Wyszukiwałeś:

przeglad

. Znaleziono 1256 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przeglad

Spróbuj też wyszukać: przeglad samochodu przeglad techniczny citroena c3 na 20000 km

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1256 wszystkich):

Załatwiał przeglądy

Policjanci zatrzymali pracownika jednej z firm oraz diagnostę w związku zpodejrzeniem o przestępstwo korupcyjne. Pracownik firmy zaoferował, żezałatwi sprawę nieaktualnych przeglądów samochodów firmowych.Za popełnione czyny grozi im kara do 10 lat więzienia.

 

Wątek na forum: skasowanie informacji o przeglądzie w komputerze skody fabii

Witajcie, mam skodę fabia z 2005 r i mam problem, dotychczas zawsze przeglądy robiłem w autoryzowanym serwisie, mam jednak zaufanego mechanika, który zrobi go sporo taniej i u niego chce robić kolejne przeglądy. Problem tkwi w tym, że za skasowanie pokazującego się na moim komputerze przypomnieni...

 

Tani przegląd w Mitsubishi

Z myślą o wakacyjnych podróżach Mitsubishi przygotowało specjalnąofertę. Tylko do 30 czerwca klienci ASO mogą korzystać z promocji. Przeglądkosztuje 49 złotych, części staniały nawet o 15%, a za naprawy kliencizapłacą o 10% mniej. Akcja dotyczy także samochodów starszych niż3-letnie.

 

Zimowy przegląd w Mitusbishi

Z myślą o zbliżającej się zimie firma Mitsubishi Motors przygotowałaspecjalną ofertę dla posiadaczy aut tej marki. Tylko do 29 październikaklienci autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors w Polsce mogąkorzystać z atrakcyjnych propozycji związanych z serwisem tych aut. Przegląd,który obejmuje kontrolę 31 punktów w samochodzie, kosztuje teraztylko 49 złotych.

 

Przegląd... on-line

Wiosna to odpowiedni czas, aby zadbać o samochód i dokonać w nimwszelkich napraw, które są niezbędne po ciężkiej zimie. Serwisklimatyzacji, wymiana płynów eksploatacyjnych, kontrola zawieszenia czywreszcie wymiana opon na letnie – teraz wszystkie te usługi możnawygodnie i bezpiecznie zlecić w jednym miejscu nawet bez wychodzenia z domu.

 

Lepiej zapobiegać niż naprawiać

Posiadanie samochodu w dzisiejszych czasach do najtańszych nie należy. Z tegoteż powodu wielu kierowców szuka tańszych sposobów na utrzymanieswoich aut w należytym stanie technicznym. Coraz częściej profilaktyczneprzeglądy samochodów są odkładane w czasie, a do warsztatu udajemysię dopiero na niezbędną naprawę.

 

Orlando na przeglądzie

Długi dystans, na jakim wciąż w naszej redakcji przebywa jeszcze ChevroletOrlando, to nie tylko wyjazdy, testowanie, sesje zdjęciowe, przygotowywaniemateriałów video etc. Zdarzają się także obowiązkowe wizyty wserwisach. Tym razem nadszedł czas na przegląd techniczny związany zprzejechaniem już przez naszego testowego Chevroleta dystansu 30 tys.kilometrów.

 

Łapówki za przeglądy, auta bez ważnych badań

Niemal 80 proc. diagnostów motoryzacyjnych spotkało się w ostatnim rokuz propozycją łapówki za dopuszczenie pojazdu do ruchu, a co dziesiątysamochód pojawiąjący się na przeglądach technicznych nie powinien wogóle poruszać się po drogach.

 

Koniec przekrętów z przeglądami!

Politycy cały czas szukają pomysłów na to, jak ożywić sprzedażnowych samochodów, a tym samym odświeżyć park maszyn jeżdżących poPolsce. Tym razem czeka nas rewolucja w badaniach technicznych, którapowinna mocno utrudnić kombinowanie w tym zakresie.

 

Przegląd samochodu - zapłacisz drożej!

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa pracuje nad zmianami w przepisach,które uderzą po kieszeni właścicieli samochodów, którzynie zdążą na czas z podbiciem przeglądu. Podrożeje też cena tej usługi.Nowe przepisy mogą wejść w życie w ciągu dwóch lat.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017