Wyszukiwałeś:

prototyp

. Znaleziono 749 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prototyp

Spróbuj też wyszukać: prototyp 126

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 749 wszystkich):

Unimog przyszłości

Dla uczczenia okrągłych urodzin Unimoga, zespół Mercedes-Benz SpecialTrucks (MBS) stworzył nowatorski prototyp, bazujący na modelu U 5000.Zupełnie jak pierwowzór sprzed 60 lat, Unimog przyszłości ma otwartąkabinę.

 

Czy słyszałeś o Skodzie MB Roadster?

Europa Środkowa nie miała szczęścia do ustrojów politycznych. Najbardziej ucierpiał na tym przemysł motoryzacyjny, zwłaszcza nasz rodzimy.Takie prototypy jak Syrena Sport pokazują, ze mogliśmy wiele. Nie tylko mypróbowaliśmy przełamywać bariery.

 

Wyjątkowy prototyp na aukcji

W tym miesiącu, dokładnie 26. października podczas aukcji domu aukcyjnego RMw Londynie dojdzie do bardzo ciekawego wydarzenia. Jednym z samochodówwystawionych na sprzedaż będzie wyjątkowy prototyp Ferrari.

 

Nie uwierzysz, że to?

To co widzicie na zdjęciach to nie jest ani nieznany Wam model Astona Martinaczy też Jaguara. Patrząc z boku ktoś mógłby pomylić ten prototyp zAlfą Romeo lub Ferrari. Nie jest to także jakaś wersja Lamborghini Miury,której nie znacie. To Skoda!

 

1000-konny prototyp ze wsparciem UE

Hiszpańska firma Applus+ Idiada wczoraj na torze Catalunya podczas oficjalnychtestów Formuły 1 zaprezentowała swój superpotowysamochód, którego moc pochodzi z silników elektrycznych.

 

Genewa 2013: Śpiew przyszłości

Koncepty, prototypy, modele studyjne - jak by ich nie zwać - stanowią zawszeważny element każdych liczących się targów motoryzacyjnych. I to narówni z nowościami rynkowymi czy pięknymi hostessami. Zapraszamy dokrótkiej wycieczki po tegorocznej wystawie w Genewie z przystankami przynajciekawszych, naszym zdaniem, pojazdach koncepcyjnych.

 

NSX na zdjęciu

Pierwsza oficjalna prezentacja prototypu nowego NSX odbędzie się już wniedzielę na torze Mid-Ohio Raceway przed wyścigiem Honda Indy 200 IndyCar.Honda opublikowała właśnie pierwsze zdjęcie swojego prototypu.

 

Ciągnik siodłowy o superniskim podwoziu

Firma DAF Trucks wspólnie z kilkoma kooperantami przygotowała prototyppojazdu będącego połączeniem ciągnika z naczepą o wyjątkowo niskimpołożeniu siodła, co pozwala uzyskać o 20% większą ładowność.

 

Skoda S781 - Volkswagen Golf z Czechosłowacji

Bezpieczeństwo, funkcjonalność, prostota konstrukcji - to zalety napędu naprzednie koła, ktore skłoniły Skodę do stworzenia 35 lat temu prototypuS781. Ewoluował on w dobrze znaną "Favoritkę", która poupadku komunizmu zalała drogi Europy Środkowej.

 

Hyundai N 2025 Vision GT Racing - bolid przyszłości

Na targach we Frankfurcie Hyundai pokazuje światu swoją sportową markę N iwraz z jej premierą gracze konsolowej serii Gran Turismo dostają wirtualnymodel Hyundai N 2025 Vision GT Racing. Oto prototyp LeMans przyszłości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017