Wyszukiwałeś:

produkcja X

autobusow X

. Znaleziono 169 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja autobusow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 169 wszystkich):

Volvo - już 10 lat we Wrocławiu!

Volvo jest jednym z największych światowych producentów samochodówciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych. Grupa Volvo utrzymuje równieżwiodącą pozycję w dziedzinie silników do zastosowań morskich iprzemysłowych oraz komponentów do silników lotniczych.

 

Plany Solbusa

"Produkcja autobusów marki Solbus na licencji SOR (tj. modeli B 9,5; C9,5; LH 9,5 oraz C10,5) z silnikami Euro 3, będzie kontynuowana tak długo, jakbędą to dopuszczały polskie przepisy. Pragniemy zapewnić, że produkowanemodele pojazdów będą w dalszym ciągu modernizowane i doskonalone w zakresiejakości rozwiązań" - poinformował zarząd firmy Solbus.

 

Większa produkcja w słupskiej Scanii

W styczniu Scania rozpoczęła w Słupsku produkcję podwozi do autobusówniskopodłogowych. "Przenosząc produkcję do Polski, szefowie Scaniidocenili słupską fabrykę" - Gert Flodqvist, dyrektor słupskiej fabryki.

 

Neoman - 707 autobusów w 2005 r.

W 2005 roku w dwóch polskich zakładach MAN-a wyprodukowano łącznie 707kompletnych autobusów, w tym 83 semi-autobusów oraz dodatkowo 456 szkieletów.W porównaniu z 2004 rokiem wielkość produkcji kompletnych autobusów wzrosłao 40 egzemplarzy (wzrost o 7,4%).

 

Rośnie sprzedaż autobusów

Źle sprzedają się u nas tylko nowe auta osobowe. Boom panuje na rynkuautobusów. Tak wysokiej sprzedaży nie było od 2001 r.

 

Rośnie eksport i produkcja autobusów

W 2006 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 3376 szt., to oponad 20% więcej niż w 2005 r. Motorem napędzającym produkcję jest rosnącyeksport, który w 2006 r. osiągnął pułap 2380 sztuk. Długoletnia tendencjawzrostowa w polskim eksporcie autobusów oraz inwestycje zagranicznych irodzimych producentów pozwalają przypuszczać, że produkcja będzie nadalrosnąć.

 

Scania Production Słupsk: nowe zamówienia - większa produkcja

Scania Production Słupsk należy do największych producetów gotowychautobusów miejskich w Polsce i jest jednym z największych w Europie. W wynikuznacznych inwestycji zdolności produkcyjne, wynoszące w 2006 roku 700autobusów rocznie, wzrosną do 1200 w roku 2010 i 1560 autobusów w roku 2013.

 

Wrocławskie Volvo dostarczy autobusy do Holandii

Wrocławskie Volvo Buses wyprodukuje 113 autobusów miejskich dlamiędzynarodowego klienta Veolia z Holandii. Dostawy zostaną zrealizowanepodczas czwartego kwartału 2007 roku.

 

Autobusy made in Poland za granicę

W pierwszym kwartale 2007 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom822 szt., czyli aż o 232 szt. więcej niż przed rokiem. Cały czas podstawowymmotorem produkcji jest dynamicznie rosnący eksport oraz nieznacznie zwiększonasprzedaż na rodzimym rynku.

 

Wzrost eksportu autobusów z Polski

W ciągu 9 miesięcy bieżącego roku, produkcja autobusów w Polsceosiągnęła poziom 2 471 sztuk, czyli prawie 10% więcej niż w analogicznymokresie 2006 r. Cały czas podstawowym motorem produkcji jest rosnący eksport.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja autobusow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017