Wyszukiwałeś:

produkcja X

opon X

. Znaleziono 260 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja opon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 260 wszystkich):

Michelin wyhamowuje produkcję

Kryzys finansowy odbija się na największym pracodawcy na Warmii i Mazurach.Firma Michelin Polska, zatrudniająca ponad 4 tys. osób, planuje kolejneograniczenia w produkcji opon. Ma to zapobiec zwolnieniom pracowników.

 

Dębica ogranicza produkcję opon do ciężarówek

Trudna sytuacja w branży motoryzacyjnej odbija się coraz bardziej na krajowymproducencie opon. W związku ze spadającym popytem na opony dosamochodów ciężarowych, Firma Oponiarska Dębica S.A. zdecydowała sięna ograniczenie ich produkcji.

 

Dębica ogranicza produkcję opon ciężarowych

Firma Oponiarska Dębica S.A. ogranicza wielkość produkcji opon ciężarowychw I kwartale 2009 r. W związku z tym na wydziale produkcji opon ciężarowychwprowadzone zostało 14 dni postoju produkcyjnego w marcu 2009 r., co obniżywielkość produkcji opon ciężarowych w 2009 roku o 4,3% w stosunku dowcześniej planowanej na ten rok.

 

Michelin w Olsztynie wstrzymał produkcję

Fabryka Michelin Polska w Olsztynie wstrzymała produkcję opon dosamochodów ciężarowych. Podjęta decyzja to skutek spadkuzamówień w tym segmencie. Przerwa potrwa do końca kwietnia.

 

Dębica ogranicza produkcję

Firma Oponiarska Dębica poinformowała o ograniczeniu w maju produkcji oponciężarowych.

 

Ponad 100 milinów opon z olsztyńskiej fabryki Michelin

W olsztyńskiej fabryce opon Michelin wyprodukowano 100-milionową oponę do autosobowych. Jubileuszowa opona to model Latitude HP Tour 215/70 - przeznaczony dosamochodów z napędem na 4 koła.

 

Bridgestone rozwija się w Polsce

Światowemu liderowi produkcji opon spodobało się w Polsce.  Japońskafirma Bridgestone ma w naszym kraju cztery zakłady produkcyjne orazspółkę handlową.

 

Z wizytą w fabryce opon ciężarowych Bridgestone

Kilkudziesięciu dziennikarzy branży motoryzacyjnej przybyło 18 październikana zaproszenie firmy Bridgestone do jej fabryki opon ciężarowych iautobusowych w Stargardzie Szczecińskim, która mieści się na tereniePomorskiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej. Celem spotkania było przedstawieniezaproszonym gościom działalności, organizacji produkcji i zasadfunkcjonowania fabryki, a także prezentacja jej najnowszych produktów.

 

Nie doceniamy znaczenia opon

Polacy nie doceniają codziennego znaczenia opon i mają małą świadomośćprawidłowego ich użytkowania oraz wpływu na bezpieczeństwo jazdy i koszty.Takie są najważniejsze spostrzeżenia wynikające z badania na tematświadomości znaczenia opon dla bezpieczeństwa jazdy i ochrony środowiska,przeprowadzonego przez Millward Brown dla Polskiego Związku PrzemysłuOponiarskiego.

 

Coraz więcej opon z Polski

Branża oponiarska w Polsce, podobnie jak i cały rynek częścimotoryzacyjnych, ma się coraz lepiej. Dziennie produkowanych jest 100 tysięcyopon. Większość trafia na eksport, choć rośnie również popytkrajowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja opon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017