Wyszukiwałeś:

przejecie

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przejecie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Związek MG Rover i SAIC do maja

Już kilkakrotnie informowaliśmy o losach brytyjskiej marki, do przejęciaktórej ochotę ma chiński koncern. Wiadomo, że mający problemyfinansowe angielski producent wsparcia by zwiększyć sprzedaż i poprawićkondycję finansową.

 

100 % Solaris Bus & Coach

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami struktura własnościowa firmy SolarisBus & Coach uległa zmianie. Od kilku dni przedsiębiorstwo z Bolechowa jest w100 % własnością Krzysztofa Olszewskiego.

 

Japończycy w Gdańsku

Do Pomorskiej SSE wchodzi pierwszy inwestor japoński - firma SURUGA SEIKI.Harmonogram działań przewiduje, że firma rozpocznie budowę fabryki wkwietniu 2006 r. W styczniu 2007 r. nastąpi rozpoczęcie działalnościgospodarczej.

 

Scania ponownie odrzuca ofertę MAN-a

Szwedzki producent pojazdów użytkowych, Scania odrzucił wartą 10,3 mld euroofertę przejęcia marki przez niemiecki koncern MAN. Zdaniem szefostwa Scaniipropozycja złożona przez Niemców nie odwzorowywała prawdziwej wartościfirmy.

 

Tarnów: GDDKiA zmodernizuje obwodnicę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przejmie zarządzaniecałym odcinkiem istniejącej obwodnicy Tarnowa znajdującej się w ciągu drogikrajowej nr 4. Pozwoli to na ogłoszenie w najbliższym czasie przetargu namodernizację drogowego obejścia miasta.

 

Barter przejmuje LPG od Lukoil

Barter SA - największa w kraju firma z rdzennie polskim kapitałem w branżyLPG – podpisała umowę nabycia segmentu działalności Lukoil Polskazwiązanego z LPG.

 

Porsche przejmuje Volkswagena

Kilkadziesiąt razy mniejsze - patrząc na liczbę zatrudnionych osób czyteż udział w rynku - Porsche już wkrótce może stać sięwiększościowym udziałowcem koncernu Volkswagen. Zielone światło dlaproducenta głównie sportowych modeli na przejęcie firmy rodem zWolfsburga udzieliła właśnie Komisja Europejska.

 

F1: Hondę oddam w dobre ręce

Od grudnia ubiegłego roku nie ma tygodnia bez spekulacji na temat przyszłościfabrycznego zespołu Hondy w serialu F1. Po oficjalnym wycofaniu teamu zestartów w nadchodzącym sezonie Formuły 1 przez główne władzejapońskiego koncernu, co i rusz pojawią się pogłoski o rzekomychinwestorach, gotowych wykupić zespół.

 

Spada liczba przejęć w branży motoryzacyjnej

W 2008 r. doszło do 549 transakcji fuzji i przejęć w światowej motoryzacjiwyliczyli analitycy PricewaterhouseCoopers. Ich łączna wartość to 31,6 mlddolarów.

 

Kolejni chętni na przejęcie Saaba

Jak donoszą szwedzkie media znaleźli się kolejni chętni nad zagrożonąbankructwem marką Saab. Utratą miejsc pracy zagrożonych jest ponad 3400stanowisk.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017