Wyszukiwałeś:

produkcja X

Chinach X

. Znaleziono 57 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja w Chinach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Pirelli też inwestuje w Chinach

Koncern Pirelli oraz firma Aeolus podpisały list intencyjny dotyczącywspółpracy w Chinach. W 2005 roku fabryka w prowincji Henan rozpocznieprodukcję opon Pirelli.

 

Nowa fabryka PSA w Chinach

Francuski koncern PSA Citroen Peugeot w poniedziałek (03.04) zakomunikował,że w niedługim czasie rozpocznie budowę nowej fabryki w Chinach. Moceprodukcyjne nowego zakładu będą wynosić około 150 tys. pojazdówrocznie.

 

Jesienią ruszy produkcja AAM

Amerykański producent podzespołów samochodowych American Axle Manufacturingzainwestuje około 50 mln USD w Stanowicach pod Oławą (teren wałbrzyskiejSSE). Juz na wiosnę będą powstawać nowe hale na terenie byłego lotniska ajesienia rozpocznie się produkcja. Firma zamierza zatrudnić co najmniej 250osób.

 

Skoda za Wielkim Murem

Czeski producent samochodów wchodzi właśnie w nowy rozdział swojejdziałalności. W ubiegłym tygodniu rozpoczął on działalność na jednym zkluczowych rynków azjatyckich, w Chinach.

 

Skoda tworzy sieć w Chinach

Przygotowania do ekspansji Skody w Chinach weszły w kolejną fazę. Pierwszynowy zakład dealerski powstał w Shijiazhuang, stolicy prowincji Hebei,położonej 300 km na południowy zachód od Pekinu. Czterdzieści kolejnychpunktów sprzedaży marki rodem z Mlada Boleslav rozpocznie swojądziałalność w ciągu najbliższych tygodni.

 

Milion aut w rok

Aż 12 nowych modeli zamierza wypuścić do 2010 roku na chińskim rynkufrancuska grupa PSA Peugeot Citroen. To wraz ze zwiększoną produkcją mapozwolić na uzyskanie rocznej sprzedaży na tym rynku nawet na poziomie milionaaut.

 

Jest już Fiesta sedan

Podczas wystawy Guangzhou Auto Show w Chinach Ford zaprezentował po razpierwszy wersję sedan nowej generacji modelu Fiesta. Auto pojawi się wsprzedaży już na początku przyszłego roku, jednak wątpliwe, by trafiłorównież na rynek europejski.

 

Skoda Superb w Chinach

Wczoraj informowaliśmy o zapowiadanej na wystawę we Frankfurcie premierzeSkody Superb w wersji kombi. Dziś natomiast na chińskim rynku rozpoczęłasię sprzedaż Superba w wersji sedan.

 

Motoryzacyjny gigant w Nowogrodźcu

Gigant w dziedzinie motoryzacji buduje zakład w Nowogrodźcu – Wykrotach(na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej MałejPrzedsiębiorczości). Firma, która powstała w styczniu 2009r. wewspółpracy dwóch przedsiębiorstw: Toyota Boshoku Corporationoraz Aisin Seiki Co., Ltd., zajmować się będzie produkcją elementówwyposażenia wnętrz samochodowych tj. ram oraz pokryć siedzeń samochodowych.Japończycy zainwestują 120 mln zł.

 

MG odradza się w Chinach

Marka MG po krótkim zejściu ze sceny, ponownie na nią wraca. Tym razemz pomocą partnerów z Azji. Nowy model MG6 prezentowany na targach wGuangzhou będzie produkowany w Chinach oraz Wielkiej Brytanii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja w Chinach".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017