Wyszukiwałeś:

produkcja X

samochodow X

ciezarowych X

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja samochodow ciezarowych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Volvo - już 10 lat we Wrocławiu!

Volvo jest jednym z największych światowych producentów samochodówciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych. Grupa Volvo utrzymuje równieżwiodącą pozycję w dziedzinie silników do zastosowań morskich iprzemysłowych oraz komponentów do silników lotniczych.

 

Producent spod znaku wielbłąda

WIELTON S.A., zatrudniający obecnie 430 osób, jest największym polskimproducentem naczep. Średnia miesięczna produkcja w 2004 wyniosła 179 sztuk.Łącznie w ubiegłym roku sprzedano 2151 produktów, czyli o 60% więcej niżw 2003. Obecnie firma zwiększa swoje moce produkcyjne, tak aby móc w pełnizaspokoić rosnące zapotrzebowanie na rynku

 

Nowe centra motoryzacyjne

Kilka razy przegrywaliśmy walkę o największe inwestycje motoryzacyjne znaszymi południowymi sąsiadami. W ostatnim czasie szczęście uśmiechnęłosię do nas: - niemiecki koncern MAN wybrał okolice Krakowa na budowę fabrykisamochodów ciężarowych, wrocławskie Volvo z rozmachem inwestuje w produkcjęautobusów we Wrocławiu a Bridgestone wybiera Stargard Szczeciński na centrumprodukcji opon. Tym samym w Polsce powstają nowe centra motoryzacyjne.

 

Dębica inwestuje w ciężarowe

Ponad 8,5 mln zł przeznaczy Firma Oponiarska Dębica S.A. na inwestycjezwiązane ze zwiększeniem produkcji opon do samochodów ciężarowych.Inwestycja zaplanowana na lata 2007-2008 będzie związana przede wszystkim zzakupem nowych urządzeń, które rozszerzą istniejące linie produkcyjne.

 

MAN zwolni 150 osób

Brak koniunktury na rynkach motoryzacyjnych coraz bardziej odbija się naproducentach. Kolejnym dotkniętym kryzysem koncernem jest MAN. Niemieckiproducent zapowiedział zwolnienia w swojej fabryce samochodówciężarowych w Niepołomicach pod Krakowem.

 

60-lecie produkcji samochodów ciężarowych DAF

„Pierwsze seryjnie produkowane podwozia ciężarowe z fabrykisamochodów N.V. Van Doorne’a w Eindhoven odsłonięto wczoraj przyaplauzie publiczności”, donosił Holenderski Kurier Transportowy 29 lipca1949 r. Nowo budowana fabryka miała w 1950 r. wyprodukować dwa tysiąceciężarówek. To zupełnie odmienna skala produkcji w porównaniu zponad 65 000 samochodów ciężarowych, które zjechały z taśmprodukcyjnych DAF-a w Eindhoven i Leyland (Wielka Brytania) w 2008 r.

 

Milionowy Mercedes-Benz w Brazylii

Mercedes-Benz do Brasil sprzedał milion samochodów ciężarowychMercedes-Benz od czasu rozpoczęcia produkcji w 1956 roku. Ten wyjątkowy rekordzostał uświetniony wprowadzeniem na rynek limitowanej jubileuszowej serii Axor2544.

 

Komu z górki, komu pod...

Produkcja aut w Polsce spadnie w tym roku o ok. 12 proc. To i tak mniej niżprognozowano na początku roku. Po styczniowym spadku produkcji o ponad jednątrzecią spodziewano się bowiem dalszego pogarszania wyników. Jednakwprowadzenie dopłat za złomowanie starych aut osłabiło skutki kryzysu. AFiatowi pozwoliło ustanowić nowe rekordy sprzedaży. Jak zapowiada siękońcówka roku dla polskich producentów aut?

 

Coraz lepsze wyniki produkcji aut osobowych

Z danych za październik widać, że spadek tegorocznej produkcjisamochodów osobowych wyhamowuje. Niestety nie za ciekawie przedstawiasię sytuacja w segmencie samochodów dostawczych.

 

Produkcja aut 2009 bez szans na wyrównanie wyniku z 2008 r

Mimo że spadek tegorocznej produkcji aut nieco wyhamował na koniec listopada,nie ma szansy na zamknięcie roku na poziomie ubiegłorocznym –poinformował Instytut Badania Rynku Motoryzacyjnego Samar.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja samochodow ciezarowych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017