Wyszukiwałeś:

produkcja X

paliw X

. Znaleziono 787 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja paliw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 787 wszystkich):

LOTOS notuje wzrost sprzedaży paliw

W ciągu pierwszych czterech miesięcy tego roku sprzedaż paliw na stacjachwłasnych LOTOS-u wzrosła o ponad 21% w porównaniu do 2008 roku.

 

Otwarcie zakładu produkcji etanolu

Uroczyście otwarto Zakład Produkcji Etanolu „Goświnowice". Goświnowicka fabryka jest największym w Polsce i czwartym w Europieproducentem bioetanolu. Inwestycja kosztowała blisko 400 mln zł.

 

Volvo rusza z produkcją autobusów hybrydowych

Volvo Buses rozpoczyna seryjną produkcję autobusów hybrydowych Volvo7700 Hybrid oraz autobusów piętrowych Volvo B5L Hybrid. Autobushybrydowy zmniejszy zużycie paliwa i emisję dwutlenku węgla aż o 35%.

 

Paliwa za 4 miliardy dla Shella

4 miliardy złotych to wartość kontraktu na dostawy paliw, które GrupaLotos zrealizuje na rzecz firmy Shell Polska w przyszłym roku.

 

Lotos podpisał rekordowy kontrakt z Shellem

4 miliardy złotych to wartość kontraktu na dostawy paliw, które GrupaLOTOS S.A. zrealizuje na rzecz firmy Shell Polska Sp. z o.o. w 2011 r.

 

Polski rynek paliw 2010

Wzrost "spożycia" oleju napędowego oraz gazu płynnego LPG, przyjednoczesnym spadku popytu na benzynę - wynika z raportu Polskiej OrganizacjiPrzemysłu i Handlu Naftowego podsumowującego ubiegły rok na krajowym rynkupaliw.

 

Zielone światło dla rozwoju biopaliw

O tym, że biopaliwa mogą stanowić pewną alternatywę dla paliw kopalnych,wiadomo nie od dziś. I to alternatywę przyjazną dla środowiska. Pierwszeunijne programy zrównoważonego rozwoju biopaliw, które zostałyjuż zatwierdzone, powinny przyspieszyć rozwój tego ekologicznegopaliwa.

 

Paliwa dla Statoila za ponad 9 miliardów

9,17 miliarda zł będzie wynosiła  szacunkowa wartość sprzedaży paliwprzez Grupę LOTOS dla Statoil Poland do końca roku 2013. Grupa LOTOS będzieprzez najbliższe dwa lata głównym dostawcą paliw dla sieci detalicznejStatoil w Polsce.

 

Audi będzie miało swoją benzynę

Nie, nie chodzi tu o zakup pól naftowych przez koncern z Ingolstadt.Niemiecka marka nawiązała strategiczne partnerstwo z firmą GlobalBioenergies, którego efektem ma być stworzenie specjalnego paliwa Audie-benzyna.

 

Marny udział biopaliw na polskim rynku

Biopaliwa, które stopniowo miały wypierać z rynku tradycyjne paliwa,wciąż w Polsce wykorzystywane są na niewielką skalę. Miliardowe inwestycjenie przyniosły jak dotąd zamierzonych efektów, a większośćplanów nie została zrealizowana. Zaledwie czterech rolników od2011 roku zadeklarowało produkcję biopaliw na własne potrzeby.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja paliw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017