Wyszukiwałeś:

promocje

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: promocje

Spróbuj też wyszukać: promocje samochodowe promocje citroen +promocje +audi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Azjaci zainteresowani

Jak podała dzisiejsza Rzeczpospolita powołując się na jednego z polskichurzędników azjatycki koncern z branży motoryzacyjnej jest poważniezainteresowany budową fabryki w Polsce.

 

II Giełda Części Motoryzacyjnych

W dniu 16 kwietnia (sobota) odbędzie się w Warszawie II Giełda CzęściMotoryzacyjnych czyli Tanie Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne.

 

Opel Astra III: Nocne Techno

Opel Astra trzeciej generacji miała swój debiut podczas targówmotoryzacyjnych we Frankfurcie w 2003 roku i od początku miał być przedewszystkim mocnym konkurentem zaprezentowanego rok wcześniej Golfa V.

 

Suzuki bez procentów

Suzuki Motor Poland we współpracy z PTF Bank ogłasza promocję na wybranemodele samochodów Suzuki (Swift, Ignis i Liana).

 

Ekologiczna Scania w Słupsku

Scania przekaże do eksploatacji Miejskiemu Zakładowi Komunikacji w Słupsku naokres 5 lat pięć nowoczesnych, napędzanych ekologicznym paliwem E95,autobusów miejskich, wyprodukowanych w słupskich zakładach Scania ProductionSłupsk. Producent zobowiązał się również do zapewnienia kompleksowejobsługi serwisowej.

 

Wakacyjne promocje Mitsubishi

Na okres wakacji firma MMC Car Poland przygotowała nowe warunki zakupudotyczące modeli: Lancer 1.6 i 2.0, Lancer "Alpine Edition",Outlander 2.0 oraz Pajero Wagon.

 

Ruszyły prace nad ofertą dla Toyoty

Szczecin dynamicznie rozpoczął współpracę z niemieckimi samorządami przyprzygotowaniu oferty inwestycyjnej dla japońskiego koncernu Toyota. Koncernplanuje zainwestować w fabrykę, gdzie produkowane będą samochody marki Lexus- brandu Toyoty.

 

Kia też obniża ceny aut

W odpowiedzi na obniżki cen swoich konkurentów, szczególnie zsegmentu C oraz 4x4, firma Kia Motors Polska wprowadza nowe, niższe ceny, orazatrakcyjne promocje także na inne modele.

 

Toyota przedłuża promocje programu START

W okresie od kwietnia do połowy czerwca bieżącego roku w ramach programuSTART Toyota sprzedała ponad 1100 aut. Największym zainteresowaniemKlientów klasycznie już cieszy się Yaris z wynikiem 567 sztuk jednakbardzo blisko za nim uplasował się Auris – 525 sztuk.

 

Tańszy Seat na wakacje

Od 21 lipca Seat wprowadził nowe, wakacyjne promocje. Wybrane modele tejhiszpańskiej marki zostały objęte rabatami cenowymi od 1.000 zł do 6.650zł. Dodatkowo oferowane są promocyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz korzystneoferty kredytu i leasingu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017