Wyszukiwałeś:

produkcja X

samochodow X

ciezarowych X

. Znaleziono 462 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja samochodow ciezarowych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 462 wszystkich):

Wątek na forum: Produkcja i montaż samochodów ciężarowych firmy Volkswagen

Serdecznie proszę przesłać mi film- Produkcja i montaż samochodów ciężarowych firmy Volkswagen, ponieważ jest mi potrzebny w celu przedstawienia na lekcji zarządzania firmą- -"Działalność produkcyjna" SHOGUNKOD@WP.PL p s.dziękuję ~shogunkod@wp.pl

 

60-lecie produkcji samochodów ciężarowych DAF

„Pierwsze seryjnie produkowane podwozia ciężarowe z fabrykisamochodów N.V. Van Doorne’a w Eindhoven odsłonięto wczoraj przyaplauzie publiczności”, donosił Holenderski Kurier Transportowy 29 lipca1949 r. Nowo budowana fabryka miała w 1950 r. wyprodukować dwa tysiąceciężarówek. To zupełnie odmienna skala produkcji w porównaniu zponad 65 000 samochodów ciężarowych, które zjechały z taśmprodukcyjnych DAF-a w Eindhoven i Leyland (Wielka Brytania) w 2008 r.

 

Produkcja samochodów w kwietniu

W kwietniu 2010 r. wyprodukowano łącznie 81 422 samochody osobowe i dostawcze,czyli o 3,51% więcej niż rok wcześniej.

 

W kwietniu spadła produkcja aut

W kwietniu 2011 roku produkcja samochodów osobowych i dostawczych wPolsce wyniosła ponad 74,5 tys. sztuk . Liderem wśródproducentów nadal pozostaje Fiat Auto Poland, ale najdynamiczniejszywzrost wykazuje Volkswagen Polska – poinformował Instytut Badań RynkuMotoryzacyjnego Samar.

 

Spadła produkcja samochodów osobowych, ciężarowych wzrosła

Produkcja samochodów osobowych spadła w I poł. 2011 r. o 5,7% r/r do421 tys. sztuk, wynika z danych opublikowanych przez Główny UrządStatystyczny (GUS).

 

Produkcja samochodów nadal w dół

W lipcu 2011 roku produkcja samochodów osobowych i dostawczych w Polscewyniosła 65 974 sztuki, co oznacza spadek o 10,99% (8 147 sztuk) w stosunku doczerwca 2011. W porównaniu do lipca poprzedniego roku krajowa produkcjaspadła o 17,41% (13 907 aut).

 

Nowy Fuso Canter Eco Hybrid

Historia sukcesu nowego modelu Canter Eco Hybrid trwa dalej: w trzecim kwartale2012 r. w miejscowości Tramagal w Portugalii rozpocznie się jego produkcjaoraz zostanie on wprowadzony na rynek europejski. Tym samym Canter Eco Hybridstanie się pierwszym seryjnym samochodem ciężarowym w swojej klasie,produkowanym w?Europie.

 

MAN Metropolis

Podczas tegorocznej wystawy IAA 2012 zaprezentowany zostanie nowy pojazdMetropolis - niezwykłego samochodu ciężarowego, który w sposóbnadzwyczaj cichy i ekologiczny poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniamitransportowymi w miastach. Wyprodukowany w sposób ekologiczny prąd zsieci elektrycznej umożliwia pojazdowi MAN Metropolis poruszanie się i pracęw sposób całkowicie wolny od emisji CO2.

 

Sama na linie, między cięzarówkami

Młoda kobieta idzie po linie rozpiętej pomiędzy dwoma rozpędzonymisamochodami ciężarowymi: czegoś takiego jeszcze nie próbowano, nawet wHollywood. Obecnie film dokumentujący ten wyczyn cieszy się ogromnąpopularnością na portalu YouTube. W ciągu ostatnich kilku dni obejrzało goponad trzy miliony osób.

 

Wzrosty w produkcji przemysłu motoryzacyjnego

W 2013 roku produkcja sprzedana polskiego przemysłu motoryzacyjnegoosiągnęła wartość 109,2 mld zł. To nominalnie o 6,3% więcej niż w 2012roku. Za wzrost odpowiada produkcja samochodów użytkowych oraz częścii akcesoriów motoryzacyjnych. Wzrost odnotował także polski rynekpojazdów samochodowych - wynika z raportu Polskiego Związku PrzemysłuMotoryzacyjnego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja samochodow ciezarowych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017