Wyszukiwałeś:

przejazd X

kolejowy X

. Znaleziono 223 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przejazd kolejowy

Spróbuj też wyszukać: przejazd kolejowy kobylin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 223 wszystkich):

Wątek na forum: S-5 i S-10 w okolicach Bydgoszczy

...a co dalej z S 5 w stronę Inowrocławia? w Brzozie skrzyżowanie blisko torów kolejowych, w Nowej Wsi przejazd kolejowy ze szlabanami a na końcu kiepski wjazd do Inowrocławia, i przejazd przez miasto . Wylot w Mątwach też nie lepszy z ograniczeniami do 40-tki co kawałek prawie aż do Str...

 

Wątek na forum: Mały objazd, wielki problem

Autostrada obok gotowa, ale zamknieta bo wykonawca chce cukierki za kilkumiesięczne przyspieszenie budowy. Droga 94 nie dość , że zawalona to jeszcze pkp robi sobie teraz remont przejazdu kolejowego. Podobno "ludzie narzekali, że jest w kiepskim stanie..." Za to inne w kraju są znakomite. A ci b...

 

Zatrzymaj się i żyj!

Lokomotywa jadąca z prędkością 20 km/h uderzyła w auto na przejeździekolejowym przy ul. Zabranieckiej. Na szczęście wypadek był pozorowany –lokomotywa uderzyła we wrak samochodu, a w środku były manekiny.

 

AutoMapa i PKP chronią kierowców na przejazdach

Producenci AutoMapy i PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wspólnieostrzegają kierowców o wszystkich przejazdach kolejowo-drogowych wramach akcji “Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj!”.

 

Widoczne oznakowanie przejazdów kolejowych

3M Poland wspiera tegoroczną edycję kampanii społecznej prowadzonej przez PKPPLK SA „Bezpieczny przejazd - zatrzymaj się i żyj!". Jako partnerprowadzonych działań 3M zaproponowało podniesienie bezpieczeństwa naprzejazdach kolejowych poprzez ich bardziej widoczne oznakowanie.

 

Wymagająca obwodnica Ełku

Budowa obwodnicy Ełku na drodze nr 65 (warmińsko-mazurskie) wymagacierpliwości kierowców i mieszkańców. Będą duże utrudnieniaruchu. Za to później - bezkolizyjny przejazd. Droga będzie na sporymodcinku miała dwie jezdnie.

 

Z pociągiem nie wygrasz

Renault przypomina, że zderzenie pociągu z samochodem można porównaćdo uderzenia auta w aluminiową puszkę po Coca-Coli.

 

Objazdy w Sandomierzu

W związku z remontem oraz zamknięciem przejazdu kolejowego przez drogękrajową nr 77 (ulica Trześniowska ) w Sandomierzu wprowadzono objazdy.

 

Zamknięta DW 715 w Zaosiu

W związku z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 715 w Zaosiu (woj.łódzkie) i modernizacją tamtejszego przejazdu kolejowego od 11-go dokońca września planowane jest zamknięcie ww. przejazdu.

 

Zabiorą prawko za przejazd po torach?

Do ministerstwa infrastruktury trafił kolejny projekt nowelizacjiprzepisów zgłoszony przez kolejarzy. Chcą oni żeby kierowcy łamiącyprzepisy na przejazdach kolejowych tracili prawo jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przejazd kolejowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017