Wyszukiwałeś:

produkcja X

silnikow X

. Znaleziono 14777 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja silnikow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14777 wszystkich):

Produkcja rozpoczęta

W fabryce Toyoty w Wałbrzychu ruszyła dzisiaj produkcja nowych silnikówbenzynowych oraz skrzyń biegów, w które zostaną wyposażone Toyota Aygo,Peugeot 107 i Citroen C1.

 

Volkswagen - polkowicki silnik

W zakładzie Volkswagen Motor Polska produkuje się dziennie ponad 2200silników. Firma od kilku lat należy do czołówki polskicheksporterów. Wartość ubiegłorocznego eksportu wyniosła blisko 4miliardy zł, a nakłady poniesione dotychczas na inwestycje zamknęły siękwotą ponad miliarda zł.

 

Silniki - polska specjalność

Polska staje się zagłębiem produkcji silników w Europie. W Polsce działajuż siedem fabryk silników samochodowych. Rekordy produkcji ustanawiapolkowicki Volkswagen Motor Polska. Kolejne inwestycje i zwiększenie mocyprodukcyjnych zapowiedziały już zakłady Toyoty w Jelczu-Laskowicach iWałbrzychu oraz bielski Fiat-GM Powertrain.

 

Scania zwiększa produkcję silników

Światowy lider w dziedzinie produkcji pojazdów ciężarowych (pow. 16t DMC),szwedzka firma Scania, zamierza nabyć fabrykę GM Powertrain i w ten sposóbzwiększyć zdolności produkcyjne w zakresie produkcji silników.

 

2 milionowy silnik z ISPOLU

4 grudnia 2009 r. z taśmy produkcyjnej tyskiej fabryki ISUZU MOTORS POLSKAsp. zo.o. (ISPOL) zjechał 2 milionowy silnik. Ten imponujący wynik zbiegł się z10rocznicą rozpoczęcia produkcji silników Diesla w Ispol-u.

 

Rusza produkcja silnika Twin Air w Bielsku

Fiat Powertrain Technologies w Bielsku-Białej uruchomił produkcję rewolucyjnej rodziny silników TwinAir, która stanowi najnowszykrok milowy Grupy Fiat w dziedzinie rozwoju ekologicznych napędów.Wprodukcję nowej rodziny silników TwinAir w Bielsku-Białej FiatPowertrain Technologies zainwestował około 300 milionów Euro przyznaczącym wkładzie polskiego rządu, który udzielił ulg podatkowychoraz przyznał fundusze z Unii Europejskiej. Pełna zdolność produkcyjnanowych linii będzie wynosiła 450.000 silników rocznie przyzatrudnieniu około 500 pracowników.

 

Więcej silników Kii ze Słowacji

Nie tylko uruchomienie trzeciej zmiany w słowackiej fabryce Kii w Żylinieprzyczyni się do wzrostu zatrudnienia. W dniu wczorajszym koreański producentsamochodów uruchomił seryjną produkcję silników benzynowych wnowym zakładzie w Żylinie.

 

250 mln euro w produkcję silników w Tychach

General Motors zainwestuje 250 mln euro w zakład silników w Tychach.Jest to największa inwestycja w historii tyskiego zakładu, a jej zakresobejmować będzie budowę nowych obiektów i instalację nowejtechnologii produkcyjnej. Pierwsze egzemplarze silników Diesla opojemności 1.6 l mają opuścić zakłady w 2017 r.

 

Rusza produkcja silnika VW w Polkowicach

W nowej hali Volkswagena w Polkowicach produkowany będzie wysokoprężny silnikMDB. Rozbudowa zakładu VW umożliwi zwiększenie produkcji silnikówwysokoprężnych nawet do 1 mln sztuk rocznie. Nakłady inwestycyjne szacowanesą na 250 mln euro.

 

Pracownicy tyskiej fabryki GM boją się o pracę

W tyskim General Motors Manufacturing Poland zamiast radości z planowanejmodernizacji zakładu i rozpoczęcia produkcji silników nowej generacji,pojawił się strach przed utratą miejsc pracy. Koncern zamierza przenieśćpracowników na 3 lata do swojej fabryki w Gliwicach bez gwarancji, że w2018 roku  wrócą do Tychów. W zakładzie trwa spórzbiorowy. Część pracowników nie podpisała zmienionych umów opracę - informuje Solidarność.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja silnikow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017