Wyszukiwałeś:

przejazd X

kolejowy X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przejazd kolejowy

Spróbuj też wyszukać: przejazd kolejowy kobylin

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Nowe rondo w Częstochowie

W Częstochowie oddano do użytku nowe rondo - łącznik ul. Wały Dwernickiegoz ul. Fieldorfa-Nila. Zrealizowana inwestycja wymusiła zmianę w organizacjiruchu, które ma ułatwić połączenie z dzielnicą Północ oraz w niedalekiejprzyszłości wylot z Częstochowy na trasę DK-1.

 

Lęborska inwestycja

Budowa dwupoziomowego skrzyżowania drogi 214 z linią kolejową wraz zmodernizacją ul. Zwycięstwa i rondem w Lęborku to inwestycja zakładającapoprawę atrakcyjności inwestycyjnej poprzez odblokowanie głównego szlakukomunikacyjnego w mieście.

 

Kolejne kilometry dróg krajowych po remoncie

Białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zakończeniu prac związanych z modernizacją dwóchodcinków krajówek na terenie województwa podlaskiego.Drogowcy wyremontowali łącznie 30 km drogi krajowej nr 61 i 66.

 

Zatrzymaj się i żyj!

Lokomotywa jadąca z prędkością 20 km/h uderzyła w auto na przejeździekolejowym przy ul. Zabranieckiej. Na szczęście wypadek był pozorowany –lokomotywa uderzyła we wrak samochodu, a w środku były manekiny.

 

AutoMapa i PKP chronią kierowców na przejazdach

Producenci AutoMapy i PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wspólnieostrzegają kierowców o wszystkich przejazdach kolejowo-drogowych wramach akcji “Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj!”.

 

Jest umowa na połączenie obwodnicy Wrocławia z lotniskiem

Skanska podpisała kontrakt na budowę połączenia ObwodnicyŚródmiejskiej Wrocławia z międzynarodowym Portem Lotniczym„Wrocław – Strachowice”. Termin zakończenia prac towrzesień 2010 r. Wartość prac wyniesie 44,3 mln zł.

 

Widoczne oznakowanie przejazdów kolejowych

3M Poland wspiera tegoroczną edycję kampanii społecznej prowadzonej przez PKPPLK SA „Bezpieczny przejazd - zatrzymaj się i żyj!". Jako partnerprowadzonych działań 3M zaproponowało podniesienie bezpieczeństwa naprzejazdach kolejowych poprzez ich bardziej widoczne oznakowanie.

 

Zmiany na trasie Bydgoszcz – Inowrocław

Od 5 wrzesnia do godzin wieczornych w piątek 11 września zostanie zamkniętyprzejazd kolejowy w Borkowie na drodze krajowej nr 25. Prace prowadzone przezPKP związane są z modernizacją torów kolejowych.

 

Do końca listopada utrudnienia na trasie Rudniki - Jaworzno

Rozpoczęta na początku lipca 2009 przebudowa drogi krajowej nr 42 na odcinkuRudniki - Jaworzno potrwa planowo do końca listopada 2009 roku. Droga zostanieprzebudowana na odcinku blisko 4,3 km kosztem 10,7 miliona złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przejazd kolejowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017