Wyszukiwałeś:

przechowywanie X

opon X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przechowywanie opon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

"Najlepiej spożyć przed..."

Zazwyczaj informacje o dacie przydatności produktu do spożycia znaleźćmożna na jogurtach i paczkowanej wędlinie. Istnieje jednak szereg części wsamochodzie, które także mają określony czas ważności.

 

Jak przechowywać opony?

Zbliżająca się powoli zima to czas, kiedy zaczynamy myśleć o wymianie oponz letnich na zimowe. O ile z samą wymianą z reguły nie ma większychproblemów - po prostu udajemy się do zakładu oponiarskiego - topojawiają się problemy z późniejszym właściwym przechowywaniemogumienia.

 

Dbajmy o stan techniczny opon

Temat opon pojawia się najczęściej przed okresem zimowym, kiedy todyskutowana jest kwestia wymiany opon na zimówki. Ogumienie jest jednakjednym z najważniejszych elementów wyposażenia samochodu, i to przezcały rok, które odpowiada za szereg czynników, od bezpieczeństwapo komfort jazdy. Dlatego niezwykle ważne jest, by dbać o odpowiedni stantechniczny naszych opon.

 

Wątek na forum: Jak przechowywać opony, luzem czy na felgach

Przekładka samodzielna w garażu opon założonych już na felgi, czy wizyta w warsztacie, przełożenie, wyważenie, dopompowanie ? Które rozwiązanie lepsze? Jak najlepiej przechowywać opony? Viktorr

 

Zimówki latem - czy to dobry pomysł?

Kwestia sensu wymiany opon pojawia się bardzo często - wśród samychkierowców, jak i w mediach - przed sezonem zimowym. A tymczasem mało ktoporusza ten temat przed nastaniem miesięcy letnich. Czy zatem jazda na zimowymogumieniem, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury, ma sens i jestbezpieczna?

 

Po zmianie opon - jak przechowywać?

Choć zima jeszcze nie zaatakowała, wielu kierowców już zdecydowałosię na wymianę opon na zimowy komplet. I słusznie, w końcu przy pierwszychopadach śniegu będzie już za późno. Nie każdy jednak wie, jaknależy postępować ze zdjętym właśnie kompletem opon.

 

Dlaczego zimówki są złe latem?

Kwestia stosowania opon letnich zimą i związane z tym niebezpieczeństwa sąbardzo często dyskutowane jesienną porą. Znacznie rzadziej natomiast rozważasię problematykę stosowania przez cały rok zimowego ogumienia. Czy może takataktyka ma sens? I jak to się przekłada na bezpieczeństwo oraz ogólnekoszty eksploatacji samochodu?

 

Opony używane ? czy to ma sens?

Opony używane. Temat, który ma pewnie tyle samo przeciwników, coi zwolenników. Jedni będą zachwalać atuty niskiej ceny, drudzy pukaćsię w czoło i mówić, że to niebezpieczne. Czy gra jest wartaświeczki? Sprawdzamy temat i sprawdzamy co w tym temacie mówispecjalista.

 

Wątek na forum: Opony całoroczne - czy i kiedy warto oszczędzać

Nie warto oszczędzać bo to pozorna oszczędność. Ja mam w swoim aurisie dwa komplety letni na alusach i zimowy na felgach stalowych i to jest najlepsze wyjście. Bo ciągłe przekładanie opon na felgi niszczy felgi i opony. ~herold

 

Opony zimowe - jak przechowywać

Wierzymy, że większość z was już zmieniła opony na zimowe. Teraz cośtrzeba zrobić z letnim, jeśli nadają się na kolejny sezon. Zobacz, jakprzechowywać gumy, żeby posłużyły jeszcze przez kolejne lata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przechowywanie opon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017