Wyszukiwałeś:

produkcja X

opon X

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja opon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Continental przejmuje Matadora

Firma Continental AG planuje zakup 51 procent udziałów w słowackiejfirmie Matador Group, zajmującej się m.in. produkcją opon dosamochodów osobowych i ciężarowych. Warunkiem sfinalizowania umowy jestjej zatwierdzenie przez organy antymonopolowe.

 

Nowoczesne opony z Dębicy

Firma Oponiarska Dębica S.A. planuje uruchomienie produkcji nowej generacjiopon samochodowych. W ciągu czterech lat należące do firmy nieruchomościmają zostać rozbudowane i zmodernizowane kosztem blisko 300 mln zł.

 

Teraz Polska dla Geyer & Hosaja

Firma Geyer & Hosaja Zakłady Gumowe w Mielcu Sp. z o.o., zajmująca siębieżnikowaniem opon do samochodów ciężarowych i produkcjąmateriałów gumowych, otrzymała godło Teraz Polska. Nagroda w konkursiepotwierdza wysoką jakość opon Geyer & Hosaja.

 

Michelin też ogranicza produkcję

Światowy kryzys finansowy coraz wyraźniej odbija się na branżymotoryzacyjnej. W wyniku zmniejszającego się popytu firma Michelin Polska,największy polski producent opon postanowił ograniczyć poziom produkcji.Dzięki temu prawdopodobnie uda się utrzymać obecny poziom zatrudnienia.

 

Dębica ogranicza produkcję opon do ciężarówek

Trudna sytuacja w branży motoryzacyjnej odbija się coraz bardziej na krajowymproducencie opon. W związku ze spadającym popytem na opony dosamochodów ciężarowych, Firma Oponiarska Dębica S.A. zdecydowała sięna ograniczenie ich produkcji.

 

Dębica ogranicza produkcję opon ciężarowych

Firma Oponiarska Dębica S.A. ogranicza wielkość produkcji opon ciężarowychw I kwartale 2009 r. W związku z tym na wydziale produkcji opon ciężarowychwprowadzone zostało 14 dni postoju produkcyjnego w marcu 2009 r., co obniżywielkość produkcji opon ciężarowych w 2009 roku o 4,3% w stosunku dowcześniej planowanej na ten rok.

 

Technologia Goodyear Retread

Nowy standard bieżnikowania opon Goodyear pozwala korzystać ze wszystkichzalet Technologii Max oferowanej w nowych oponach. TreadMax to najnowsza liniaproduktów bieżnikowanych dla opon z generacji Max Technology. Nowyprodukt łączy w sobie właściwości opon z rodziny technologii Goodyear Max woponach bieżnikowanych, oferując parametry równe tym, jakie znajdziemyw nowej oponie z technologią Max. Wprowadzając TreadMax, Goodyear ustanawianowy standard dla branży opon do samochodów ciężarowych.  

 

Zmiany wielkości produkcji w Dębicy

Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. poinformował  o zmianach wwielkości produkcji  opon do pojazdów osobowych, dostawczych,ciężarowych i rolniczych.

 

Continental: rynek opon zwalnia

Według szacunków Continentala, polski rynek opon dosamochodów osobowych, dostawczych i z napędem 4x4 zwolni w tym roku ookoło cztery procent.

 

Ponad 100 milinów opon z olsztyńskiej fabryki Michelin

W olsztyńskiej fabryce opon Michelin wyprodukowano 100-milionową oponę do autosobowych. Jubileuszowa opona to model Latitude HP Tour 215/70 - przeznaczony dosamochodów z napędem na 4 koła.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja opon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017