polska stała się trzecim co do wielkości producentem autobusów wEuropie. W przeciwieństwie do segmentu samochodów osobowych idostawczych, produkcja autobusów nie ulega spowolnieniu. Przeciwnie:Polska w tym roku wyprodukuje ich więcej niż w ubiegłym, głównie naeksport.

 

Produkcja autobusów na plusie

W 2009 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 4656 szt, o 8szt. (+0,17%) więcej niż przed rokiem - poinformowała firma JMK analizy rynkutransportowego. To dzięki rosnącemu eksportowi autobusów, któryprzy bardzo słabej koniunkturze na krajowym rynku utrzymuje na plusie całąnaszą produkcję autobusów. Liderem rynku nadal jest MAN.

 

Spada produkcja autobusów

Drastycznie maleje produkcja autobusów w Polsce. W pierwszym kwartale br.polskie fabryki opuściło o ponad 40 proc. mniej autobusów niż przedrokiem.

 

Volvo rusza z produkcją autobusów hybrydowych

Volvo Buses rozpoczyna seryjną produkcję autobusów hybrydowych Volvo7700 Hybrid oraz autobusów piętrowych Volvo B5L Hybrid. Autobushybrydowy zmniejszy zużycie paliwa i emisję dwutlenku węgla aż o 35%.

 

W 2010 produkcja autobusów niższa o 10,5 proc

W 2010 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 4168 szt. To oblisko 10,5 proc mniej niż przed rokiem (488 szt. Mniej). Przyczyną byłspadek popytu na europejskim rynku oraz niskiej sprzedaży autobusówmiędzymiastowych w Polsce.

 

Ursus przymierza się do produkcji autobusów elektrycznych

Spółka URSUS S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne orazPolitechnika Lubelska, przy wsparciu Urzędu Miasta Lublin, podpisali umowękonsorcjalną dotyczącą przygotowania i wdrożenia do produkcji innowacyjnegoautobusu elektrycznego. Nowoczesny pojazd będzie napędzany bateriamilitowo-jonowymi. Autobus zostanie wykonany na potrzeby Miasta Lublin.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja autobusow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017