Wyszukiwałeś:

przejecie

. Znaleziono 843 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przejecie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 843 wszystkich):

Wątek na forum: Fiat przejął Zastavę

Jeśli FIAT dobrze rozegra przejęcie Zastawy to tak jak Renault z Dacia może zdobyć nowe rynki oferując auta tańsze od swoich około 25% ceny, podobnie do Dacia. Wiemy wszyscy, że wyśmiewane początkowo Logan i Sandero przyjeły się nawet w Europie Zachodniej a tym bardziej Zastawa jest wciąż popular...

 

Amerykanie przejmą produkcję po Remy

Pod koniec ubiegłego roku firma Remy Automotive podjęła decyzję ozamknięciu swojej świdnickiej fabryki. Na szczęście miasto znalazłokolejnego inwestora, który ma przejąć zakłady Remy, a takżepracowników tej firmy.

 

Spada liczba przejęć w branży motoryzacyjnej

W 2008 r. doszło do 549 transakcji fuzji i przejęć w światowej motoryzacjiwyliczyli analitycy PricewaterhouseCoopers. Ich łączna wartość to 31,6 mlddolarów.

 

Fuzje i przejęcia szansą dla motoryzacji

Wartość fuzji i przejęć w branży motoryzacyjnej osiągnęła w ostatnimroku rekordowy poziom 121,9 mld dolarów. To znaczny wzrost wporównaniu do lat poprzednich.

 

Finalizacja azjatyckiej transakcji

Pisaliśmy już o planach indyjskiego producenta SUVów Mahindra &Mahindra Ltd. - firma chciała przejąć całkowicie markę Ssangyong.

 

Yazaki Corporation przejmie kontrolę nad Cable International

Prezes UOKiK wyraziła zgodę na przejęcie kontroli przez spółkęYazaki Corporation kontroli nad Cable International. Przedsiębiorstwadziałają na rynku produkcji i sprzedaży wiązek samochodowego okablowaniaelektrycznego.

 

Koncentracja Reynolds Group Holdings Limited

Reynolds Group Holdings Limited może przejąć kontrolę nad Graham Packaging.Prezes UOKiK uznała, że koncentracja nie doprowadzi do istotnego ograniczeniakonkurencji.

 

Johnson Controls przejął zaklad w Polsce i na Słowacji

Johnson Controls światowy producent m.in. siedzeń, podsufitek,elementów drzwi i desek rozdzielczych i innych cześci dla motoryzacjipoinformował o przejęciu dwóch fabryk pianek do siedzeń samochodowychw Polsce i na Słowacji.

 

Deutsche Beteiligungs przejmie producenta klimatyzatorów

Deutsche Beteiligungs przejmie kontrolę nad spółką Spheros ManagementHolding zajmująca się produkcją klimatyzatorów i systemówgrzewczych.

 

Lear przejmie producenta tkanin samochodowych

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta wyraziła zgodę na przejęcieprzez Lear Corporation kontroli nad spółką GMI Holding Corporation. -główną spółką grupy Guilford specjalizującej się wopracowywaniu, produkcji i sprzedaży tkanin samochodowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017