Wyszukiwałeś:

produkcje X

mojeauto X

. Znaleziono 19256 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcje mojeauto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19256 wszystkich):

Polski Opel od A...gili do Z...afiry

Najnowszy Opel Zafira, będzie produkowany w Polsce! Gliwickie zakładynieprzypadkowo zostały wybrane na miejsce produkcji nowego modelu, odgrywająccoraz bardziej znaczącą rolę w strukturach światowego koncernu GeneralMotors.

 

Gliwicka Zafira tuż, tuż

Trwają przygotowania do seryjnej produkcji Zafiry w zakładzie Opla wGliwicach. "20 czerwca zakład rozpocznie produkcję w systemietrzyzmianowym przez 24 godziny na dobę" - informuje Wojciech Osoś,rzecznik koncernu General Motors Poland. Już teraz pierwsze sztuki nowegomodelu są poddawane szczegółowym testom.

 

Ponad 600 tys. samochodów z Polski

Na polskim rynku motoryzacyjnym najsilniej reprezentowany jest sektor produkcjisamochodów osobowych i dostawczych (FAP, GM, VW Poznan, FSO) - produkcjawynosi ponad 600 tys. sztuk rocznie.

 

Nowa generacja Zafiry z Gliwic

Dzisiaj w gliwickim zakładzie GM odbyło się uroczyste uruchomienie produkcjiOpla Zafiry najnowszej generacji. Około 90% produkowanych mini vanów będzieeksportowana m.in. na wymagające rynki Unii Europejskiej.

 

Produkcja samochodów rośnie

Produkcja samochodów osobowych w Polsce w październiku wzrosła o blisko 7% wstosunku do ubiegłego miesiąca. Wyniosła ona w październiku 52 599 sztuk, o19,34% więcej w porównaniu do października ubiegłego roku - podała firmaSamar.

 

Sprzedaż spada - produkcja rośnie

Pomimo drastycznego spadku sprzedaży nowych samochodów osobowych na polskimrynku, ich produkcja utrzymuje się na wysokim poziomie. W listopadzie br.,linie produkcyjne opuściło 52 754 samochodów, o 19,2% więcej w porównaniudo listopada ubiegłego roku i o niecałe 2% więcej niż w miesiącu ubiegłym- podaje Samar.

 

Europa Środkowa centrum produkcji aut

Całkowita liczba samochodów osobowych produkowanych w Europie ma do 2010r. wzrosnąć o prawie 2,8 mln sztuk, czyli o 14%. Spora część tego wzrostuprzypada na Europę Środkową, przede wszystkim Słowację (429%) i Czechy(81%); zwiększona produkcja tylko w tych dwóch krajach będzie stanowić41% oczekiwanego wzrostu produkcji montażowej lekkich pojazdów w Europie- wynika z analiz PricewaterhouseCoopers Automotive Institute.

 

Ponad 715 tys. aut ‘made in Poland’ w 2006 roku

Produkcja samochodów w 2006 roku przekroczyła 715 tysięcy sztuk. Z polskichzakładów wyjechało prawie 609 tys. samochodów osobowych i ponad 106 tys. autdostawczych. Gros produkcji - około 96% trafiło na rynki zagraniczne.

 

Produkcja samochodów zaczyna spadać

W porównaniu z poprzednim miesiącem, w październiku 2008 roku poziomprodukcji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce zmniejszył się o14,3%. Cała tegoroczna produkcja jest wyższa niż w ubiegłym roku, ale widaćjuż oznaki postępującego kryzysu.

 

Nowy odcinek tygodnika już jest

Witamy w kolejnym odcinku tygodnika motoryzacyjnego portalu Mojeauto.pl –„Piąte koło”. A dziś w programie między innymi: „Rajdowydebiut mojeauto.pl”, „Kilka tricków na mniejszespalanie” i „Nowe BMW M5 na horyzoncie”.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcje mojeauto".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017