Wyszukiwałeś:

produkcja X

paliw X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja paliw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Ekologiczne Jeepy

Już niedługo w Stanach Zjednoczonych będzie można kupować samochody JeepCommander oraz Jeep Grand Cherokee, które będą przystosowane do spalaniapaliw z domieszką etanolu produkowanego w Ameryce.

 

Nadchodzą chude lata w branży

Jak prognozuje znana firma analityczna Pricewaterhouse Coopers (PwC) wnadchodzących latach koncerny motoryzacyjne będą sukcesywnie obniżaćprodukcję nowych samochodów. Przynajmniej jeśli chodzi o Europę iStany Zjednoczone. W Azji produkcja ma nadal rosnąć.

 

Cena benzyny Pb95 w 2008 r. wzrosła o 2%

W 2008 roku konsumpcja paliw na polskim rynku utrzymała się na poziomiezbliżonym do roku 2007. O 9% wzrosła natomiast produkcja krajowa. Średniacena benzyny Pb95 wzrosła o 2% w stosunku do 2007 r., zaś oleju napędowego o13%.

 

LOTOS ma pod dostatkiem diesla

Nawet 4,5 miliona ton oleju napędowego wyprodukuje rocznie rafineria GrupyLOTOS S.A. w Gdańsku po zakończeniu realizacji Programu 10+. To o ok. 1,5miliona ton diesla więcej w porównaniu z ubiegłoroczną produkcjązakładu.

 

LOTOS notuje wzrost sprzedaży paliw

W ciągu pierwszych czterech miesięcy tego roku sprzedaż paliw na stacjachwłasnych LOTOS-u wzrosła o ponad 21% w porównaniu do 2008 roku.

 

Wsparcie rynku biopaliw w Polsce

Niższa akcyza dla benzyny silnikowej i oleju napędowego zawierającegobiokomponenty oraz odliczenia podatkowe dla wytwórcówbiokomponentów to najważniejsze rozwiązania w ramach pomocy publicznej,wspierające rynek biokomponentów i biopaliw ciekłych w Polsce.

 

Lotos rozszerza ofertę flotową o Litwę, Łotwę i Estonię

Spółka Lotos Paliwa podpisała umowę z Esso Deutschland/ExxonMobilw zakresie rozszerzenia współpracy flotowej w ramach programumiędzynarodowych kart Lotos/Esso.

 

Otwarcie zakładu produkcji etanolu

Uroczyście otwarto Zakład Produkcji Etanolu „Goświnowice". Goświnowicka fabryka jest największym w Polsce i czwartym w Europieproducentem bioetanolu. Inwestycja kosztowała blisko 400 mln zł.

 

Biopaliwa w normie

Ubiegły rok był pierwszym, w którym przedsiębiorcy prowadzącydziałalność w zakresie paliw i biopaliw byli zobowiązani do realizacjiwymaganego udziału biokomponentów. Tylko 3 spośród 28zobowiązanych podmiotów nie zrealizowało Narodowego Celu Wskaźnikowego(NCW).

 

Orlen Transport postawił na konsolidację

Kryzys gospodarczy dotknął firmy działające w sektorze przewozu paliw.Orlen Transport znalazł jednak na to sposób - konsolidacjęspółek z grupy kapitałowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja paliw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017