Wyszukiwałeś:

przebudowa

. Znaleziono 2481 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przebudowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2481 wszystkich):

Przebudowa ulic w Szczecinie

Zmieni się układ drogowy w rejonie budowanej Galerii Kaskada w Szczecinie.Ogłoszony został przetarg na „modernizację skrzyżowania ulic:Niepodległości, Obrońców Stalingradu łącznie z przebudową al.Niepodległości i pl. Żołnierza”.

 

DW 381 w Nowej Rudzie – Słupcu w przebudowie

W Nowej Rudzie-Słupcu rozpoczęła się przebudowa skrzyżowania drogiwojewódzkiej nr 381 (ul. Słupiecka – Kłodzka) z drogą powiatowąnr 3312 D (ul. Radkowską i E. Kwiatkowskiego). Prace są podzielone na trzyetapy. Kierowcy muszą zwrócić uwagę na utrudnienia i zmiennąorganizację ruchu podczas prowadzonych prac budowlanych.

 

Przebudowa Żorskiej w Rybniku to dopiero początek

Od przebudowy ul. Żorskiej w Rybniku rozpocznie się realizacja projektupolegającego na usprawnieniu ruchu tranzytowego w Subregionie Zachodnim ibudowie obwodnic w Rybniku i Żorach wraz z modernizacją DW 935. PrzebudowaŻorskiej potrwa aż dwa lata i wyniesie około 30 mln zł.

 

Przebudowa DW 297 Kozłów-Golnice potrwa do 2014 r.

Rozpoczęła się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 297 wwojewództwie dolnośląskim. Jest to pierwszy etap inwestycji. Pracebędą prowadzone na odcinku ponad 10 km od Kozłowa poprzez Starą Oleszną,Trzebień aż do Golnic.

 

Toruńskie arterie w przebudowie

Rozpoczyna się przebudowa dwóch strategicznych dla Torunia ulic. Umowypodpisane ze Skanską, o łącznej wartości 42 mln zł dotycząprzebudowy  ulicy M. Skłodowskiej-Curie  i placu Hoffmana.

 

Przebudowa DK1 w Tychach dopiero w październiku

Przebudowa DK nr 1 w Tychach, jedna z największych inwestycji drogowych naŚląsku rozpocznie się nie w maju a dopiero w październiku. Wszystko przezkonieczność wprowadzenia zmian w unijnym wniosku o dofinansowanie. Remonttyskiego odcinka DK1 będzie kosztował niespełna  300 mln złotych. Ponad253 mln  Tychy otrzymały z Funduszu Spójności. Harmonograminwestycji zakładał, że prace budowlane potrwają do końca 2013 roku.

 

Czwórka na Podkarpaciu już po przebudowie

Zakończyła się przebudowa ponad 54-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 4od Machowej do Łańcuta. Wartość całej inwestycji wraz z etapem opracowaniadokumentacji, wykupem gruntów i etapem realizacji, to ponad 594 mln zł.Inwestycja jest współfinansowana ze środków unijnychpochodzących z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, z FunduszuSpójności. Wartość dofinansowania to 533,9 mln zł.

 

Umowa na III etap przebudowy Kapitulnej we Włocławku

Konsorcjum włocławskich spółek, zajmie się trzecim, ostatnim etapemprzebudowy ulicy Kapitulnej we Włocławku. Całkowita wartość wszystkich praczwiązanych z trzecim etapem wynosi ponad 27 mln zł. Prace zakończą się w 3listopada 2012 roku.

 

W przebudowie kolejny odcinek krajowej siedemnastki

Pięć firm ubiega się o przebudowę blisko trzykilometrowego odcinka DK17pomiędzy miejscowościami Łabunie Reforma i Polanówka wwojewództwie lubelskim.

 

Przebudowy dróg na Powiślu

55 mln zł zostanie przeznaczone na przebudowę dróg wojewódzkichna Powiślu. Chodzi o odcinki DW515, DW519 i DW522. Prace wykonaPrzedsiębiorstwo Budowy Dróg SA z siedzibą w Starogardzie Gdańskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017