Wyszukiwałeś:

produkcja X

Chinach X

. Znaleziono 369 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja w Chinach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 369 wszystkich):

Europa Środkowa centrum produkcji aut

Całkowita liczba samochodów osobowych produkowanych w Europie ma do 2010r. wzrosnąć o prawie 2,8 mln sztuk, czyli o 14%. Spora część tego wzrostuprzypada na Europę Środkową, przede wszystkim Słowację (429%) i Czechy(81%); zwiększona produkcja tylko w tych dwóch krajach będzie stanowić41% oczekiwanego wzrostu produkcji montażowej lekkich pojazdów w Europie- wynika z analiz PricewaterhouseCoopers Automotive Institute.

 

Fiat pomaga w Chinach

Grupa Fiat udzieliła pomocy ekonomicznej, technicznej i humanitarnej na rzeczludności chińskiej, która została poszkodowana w wyniku trzęsieniaziemi. Za pośrednictwem swoich spółek działających na terytoriumChin, przeznaczyła kwotę o wartości przekraczającej 6 milionów RMB(ponad 600 tysięcy euro) obejmującą darowizny w formie pieniężnej, środkii różne materiały.

 

Elektryczne pojazdy do Chin

Alians Renault-Nissan rozpoczął współpracy z chińskim MinisterstwemInformacji Naukowo-Technologicznej w zakresie systemu transportu indywidualnegoo zerowej emisji spalin. Jest to pierwszy krok w stronę wprowadzenia w Chinachpojazdów elektrycznych.

 

MG odradza się w Chinach

Marka MG po krótkim zejściu ze sceny, ponownie na nią wraca. Tym razemz pomocą partnerów z Azji. Nowy model MG6 prezentowany na targach wGuangzhou będzie produkowany w Chinach oraz Wielkiej Brytanii.

 

Dłuższy Passat z Chin

Źródła z Dalekiego Wschodu donoszą, że w Chinach rozpocznie sięprodukcja Volkswagena Passata. Samochód będzie odróżniał sięod wersji europejskiej dłuższym rozstawem osi.

 

Będzie Porsche z Chin?

Porsche szuka sposobów na podwojenie wolumenu sprzedaży do roku 2018. Wrealizacji tego celu ma pomóc przeniesienie produkcji samochodów wnowe rejony, w tym Chiny

 

Audi A3 prosto z Chin

Marka z Ingolstadt zwiększa swoje zaangażowanie w produkcję samochodóww Azji. Od 2013 roku w nowej fabryce mieszczącej się w Chinach powstawaćbędzie trzecia generacja modelu A3.

 

Produkcja DS5 wystartowała w Chinach

Auta z linii DS w Chinach sprzedawane są jako osobna marka. Modele zoznaczeniem DS francuski producent sprzedaje w osobnych sieciach dilerskich.Teraz w Shenzhen wystartowała produkcja DS5.

 

Nowa fabryka Volkswagena w Chinach

Rynek chiński jest coraz istotniejszy z punktu widzenia globalnej produkcjimotoryzacyjnej. Volkswagen właśnie otworzył kolejną swoją fabrykę w tympaństwie, w której będą powstawać modele marek Volkswagen oraz Skoda.

 

Produkcja aut wraca z Chin do Europy

Dotychczas korzyści płynące z taniej siły roboczej w Chinach były nie do przecenienia. Jednak sytuacja powoli się zmienia i Europejskie fabryki wracają do łask.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja w Chinach".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017