Wyszukiwałeś:

projektant

. Znaleziono 1249 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: projektant

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1249 wszystkich):

Nowy projektant KIA

Wraz z początkiem września w dziale projektowym koncernu KIA stery przejmiePeter Schreyer. Dotychczas był to główny projektant VW oraz Audi. Po razpierwszy w nowej firmie zaprezentuje się podczas wrześniowego salonusamochodowego w Paryżu.

 

Maciej Zień i Citroen DS3

Znany polski projektant rozpoczął współpracę z Citroënem.Przygoda Macieja Zienia z marką rozpoczęła się w kultowym już salonie C_42na Polach Elizejskich.

 

"Każdy Jaguar zaczyna jako szkic..."

Każdy Jaguar zaczyna swoje życie jako szkic na kartce papieru. Wizjeprojektantów pojawiają się pierwotnie jako kilka ostrych linii,następnie ewoluują do bardziej skomplikowanych projektów. Ostatecznykształt prototypu stworzony w programie graficznym powstaje na długo zanimprawdziwy samochód wyjedzie na nasze drogi.

 

Czy wróci legendarny projektant?

Pytanie dotyczy Rory'ego Byrne'a, człowieka, który stoi za sukcesami Michaela Schumachera w Ferrari. W tym tygodniu Joan Villadelprat napisał wswojej rubryce w gazecie "El Pais", że utytułowany projektant wraca do włoskiego zespołu.

 

Projektant Ferrari stworzy nowe Chryslery i Lancie

Korzystając z tego, że od niedana Chrysler należy do Grupy Fiata, markawykorzysta projektanta Ferrari do stworzenia nowego języku designu.

 

Ford: "Bez ciężkiej pracy ciężko jest się pokazać" [wywiad]

Pewnie, gdy jako dziecko brał kredki do ręki i rysował bazgroły na kartcenie przypuszczał gdzie będzie pracował, gdy dorośnie. O projektowaniusamochodów rozmawiamy z Bogusławem Paruchem, projektantem w Ford MotorCompany. Zapraszawy do lektury.

 

Pięcioro projektantów świętuje 50 lecie Mustanga

Światowej sławy projektanci zostali zaproszeni do stworzenia specjalnejkolekcji odzieży Mustang Unleashed. Każdy z projektantów pokażewłasną interpretację tożsamości Forda Mustanga.

 

Główny projektant potwierdza nową bestię od Bugatti

"Ciężko pracujemy w Bugatti, ale nie martwicie się,nadchodzi(...)". Tym samym główny projektant Grupy Volkswagena,Walter de Silva oficjalnie potwierdził prace nad „następcą”Veyrona.

 

Polonez 2015, czyli co by było, gdyby...

Produkcja aut zagranicznych marek, pojazdów użytkowych czy częścimotoryzacyjnych, tym stoi dzisiejsza polska motoryzacja. Niestety, nie posiadamyrodzimej marki samochodowej. Nasze marzenia o reaktywacji którejś z nichpodsycają co jakiś czas projektanci, tworząc wizualizacjewspółczesnych wersji znanych aut. Dziś mamy jednak Wigilię, możewięc niektóre świąteczne życzenia się spełnią.

 

Twórca Golfa i Poloneza na emeryturze - galeria dzieł Giorgetto Giugiaro

Wyjdź z domu i zrób kilka kroków a na pewno natrafisz naktóreś z jego dzieł. Giorgetto Giugiaro to zapewne najsłynniejszyprojektant samochodów świata, ale po kilku dekadach pracy opuściłwłaśnie studio Italdesign Giugiaro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017