Wyszukiwałeś:

produkcja X

czesci X

motoryzacyjnych X

. Znaleziono 130 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja czesci motoryzacyjnych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 130 wszystkich):

Guardian zainwestuje w Bolesławcu

Amerykańska firma Guardian planuje budowę nowej fabryki w Polsce. Inwestycja owartości około 85,5 mln zł trafi do Bolesławca (woj. dolnośląskie). Firmabędzie produkować części dla sektora motoryzacyjnego. Pracę znajdzie okolo160 osób.

 

MAX Card dla klientów DAFa

Z myślą o dalszym doskonaleniu jakości usług oferowanych klientom orazlepszym wsparciu klientów pragnących redukcji kosztów, PACCARParts wprowadza na rynek kartę MAX Card. Jej posiadacze mogą korzystać nazasadzie wyłączności z ofert dealerów DAF w zakresie części orazakcesoriów, a ponadto z doradztwa w zakresie dalszego ograniczaniawydatków.

 

Guardian Automotive w Bolesławcu

Amerykański producent części dla motoryzacji - Guardian Automotive otrzymałzezwolenie na działalność w podstrefie Bolesławiec Wałbrzyskiej SpecjalnejStrefy Ekonomicznej „Invest - Park”. Firma Guardian AutomotivePoland zrealizuje inwestycję o wartości co najmniej 85,5 mln zł.

 

TRI Poland najlepszym dostawcą

TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) nagrodziła firmę TRI (Poland) zWolbromia za jakość w kategorii części funkcjonalnych. Samochody markiToyota AYGO, Peugeot 107 oraz Citroën C1 jeżdżące po całej Europiemają instalowane części produkowane w wolbromskim zakładzie.

 

Mniej produkujemy, mniej importujemy

W ciągu pierwszych dwóch miesięcy 2009 roku, import przemysłumotoryzacyjnego wyraźnie wyhamował i osiągnął poziom minimalnie niższy dowyniku w 2006 roku. Sytuacja pokazuje nam jak potężnie kryzys wpłynął napoziom importu, spadek zamówień na produkcje samochodówprzełożył sie na spadek zamówień części jak i na inne gałęzieprzemysłu motoryzacyjnego.

 

Rozwój filii ciężarowych w Inter Cars S.A

Dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań klienta, niektóre zfilii IC rozszerzyły swój asortyment o części do pojazdówużytkowych.

 

Keiper zatrudnia do fabryki w Skarbimierzu

W sumie 230 osób do końca roku znajdzie pracę w fabryce Keiper wSkarbimierzu. Fabryka koncernu Keiper Recaro Group w Skarbimierzu będziejedynym zakładem Keipera wytwarzającym fotele do ciężarówek.Produkcjasiedzeń trafi też m.in. dla gliwickiego Opla.

 

ACE myśli o przejęciach

Automotive Components Europe, hiszpańsko-polski producent części dosamochodowych hamulców myśli o przejęciach. Zainteresowany jest kilkomafirmami  działającymi w naszym kraju.

 

Czarny scenariusz dla motodostawców

Spadek popytu na samochody w 2010 roku może zredukować zamówienia dlapolskich producentów części motoryzacyjnych.

 

Lepsze płace w Valeo

W chrzanowskiej spółce Valeo zakończyły się negocjacje płacowe.Pracownicy produkcyjni w 2010 roku otrzymają najwyższe od kilku lat podwyżki.W Chrzanowie wytwarzane są lampy tylne, przednie i przeciwmgielne. To jedynyzakład w Polsce zajmujący się tego typu produkcją.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja czesci motoryzacyjnych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017