Wyszukiwałeś:

przebieg

. Znaleziono 2720 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przebieg

Spróbuj też wyszukać: najdroższy czy przebiek 230tys to duzo dla renault espace 2 2 diesel rok1999 to duzo ? przebieg mruga

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2720 wszystkich):

"Gliwiczanie dla Gliwic" przeciwni przebiegowi DTŚ

Stowarzyszenie "Gliwiczanie dla Gliwic" przeciwne jest przebiegowiprzez centrum Gliwic Drogowej Trasy Średnicowej. Z kolei UM Gliwiceargumentuje, że decyzje w sprawie lokalizacji Drogowej Trasy Średnicowej naŚląsku zapadły w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku a zmiany jejprzebiegu na terenie Gliwic nie są obecnie możliwe. Korytarz na drogę byłrezerwowany przez czterdzieści lat i dlatego stanowi obecnie jedyny wolnyobszar na taki cel.

 

Cztery warianty przebiegu S74

Firma projektująca drogę ekspresową S74 od odcinku Sulejów –Przełom/Mniów opracowała już trzy warianty przebiegu trasy, a powstaćma jeszcze jeden. Pod koniec bieżącego roku zostaną one zaprezentowanemieszkańcom gmin położonych wzdłuż drogi.

 

Mniejszy przebieg, większy zysk

Planując zakup używanego samochodu  jednym z kryteriów,które mają decydujące znaczenie dla podjęcia decyzji, jest przebieginteresującego  nas modelu. To od przebiegu zależna jest częstoakceptacja bądź odrzucenie danej oferty.

 

Czy cofanie licznika będzie karane?

Kilku, czy kilkunastoletni model ze śmiesznie niskim przebiegiem i w idealnymstanie technicznym, to marzenie dla każdego poszukującego samochodu z drugiejręki. Mało kto jednak uwierzy od razu w taką ofertę, podejrzewając, iniestety bardzo często słusznie, że ma do czynienia z tzw. przekręceniemlicznika. Być może niebawem proceder cofania licznika przestanie być jednakrównie nagminny jak dzisiaj. A to z tego względu, że taka czynnośćzostanie zakwalifikowana wprost jako przestępstwo.

 

Korekta przebiegu wariantów szczecińskiej DK10

Głównym tematem podnoszonym na spotkaniach konsultacyjnych, któreodbyły się 12 i 13 kwietnia 2011 roku był przebieg drogi krajowej nr 10 nazachód od granicy miasta Szczecina. Zgodnie, z tym co zostałozapowiedziane przez przedstawicieli GDDKiA podczas spotkań  zmieszkańcami  polecono projektantom opracowanie korekty wariantówprzebiegu trasy. W efekcie został wyznaczony przebieg, który jestodpowiedzią na uwagi lokalnej społeczności.

 

Debatowali nad zmianą przebiegu DK 79

22 września br. w Urzędzie Miasta Chorzów odbyła się konferencjaprasowa dotycząca zmiany przebiegu DK 79 i budowy obwodnicy Chorzowa. Praceprojektowe potrwają do końca roku.

 

Nowy przebieg dróg na Śląsku

Od nowego roku zmienił się przebieg dwóch odcinków drógwojewódzkich w Śląskiem. Zmiany dotyczą drógwojewódzkich nr 793 i 946.

 

Opel z ponad 2-milionowym przebiegiem

Ponoć era samochodów, które są w stanie osiągnąć milionowe,czy nawet kilkusettysięczne przebiegi, minęła już bezpowrotnie. Zpewnością zaprzeczeniem tej tezy jest Opel Vivaro eksploatowany przez jedną zfirm przewozowych w naszym kraju.

 

Koniec z kręceniem liczników!

Od 1 stycznia tego roku weszły przepisy, które utrudnią życiewszystkim kombinatorom. Teraz podczas badania kontrolnego samochodu przebiegbędzie rejestrowany, więc skończą się czasy tzw. korekty liczników.

 

Jak skutecznie ukrócić cofanie liczników?

Choć od 1 stycznia br. istnieje już obowiązek rejestracji przebiegu każdegosamochodu podczas okresowych badań technicznych, to jednak jest to dopieropierwszy krok ku ostatecznej likwidacji problemu cofania liczników.Związek Dealerów Samochodów przygotował kompleksowerozwiązania, które mają skutecznie zapobiegać temu procederowi wprzyszłości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017