Wyszukiwałeś:

projektant

. Znaleziono 129 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: projektant

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 129 wszystkich):

Bardzo koncepcyjny Scion

Podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku zostałoodsłonięte nowe dzieło projektantów pracujących dla japońskiegoproducenta samochodów Toyota. Był nim samochód Scion FUSE SportsCoupe.

 

Audi R-Zero: Design TT, moc Veyrona

Audi R-Zero to model studyjny trzech francuskichstudentów/projektantów Audi. Opracowali oni samochód onapędzie elektrycznym, który wyglądem przypomina najnowszy model TT aleosiągami może konkurować z najszybszym cywilnym autem świata - BugattiVeyron.

 

Nowy projektant KIA

Wraz z początkiem września w dziale projektowym koncernu KIA stery przejmiePeter Schreyer. Dotychczas był to główny projektant VW oraz Audi. Po razpierwszy w nowej firmie zaprezentuje się podczas wrześniowego salonusamochodowego w Paryżu.

 

Skoda Roomster: Dom(in)ator

Skoda należy do producentów, którzy nie atakują rynkusamochodowego co i rusz nowymi modelami. Od kwietnia 1991 roku, czyli od chwilikiedy czeska duma motoryzacji dołączyła do koncernu Volkswagena naeuropejskich drogach pojawiło się zaledwie sześć różnych modeliSkody (Favorit, Felicia, Fabia, Octavia I,II i Superb). Wszystkie, bez wyjątkuspotkały się w Polsce z dużym zainteresowaniem klientów. Czy podobniebędzie z najnowszym produktem czeskiej marki, Skodą Roomster?

 

Nissan Pathfinder "z kamienia"

Artysta i projektant samochodowy Marc Ecko postanowił zmienić nieco obliczestylistyczne Nissana Pathfinder. Karoseria terenowego modelu została poddanasztuce graffiti, a finalny efekt prac spowodował, że auto wygląda jak dużygranitowy kamień.

 

Red dot award dla Fiesty

"Najnowszy Ford Fiesta należy do najbardziej stylowych samochodówna świecie.” To werdykt ogłoszony przez wiodących projektantów iekspertów w dziedzinie wzornictwa, którzy przyznali nagrodę"red dot" dla nowej Fiesty.

 

Obwodnica Zabierzowa w kilku wariantach

Prace nad budową obwodnicy Zabierzowa w ciągu drogi krajowej nr 79 wkraczająw kolejną fazę. Po opracowaniu przez projektantów możliwychwariantów przebiegu drogi zostaną one przedstawione społecznościlokalnej – poinformowała GDDKiA oddział w Krakowie.

 

320km/h na prądzie

Cornelis Steenstra, projektant samochodów ze słonecznej Kalifornii izałożyciel firmy designerskiej ForeSee opublikował swój nowy projekt.Elektryczny samochód Styletto pojedzie z prędkością 320km/h.

 

Maciej Zień i Citroen DS3

Znany polski projektant rozpoczął współpracę z Citroënem.Przygoda Macieja Zienia z marką rozpoczęła się w kultowym już salonie C_42na Polach Elizejskich.

 

KUL-car dla osób na wózku

KUL-car to jednoosobowy, elektryczny samochód przeznaczony dlaosób na wózku inwalidzkim. Pojazd zaprojektowany został przezPolaków w taki sposób by osoby z niedowładem nóg, niewysiadając z wózka, mogły samodzielnie prowadzić auto. Kompaktowerozmiary pojazdu pozwolą też zaparkować na dowolnym miejscu - zapewniajątwórcy. Projekt zajął pierwsze miejsce w konkursie "MłodyWynalazca 2009".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017