Wyszukiwałeś:

produkcje X

mojeauto X

. Znaleziono 682 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcje mojeauto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 682 wszystkich):

Lear przenosi produkcję do Polski

Lear Corporation z końcem roku zamierza uruchomić produkcję zakładzie wTeresinie koło Sochaczewa. Będzie to ósmy zakład produkcyjny amerykańskiegokoncernu w naszym kraju.

 

Dr. Schneider rozpoczyna produkcję

Polski oddział niemieckiej firmy Dr. Schneider uruchomił produkcjękomponentów pojazdów samochodowych i motocyklowych w Radmierzu. Inwestorzadeklarował nakłady inwestycyjne w wysokości 15 mln zł. Pracę znajdzie 450osób.

 

Peugeot zmniejsza produkcję 207

Producent samochodów marki Peugeot zamierza zredukować produkcję swojegokompaktowego modelu 207, który montowany jest w fabryce umiejscowionej wPoissy. Powodem nie jest jednak słaba sprzedaż modelu.

 

50 000 vanów w pięć miesięcy

Ford ostatnie pięć miesięcy może zaliczyć do pomyślnych, przynajmniejjeśli chodzi o produkcję reprezentantów segmentu vanów, nowych generacjimodeli S-Max i Galaxy. W belgijskiej fabryce Forda w miejscowości Genkwyprodukowano już 50 000 egzemplarzy nowej serii rodzinnych aut.

 

Koniec Golfa z Brukseli

Volkswagen zamierza zakończyć produkcję popularnego Golfa, w jednej z fabryk,umiejscowionej w belgijskiej Brukseli. To jednak nie koniec planów niemieckiejmarki, bowiem w najbliższym czasie koncern zredukuje drastycznie liczbęzatrudnionych osób, na terenie wszystkich należących do niego fabryk.

 

Winkelmann zwiększa produkcję

Niemiecka firma Winkelmann rozszerza swoją inwestycję na terenie LegnickiejSSE. Firma planuje zwiększyć produkcję asortymentu kierowanego do branżymotoryzacyjnej. Inwestycje wyniosą około 10 mln euro.

 

Aveo przyszłością dla FSO?

Na początku listopada bieżącego roku a zakładach FSO na Żeraniu oficjalnierozpoczęto produkcję Chevroleta Aveo sedan. To jednak nie koniec planówzwiązanych z tym modelem. W 2010 roku prawdopodobnie rozpocznie takżeprodukcję kolejnej generacji Aveo.

 

Ford Ka z Tychów

Niemiecka filia Ford Motor Company prawdopodobnie jeszcze w tym roku rozpoczniew Tychach produkcję nowego Ford Ka. Nowy model będzie wytwarzany narozbudowanej przez koncern linii produkcyjnej Fiata w Tychach.

 

MAN sprzedał dział produkcji przewodów

Fińska grupa PKC przejmuje produkcję przewodów w polskich zakładachMAN w Starachowicach. Nowy właściciel będzie dalej dostarczać produkty napotrzeby niemieckiego koncernu. Firma przejmie także ponad 1000pracowników zatrudnionych w zakładzie.

 

Michelin w Olsztynie wstrzymał produkcję

Fabryka Michelin Polska w Olsztynie wstrzymała produkcję opon dosamochodów ciężarowych. Podjęta decyzja to skutek spadkuzamówień w tym segmencie. Przerwa potrwa do końca kwietnia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcje mojeauto".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017