Wyszukiwałeś:

promienie X

UV X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: promienie UV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wątek na forum: Zamiast pomagać zawodzą

Z tymi kasakami to chyba przegieli co ma warstwa powierzchniowa do całej konstrukcji promienie UV nie wnikają w głąb tylko powierzchnie niszczą a ta to przecież ma warstwę deokracyjną która nie ma znaczenia dla ochrony ~MM

 

Wiatr we włosach? Najpierw serwis!

Wiosenna aura raczy nas coraz częstszymi dawkami promieni słonecznych. Idealnapogoda, tak długo wyczekiwana przez posiadaczy kabrioletów,których w Polsce z roku na rok przybywa. Zanim jednak zażyjemyprzyjemności jazdy z wiatrem we włosach warto sprawdzić kondycję naszegoCabrio.

 

Ciężarowa moda w stylu Volvo

Od ekskluzywnych skórzanych kurtek do ubrań dziecięcych, chroniącychprzed promieniami UV. Wraz z wprowadzeniem na rynek nowych modelisamochodów ciężarowych, Volvo Trucks przedstawia firmową kolekcjęodzieży, toreb, zegarków oraz innych praktycznych artykułów.Wszystkie detale nawiązują do samochodów ciężarowych.

 

Jak wybiera się kolory w Jaguarze?

W marce Jaguar funkcjonuje Departament Kolorów i Materiałów,odpowiedzialny za planowanie i analizowanie trendów kolorystycznych naświecie z kilkuletnim wyprzedzeniem. Członkowie grupy szukają inspiracji wświecie mody, architektury, sztuki oraz stylu, aby stworzyć nowe kolorylakierów i materiałów.

 

Moda i bezpieczeństwo

Okulary w samochodzie to nie tylko modny dodatek. To także ważny elementwpływający na zdrowie naszych oczu i bezpieczeństwo prowadzenia samochodu.Eksperci radzą, by używać ich zarówno latem, jak i zimą, a takżedobierać odpowiedni kolor szkieł.

 

Wypadki przez słońce

Czy promienie słoneczne mogą powodować zagrożenie w ruchu drogowym? W wynikuoślepienia przez słońce zginęło w Polsce w 2010 r. aż 45 osób, a831 zostało rannych. Największe zagrożenie oślepieniem przez słońcewystępuje wcześnie rano oraz przed zmierzchem, czyli wtedy, kiedy słońceznajduje się nisko nad horyzontem.

 

Wiatr we włosach? Najpierw serwis!

Choć pogoda za oknami może sugerować coś innego, to w kalendarzudoczekaliśmy się już astronomicznej wiosny. To dobry moment przed właściwymsezonem na sprawdzenie kondycji kabrioletów i ewentualny serwispodzespołów odpowiedzialnych za składanie i rozkładanie dachu.

 

Płaska wycieraczka od Michelin

Michelin rozszerza swoją ofertę akcesoriów samochodowych i wprowadza narynek płaskie wycieraczki.

 

Jak bezpieczenie świecić jesienią na drodze?

Statystyki straszą, że polskie drogi znajdują się w czołówcezestawień pod względem śmiertelnych wypadków, szczególnie wokresie jesienno-zimowym, kiedy szybko zapada zmrok. Kluczową kwestią stajesię wtedy oświetlenie. Dowiedz się, co zrobić, żeby świecić przykłademna drodze.

 

Lincoln Continental Concept - amerykański powrót do klasy premium

Lincoln Continental od 1939 jest synonimem amerykańskiego luksusu najwyższejklasy. Dlatego nowa generacja tego auta jest wyczekiwana w sporym napięciu.Amerykanie chyba jednak nie zawiodą niczyich oczekiwań...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "promienie UV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017