Wyszukiwałeś:

przebieg

. Znaleziono 252 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przebieg

Spróbuj też wyszukać: najdroższy czy przebiek 230tys to duzo dla renault espace 2 2 diesel rok1999 to duzo ? przebieg mruga

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 252 wszystkich):

Nowa Zakopianka

Nowa Zakopianka od Rdzawki do Nowego Targu będzie poprowadzona w większościpo zupełnie nowym śladzie. 30 września GDDKiA O/Kraków przedstawił stanzaawansowania prac oraz przebieg planowanej trasy.

 

Łódź bez obwodnicy?

Dzięki planowanym od kilku lat inwestycjom miał powstać "ring"dróg otaczających Łódź. Łódź miała pełnić rolę logistycznego centrumPolski. Czy tak będzie - wszystko zależy od tego czy wdrożony zostanie nowypomysł GDDKiA?

 

Leszno: ustalono przebieg ekspresowej ‘piątki’

Przedstawiciele samorządów Powiatu Leszczyńskiego i Miasta Leszna orazGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad uzgodnili przebieg drogiekspresowej nr 5 przez Leszno.

 

Kraków szuka pieniędzy na obwodnicę

Na dokończenie budowy III obwodnicy Krakowa potrzeba około 2,5 mld zł,niestety miasto nie jest w stanie samo pokryć tak dużego wydatku. Szansą dlaKrakowa jest pozyskanie środków z Unii Europejskiej, jednak najpierwmusiałby zostać zmieniony przebieg drogi krajowej nr 94.

 

Jest decyzja dla obwodnicy Kielc

Wojewoda świętokrzyska wydała decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach narozbudowę obwodnicy Kielc, w ciągu drogi ekspresowej S7. Decyzja ta określaostatecznie przebieg drogi i pozwala na rozpoczęcie kolejnych etapówprzygotowań do realizacji tego zadania.

 

Nowy przebieg DW 721 w Lesznowoli

Marszałek Województwa Mazowieckiego podpisał z Wójtem GminyLesznowola porozumienie dotyczące budowy obwodnicy Lesznowoli w ciągu drogiwojewódzkiej nr 721. Prawdopodobnie obwodnica będzie krzyżować się zdrogą ekspresową S7.

 

Łódź: Planują przebieg Trasy Górnej

Kilka dni temu miało miejsce spotkanie informacyjne dla mieszkańcówŁodzi, zorganizowane przez Zarząd Dróg i Transportu. Podczas tegospotkania zaprezentowano łodzianom warianty przebiegu planowanej TrasyGórnej, która połączy dwie łódzkie arterie w ciągudrogi krajowej nr 1.

 

Wariant dla S1

Przebieg projektowanej drogi ekspresowej S1 był tematem spotkania wojewodyśląskiego i małopolskiego. Projektowany odcinek S1 będzie przebiegmiędzy dwoma województwami między węzłem Kosztowy II w Mysłowicach awęzłem Suchy Potok w Bielsku-Białej.

 

DEKRA 2009, czyli najmniej i najbardziej awaryjne modele

Po raz kolejny publikujemy na naszych stronach jeden z najbardziej rzetelnychraportów usterkowości, bazujący na 15 milionach przebadanychsamochodów osobowych przez niemiecką organizację DEKRA. Sprawdź, jakiemodele okazały się najmniej awaryjne, a kupno których grozi częstsząwizytą w serwisie.

 

Ekspresowo przez Kielce

Zaczęło się projektowanie przejścia drogi ekspresowej nr 74 przez Kielce.Przebieg 6-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej od węzła Niewachlówdo budowanego obecnie wylotu wschodniego wyznaczony jest przez uliceŁódzką i Jesionową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017