Wyszukiwałeś:

przeglad

. Znaleziono 478 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przeglad

Spróbuj też wyszukać: przeglad samochodu przeglad techniczny citroena c3 na 20000 km

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 478 wszystkich):

Przegląd na medal w Hyundaiu

Hyundai Motor Poland zaprasza wszystkich właścicieli samochodów tejmarki na bezpłatny przegląd przedwakacyjny, który odbędzie się w dn.25.05 – 10.06 br, w autoryzowanych serwisach na terenie całej Polski.

 

Załatwiał przeglądy

Policjanci zatrzymali pracownika jednej z firm oraz diagnostę w związku zpodejrzeniem o przestępstwo korupcyjne. Pracownik firmy zaoferował, żezałatwi sprawę nieaktualnych przeglądów samochodów firmowych.Za popełnione czyny grozi im kara do 10 lat więzienia.

 

Tani przegląd w Mitsubishi

Z myślą o wakacyjnych podróżach Mitsubishi przygotowało specjalnąofertę. Tylko do 30 czerwca klienci ASO mogą korzystać z promocji. Przeglądkosztuje 49 złotych, części staniały nawet o 15%, a za naprawy kliencizapłacą o 10% mniej. Akcja dotyczy także samochodów starszych niż3-letnie.

 

Ceny aut w dół, napraw do góry!

Ubiegły rok na rynku europejskim, mimo trwającego wówczas kryzysu, byłokresem nieznacznych tylko spadków cen samochód. W tym samymczasie rosły natomiast ceny napraw oraz przeglądów.

 

Zimowy przegląd w Mitusbishi

Z myślą o zbliżającej się zimie firma Mitsubishi Motors przygotowałaspecjalną ofertę dla posiadaczy aut tej marki. Tylko do 29 październikaklienci autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors w Polsce mogąkorzystać z atrakcyjnych propozycji związanych z serwisem tych aut. Przegląd,który obejmuje kontrolę 31 punktów w samochodzie, kosztuje teraztylko 49 złotych.

 

Przegląd... on-line

Wiosna to odpowiedni czas, aby zadbać o samochód i dokonać w nimwszelkich napraw, które są niezbędne po ciężkiej zimie. Serwisklimatyzacji, wymiana płynów eksploatacyjnych, kontrola zawieszenia czywreszcie wymiana opon na letnie – teraz wszystkie te usługi możnawygodnie i bezpiecznie zlecić w jednym miejscu nawet bez wychodzenia z domu.

 

Przegląd klimatyzacji niezbędny

Jeszcze jakiś czas temu była jednym z elementów wyposażenia przedewszystkim samochodów z wyższej półki cenowej. Dziś posiadaczenawet najtańszych aut mogą cieszyć się z jej zalet w upalne, letnie dni. Abyjednak klimatyzacja skutecznie dozowała nam chłodne powietrzne, niezbędnejest jej odpowiednie serwisowanie.

 

Orlando na przeglądzie

Długi dystans, na jakim wciąż w naszej redakcji przebywa jeszcze ChevroletOrlando, to nie tylko wyjazdy, testowanie, sesje zdjęciowe, przygotowywaniemateriałów video etc. Zdarzają się także obowiązkowe wizyty wserwisach. Tym razem nadszedł czas na przegląd techniczny związany zprzejechaniem już przez naszego testowego Chevroleta dystansu 30 tys.kilometrów.

 

Wątek na forum: PRZEGLĄD ASX

Mam ASX-a benzyna 1,6 już prawie rok w lipcu minie i trzeba zrobić przegląd a ktoś tam pisał że jak mechanicy wsadzą tam ręce to może być gorzej bo na teraz jest wspaniale mam przejechane 39 tyś nic nie puka nic nie stuka ale to chyba narazie normalne ale japończyka mam dopiero pierwszy raz i do ...

 

Przegląd samochodu - zapłacisz drożej!

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa pracuje nad zmianami w przepisach,które uderzą po kieszeni właścicieli samochodów, którzynie zdążą na czas z podbiciem przeglądu. Podrożeje też cena tej usługi.Nowe przepisy mogą wejść w życie w ciągu dwóch lat.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017