Wyszukiwałeś:

promocja

. Znaleziono 472 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: promocja

Spróbuj też wyszukać: Suzuki alto promocja c1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 472 wszystkich):

Wątek na forum: Promocja na A4

śmiechu warte, ograniczenie za ograniczeniem a opłaty bez zmian. Mogę tu przytoczyć zasłyszane zdanie: W Polsce są dwie prywatne autostrady, obie w remonice, obie płatne" nic dodać nic ująć. Niech zrobią promocję w tygodniu - co drugi dzień od 06:00 do 22:00 ~Ponury

 

Wątek na forum: Polska: Mazda z promocjami

A ja się pytam co z modelem 2.5 V6 w "6"? Był i nie ma, a cały zachód ma? co jest? zoom-zoom? ~aaa

 

Wakacyjne promocje Mitsubishi

Na okres wakacji firma MMC Car Poland przygotowała nowe warunki zakupudotyczące modeli: Lancer 1.6 i 2.0, Lancer "Alpine Edition",Outlander 2.0 oraz Pajero Wagon.

 

Promocja polskiej gospodarki

Ministerstwo Gospodarki przygotowuje "Strategię promocji gospodarkipolskiej". Będzie się ona opierać na czterech priorytetach: wzrościeeksportu, zwiększeniu napływu inwestycji zagranicznych do Polski, większymudziale polskich przedsiębiorstw w rynku międzynarodowym oraz wzroście liczbyprzyjazdów turystycznych do Polski - zapowiada wiceminister gospodarki AndrzejKaczmarek.

 

Polska Premiera Golfa Pirelli

Na polskich drogach pojawi się pierwszy egzemplarz limitowanej serii Golfa GTI.Polska premiera 230-konnego Volkswagena, sygnowanego logiem Pirelli jestzwiązana z wręczeniem nagród w zimowej promocji opon Pirelli.

 

Promocja w Wieltonie

Podwójna sierpniowa promocja - "Przeglądy gratis i extra rabat 2000zł na następną naczepę WIELTON”, która rozpoczyna się od 1sierpnia 2008r.

 

Tańszy Seat na wakacje

Od 21 lipca Seat wprowadził nowe, wakacyjne promocje. Wybrane modele tejhiszpańskiej marki zostały objęte rabatami cenowymi od 1.000 zł do 6.650zł. Dodatkowo oferowane są promocyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz korzystneoferty kredytu i leasingu.

 

Wątek na forum: Atrakcje dla Alfistów

Fiat jest chyba koncernem który najbardziej dba o swoich klientów. Przygotowuje on wiele promocji z których mogą skorzystać zarówno nowi, jak i już wcześniejsi klienci. Przedstawiana tutaj promocja jest świetnym prezentem dla lojalnych Alfistów, którzy poraz kolejny sięgają po te świetne samochod...

 

Wątek na forum: Ciekawa promocja z okazji 150-lecia Opla

Faktycznie hit raz na 150 lat, możliwy tylko w firmie Opel. Jedyne takie ceny raz na 150 lat, w ostatecznym rozrachunku wyższe niż przed promocją ;) ~Klient

 

Promocje i rabaty, czyli szczyt wyprzedaży 2014

Jeśli zastanawiając się pomiędzy nowym a używanym samochodem, skłaniaszsię ku tej pierwszej opcji, ale przerażają Cię dużo wyższe koszty zakupu,mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W salonach trwa w pełni sezon wyprzedażowy– na promocjach można zaoszczędzić naprawdę sporo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017