Wyszukiwałeś:

produkcja X

silnikow X

. Znaleziono 250 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja silnikow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 250 wszystkich):

Produkcja rozpoczęta

W fabryce Toyoty w Wałbrzychu ruszyła dzisiaj produkcja nowych silnikówbenzynowych oraz skrzyń biegów, w które zostaną wyposażone Toyota Aygo,Peugeot 107 i Citroen C1.

 

Daruma na szczęście w Toyocie

Toyota uroczyście otworzyła nową fabrykę silników diesla wJelczu-Laskowicach. Fabryka, której roczna zdolność produkcyjna wynosićbędzie 180 tys. silników rocznie ma za zadanie stać się liderem pośródwszystkich fabryk koncernu na świecie, a pomóc w tym ma szczególna mocDarumy.

 

Pierwszy milion 1,3 SDE!

14 listopada br. z taśm montażowych FIAT-GM Powertrain Polska zjechałpierwszy milionowy silnik 1.3 SDE, który zostanie zainstalowany w Fiacie PuntoGrande 75KM. Jest to kolejny etap w historii zakładu, tym razem związany zjubileuszem odnotowanym w produkcji.

 

Bielski Fiat-GM zwiększa moce

W miarę dalszego wzrostu wielkości produkcji, która wynosić będzie ponad700 tysięcy sztuk rocznie bielski Fiat-GM Powertrain planuje zwiększyćzatrudnienie o kolejnych 300 pracowników. Obecnie z taśmy schodzi 2,4 tys.silników na dobę. Produkcja nowego silnika Diesla - to podstawowy i jedyny,jak na razie, cel działania spółki.

 

Silniki - polska specjalność

Polska staje się zagłębiem produkcji silników w Europie. W Polsce działajuż siedem fabryk silników samochodowych. Rekordy produkcji ustanawiapolkowicki Volkswagen Motor Polska. Kolejne inwestycje i zwiększenie mocyprodukcyjnych zapowiedziały już zakłady Toyoty w Jelczu-Laskowicach iWałbrzychu oraz bielski Fiat-GM Powertrain.

 

Nowy diesel z Jelcza

W zakładach Toyota Motor Industries Poland w Jelczu - Laskowicach ruszaprodukcja kolejnego silnika Diesla, który uzupełni gamę nowoczesnychjednostek serii Clean Power.

 

Co drugi silnik Diesla z filtrem z Gliwic

Japoński producent filtrów do silników Diesla - NGK Ceramics Polska wkwietniu 2005 roku uroczyście otworzył fabrykę w Gliwicach w którejzatrudnia około 1600 osób. Firma wytwarza nowoczesne filtry ceramiczne dosilników Diesla. Szacuje się, ze co drugi używany na świecie silnik Dieslawyposażony będzie w filtr pochodzący z Gliwic.

 

2 miliony silników z Bielska

9 maja br. w zakładzie FIAT-GM Powertrain Polska został wyprodukowanydwumilionowy silnik diesla 1.3 Small Diesel Engine 75 KM. Od uruchomieniaprodukcji tego nowoczesnego, silnika, który rozpoczął nowy rozdział wfascynującej historii rozwoju technologii silników wysokoprężnych minęłyjuż ponad cztery lata.

 

Rośnie produkcja przemysłowa

Produkcja sprzedana przemysłu w lutym 2011 r. była o 10,7 proc. wyższa wporównaniu z analogicznym miesiącem 2010 r. i o 3,5 proc. wyższa niż wstyczniu 2011 r. Eksperci Ministerstwa Gospodarki oczekują, że w marcu tempowzrostu produkcji przemysłowej będzie również zbliżone do 10 proc..

 

Skoda z nowym centrum do testowania silników

Skoda uruchomiła działalność nowego centrum testowania silników wMlada Boleslav. W rozwój obecnego Centrum Technologii i Rozwoju Skodyzainwestowano ok. 45 mln euro.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja silnikow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017