Wyszukiwałeś:

przebudowa

. Znaleziono 574 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przebudowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 574 wszystkich):

Inwestycje drogowe na trasie Siedlce - Terespol

GDDKiA poinformowała, o podpisaniu kontraktu na nadzór nad przebudową drogikrajowej nr 2 na odcinku Siedlce-Terespol. Koszt nadzoru wyniesie niemal 3 mlneuro. Całkowity koszt projektu wyniesie 76 mln euro (83% dofinansowanie z UE).W najbliższych miesiącach GDDKiA przewiduje podpisanie pierwszych kontraktówz wykonawcami.

 

S22 Elbląg - Grzechotki - nadzorca wybrany

21 marca 2006 r. została podpisana umowa na zarządzanie i nadzór nadrealizacją projektu "Przebudowa drogi krajowej nr 22 na odcinku Elbląg -Grzechotki" z konsorcjum firm Mott MacDonald Limited, Lafrentz - Polska Sp.z o.o. i Jacobs GIBB Polska Sp. z o.o. Wartość kontraktu wynosi 18,7 mln zł(brutto) - poinformowała GDDKiA.

 

Wylotówka Toruń - Olsztyn w przebudowie

Wraz z początkiem wiosny rozpoczyna się przebudowa ulicy Olsztyńskiej naodcinku od Szosy Lubickiej do ul. Suwalskiej w Toruniu. Celem projektu jestprzebudowa odcinka długości 1,5 km do poziomu standardu odcinków sąsiednich,tym samym likwidacja "wąskiego gardła" na wylocie drogi krajowej nr15 w kierunku Olsztyna.

 

Przebudowa ósemki w okolicach Radzymina

Rozpocznie się przebudowa krajowej ósemki na odcinku obwodnicy Radzymina.Kontrakt o wartości ponad 6,9 mln zł został podpisany z WarszawskimPrzedsiębiorstwem Robót Drogowych S.A.

 

Przebudowa wiaduktu w Poznaniu

Od 5 sierpnia Poznań funduje kierowcom utrunienia związane z przebudowąwiaduktu Dolna Wilda. Zadanie realizowane jest w ramach projektu"Przebudowa obiektów inżynierskich w ciągu dróg krajowych nr 5 i 11 wPoznaniu".

 

Będzie przebudowa głównej trasy Podkarpacia

Jeszcze jesienia powinna ruszyć przebudowa głownej arterii drogowejPodkarpacia - drogi krajowej nr 4 na odcinku Machowa - Łańcut. Przez te dwalata kierowcy będą musieli pogodzić się z utrudnieniami na trasieprowadzącej przez Rzeszów.

 

Unia dofinansuje kolejne inwestycje w Gdańsku

Zarząd Województwa Pomorskiego wybrał do realizacji i przyznałdofinansowanie unijne dla projektów „Budowa ulicy NowejŁódzkiej w Gdańsku" oraz „Przebudowa ul. Łostowickiej wGdańsku" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dlaWojewództwa Pomorskiego na lata 2007-2013. W sumie dofinansowaniewyniesie ponad 64 mln zł.

 

Przebudowa na DK 19 i DK 48

9 lipca rozpoczną się prace przy przebudowie DK 19 na odcinku pomiędzyŁukowiskiem i Międzyrzecem Podlaskim (długość 9,1 km). 14 lipca ruszy teżprzebudowa 10-kilometrowego odcinka drogi nr 48 Moszczanka – Kock, odPodlodowa do Stoczka Kockiego w woj. lubelskim.

 

Przebudowa mostu w Bystrzycy Kłodzkiej

Od 15 września br. na użytkowników drogi wojewódzkiej nr 388 wBystrzycy Kłodzkiej czekają utrudnienia. Rozpoczyna się bowiem przebudowamostu, która potrwa niemal do końca tego roku.

 

Włocławska jedynka doczekała się przebudowy

Podpisano umowę z wykonawcą przebudowy prawie dwukilometrowego odcinkakrajowej „jedynki” we Włocławku. Zakresem przebudowy zostanieobjęty odcinek ulicy Okrzei od skrzyżowania z ulicą Lunewil do okolic placuPowstania Styczniowego. Prace wyniosą prawie 39,5 mln zł. W sumie przebudowąma być objęte prawie 15 km drogi krajowej nr 1.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017