Wyszukiwałeś:

prowadzenie X

pojazdu X

. Znaleziono 1388 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prowadzenie pojazdu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1388 wszystkich):

Jak stracić prawko i je odzyskać

Jest kilka sytuacji, które mogą być koszmarem dla potencjalnegokierowcy. Mowa jest tutaj o zatrzymaniu prawa jazdy, cofnięciu uprawnień doprowadzenia pojazdów czy sądowy zakaz ich prowadzenia. Takie sytuacjebywają nie tylko czasochłonne, ale także kosztowne.

 

Nie wiemy ile możemy, ale pijemy i jedziemy

Zaledwie 27% mieszkańców Unii Europejskiej powyżej 15 roku życia wie,jakie są dopuszczalne wartości stężenia alkoholu we krwi, podczasprowadzenia pojazdu w swoim kraju. Te szokujące dane przedstawia najnowszebadanie opinii publicznej - Eurobarometr, przeprowadzone na zlecenie KomisjiEuropejskiej.

 

Zmiany w zakazach dla pijanych kierowców

Senatorowie postanowili znowelizować Kodeks karny w części dotyczącej zakazuprowadzenia pojazdów przez nietrzeźwych kierowców, bądź takich,którzy zbiegli z miejsca zdarzenia.

 

Samochód, który prowadzi się sam

Pewien zespół naukowców z Google opracował system, dziękiktóremu samochód prowadzi się sam bez jakiejkolwiek ingerencji zestrony człowieka.

 

Czy pijany żeglarz powinien tracić prawo jazdy?

Prowadzenie pojazdu "na podwójnym gazie" może wiązać się zróżnymi sankcjami, w tym z utratą prawa jazdy. Identyczna kara możenas spotkać również, jeśli będziemy pod wpływem alkoholu sterowaćnp. jachtem bądź żaglówką. Czy słusznie - zastanawia się posełWojciech Saługa.

 

Jeździsz w japonkach lub szpilkach? Uważaj!

Lato to czas kiedy znaczna część osób decyduje się na chodzenie wklapkach. Pomimo, że badania opinii kierowców wykazały, iż najtrudniejjeździ im się w japonkach, to jednocześnie 25% badanych przyznaje, żeprowadzi w nich samochód regularnie. Wśród butów,które nie są odpowiednie do prowadzenia pojazdu można wymienićrównież szpilki, buty z długim noskiem czy koturny.

 

Głośna muzyka jest niebezpieczna!

Prowadzenie auta i jednoczesne słuchanie muzyki przez słuchawki możespowodować, że kierowca nie usłyszy odgłosu nagłego hamowania wydawanegoprzez inny pojazd czy nadjeżdżającego pociągu. Podobnie jak głośneodtwarzanie muzyki w aucie, używanie słuchawek podczas prowadzenia pojazdujest sprzeczne z zasadami bezpiecznej jazdy i może prowadzić dowypadków.

 

Prawo jazdy - co się zmieni, a co pozostaje bez zmian?

Prawie dziesięć lat minęło od czasu napisania projektu tej ustawy do jejwejścia w życie. W dniu dzisiejszym zaczynają obowiązywać zmienioneprzepisy ustawy o kierujących pojazdami, które wprowadzają międzyinnymi nowe zasady uzyskiwania uprawnień do prowadzenia pojazdów, nowekategorie prawka oraz nowy wzór tego dokumentu.

 

Prawo jazdy na samochód pozwoli prowadzić motocykl

Jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B już niebawem będziesz mógł,bez uzyskiwania dodatkowym uprawnień, prowadzić motocykle. Wprawdzie tylko tenajsłabsze, ale i tak to spore ułatwienie dla sporej grupy kierowców.

 

Stacje kontroli pojazdów nadal będę prowadzone przez szkoły

Sejm przyjął nowelizację ustawy Prawo o ruchu drogowym, zgodnie zktórą po 1 stycznia 2016 r. m.in. szkoły samochodowe nadal będąmogły prowadzić stacje kontroli pojazdów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "prowadzenie pojazdu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017