Wyszukiwałeś:

projekty

. Znaleziono 1315 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: projekty

Spróbuj też wyszukać: projekty obwodnicy olsztynka dk 75 projekty niepołomice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1315 wszystkich):

Projekty rezerwowe za 150 mln zł

GDDKiA podpisała umowy dla 2 projektów rezerwowych, które wprzypadku wystąpienia opóźnień na innych projektach lub oszczędnościw ramach działania mogą zostać zaakceptowane w ramach unijnego funduszuSPO-T. Projekty dotyczą inwestycji na DK nr 81 Drogomyśl – Harbutowice iDK nr 51 Barcikowo-Spręcowo.

 

S5 i kolej ze wsparciem

5 marca w urzędzie marszałkowskim dolnośląscy parlamentarzyści spotkalisię z zarządem województwa. Przedstawione zostały projekty o kluczowymznaczeniu dla regionu, dla których potrzebny jest lobbing i wsparcie napoziomie krajowym.

 

Samorządy chcą 26 mld zł na EURO2012

Na początku lipca Ministerstwo Rozwoju Regionalnego przedstawi strategięinwestycyjną oraz listę projektów na potrzeby Euro 2012. Mają na niejznaleźć się te projekty, których realizacja jest konieczna doorganizacji turnieju finałowego. Główny ciężar ich sfinansowaniabędzie bazował na funduszach unijnych, które Polska dostanie w latach2007-2013.

 

Fundusze unijne na rozwój wschodniej Polski

Dla pięciu województw wschodnich został stworzony specjalny ProgramOperacyjny Rozwój Polski Wschodniej (PO RPW). Jego budżet wynosi ponad2,27 mld euro. W jego ramach wspierane będą projekty przyczyniające się dowzrostu konkurencyjności regionów oraz przyspieszenia tempa ich rozwoju.

 

164 mld zł na drogi do 2015 r.

Ministerstwo Transportu opracowało projekt "Programu Budowy DrógKrajowych na lata 2007- 2015". Łączne wydatki na cały programobejmujący przygotowanie (wykup gruntów, projekty budowlane, itp.),budowę oraz utrzymanie istniejącej i nowopowstającej sieci dróg wlatach 2007 - 2015 szacowane są na poziomie ok. 164 mld zł, w tym 22,5 mld złna zadania dodatkowe wynikające z decyzji o przyznaniu EURO 2012.

 

S-5 ekspresowo

Poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetargi na projekty wszystkich odcinków planowanej 157 kmdrogi ekspresowej S-5 na terenie Wielkopolski.

 

Gdańskie inwestycje drogowe

Gdańscy drogowcy planują na 2008 rok kilka nowych inwestycji drogowych. Wbudżecie na bieżący rok na projekty drogowe i komunikacyjne zarezerwowanokwotę blisko 122 mln zł. Prowadzone będą głównie prace związane zprzygotowaniem infrastruktury na Euro 2012.

 

Drogi zgodne z wymogami ochrony środowiska

Będzie można w końcu budować nowe drogi bez ryzyka, że plany budowy będąniezgodne z wytycznymi Unii Europejskiej, dotyczącymi ochrony środowiska.Przyjęte przez rząd projekty ustaw dostosowują nasze prawo do dyrektywunijnych.

 

Budujemy drogi z Funduszu Spójności

Ministerstwo Infrastruktury opublikowało dane dotyczące wykorzystaniaśrodków z Funduszu Spójności, które przeznaczono naprojekty związane z transportem. Sfinansowane inwestycje są związane m.in. zbudową autostrad A2 i A4.

 

Budowa dróg - niewykorzystane szanse?

W sytuacji globalnego kryzysu rządy wielu krajów wspomagają gospodarkęwprowadzając wielkie projekty infrastrukturalne. W Polsce realizowany jestobecnie największy w historii program budowy dróg, jednak wedługBusiness Centre Club istnieje jeszcze wiele przeszkód, które mogąsprawić, że szanse jakie dają inwestycje infrastrukturalne, nie zostanąwykorzystane.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017