Wyszukiwałeś:

produkcja X

samochodow X

dostawczych X

. Znaleziono 77 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja samochodow dostawczych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 77 wszystkich):

Produkcja samochodów w Polsce

We wrześniu wyprodukowano w Polsce 49.349 samochodów osobowych, tj. o 5,85 %więcej w porównaniu do września sprzed roku i 7.609 aut dostawczych, czyli wsumie o prawie 6,6 % niż w 2004.

 

Produkcja samochodów rośnie

Produkcja samochodów osobowych w Polsce w październiku wzrosła o blisko 7% wstosunku do ubiegłego miesiąca. Wyniosła ona w październiku 52 599 sztuk, o19,34% więcej w porównaniu do października ubiegłego roku - podała firmaSamar.

 

Auta made in Poland 2005

Całkowita produkcja samochodów osobowych wyniosła w ubiegłym roku 527 020sztuk, co jest wynikiem o 2,11% lepszym niż w roku 2004. Na dość wysokimpoziomie utrzymuje się również produkcja samochodów dostawczych. Biorąc poduwagę wynik całoroczny (85 003 auta) jest on o 12,2% wyższy niż w roku 2004- poinformował instytut Samar.

 

Produkcja aut w Polsce rośnie

Całkowita produkcja samochodów osobowych i dostawczych zamknęła się wstyczniu 2006 roku liczbą 57 163 sztuk, o ponad 13% większą niż uzyskana wstyczniu roku 2005. Liderem w produkcji jest firma Fiat. Na drugiej pozycjiznajduje się Opel, a na trzeciej Volkswagen - informuje instytut Samar,zajmujący się monitoringiem rynku samochodowego.

 

Rekordowa produkcja w marcu

Całkowita produkcja samochodów osobowych i dostawczych w marcu zamknęła sięrekordową liczbą 64 430 sztuk, o ponad 23% większą w porównaniu do marcaubiegłego roku. W porównaniu do poprzedniego miesiąca - lutego, produkcjazwiększyła się o ponad 15% - poinformował Instytut Samar.

 

Spadek produkcji

Całkowita produkcja samochodów osobowych w kwietniu w porównaniu dopoprzedniego rekordowego miesiąca - marca zmniejszyła się o ponad 13%.Nieznacznie spadła również produkcja aut dostawczych. W ubiegłym miesiącupolskie fabryki opuściło 58 859 samochodów, mimo to jest to wynik o 7%większy w porównaniu do kwietnia 2005 roku - wynika z analiz Samaru.

 

Produkcja aut większa o połowę

Całkowita produkcja samochodów osobowych i dostawczych w maju zamknęła sięliczbą 64 238 sztuk, o blisko 50% większą w porównaniu do maja ubiegłegoroku. Największym polskim producentem jest niezmiennie Fiat. Drugą pozycjęzajmuje Opel, a trzecią Volkswagen - poinformował instytut Samar.

 

Wahania w produkcji aut

Mimo nienajlepszej sprzedaży samochodów nowych na polskim rynku całkowitaprodukcja samochodów osobowych i dostawczych w czerwcu zamknęła się liczbą62 856 sztuk, o prawie 13% większą w porównaniu do czerwca ubiegłego roku.Taki stan jest wciąż zasługą dużego popytu poza granicami Polski, główniew Europie Zachodniej.

 

A produkcja nadal rośnie

Produkcja samochodów osobowych i dostawczych w Polsce systematycznie rośnie.Od początku 2006 roku wyprodukowano w polskich fabrykach niemal 600 tysięcynowych samochodów. To aż o 20 proc. więcej niż w 2005 roku.

 

Rośnie produkcja samochodów w Polsce

Liczba samochodów osobowych i dostawczych, które w ciągu ostatnich jedenastumiesięcy br. opuściły rodzime zakłady produkcyjne wyniosła 658 600 sztuk.Wynik ten jest o ponad 17 proc. wyższy w stosunku do roku ubiegłego -poinformował instytut Samar, monitorujący rynek motoryzacyjny.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja samochodow dostawczych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017