Wyszukiwałeś:

przejscia X

graniczne X

. Znaleziono 300 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przejscia graniczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 300 wszystkich):

Rozbudowa przejścia w Medyce

Rozpoczęto rozbudowę i modernizację polsko-ukraińskiego przejściagranicznego w Medyce. Inwestycja jest realizowana m.in. dzięki pomocy wwysokości 16 mln zł ze środków Funduszu Schengen.

 

Nowe przejście Świnoujście-Garz

Z końcem listopada wojewoda zachodniopomorski podpisał umowę na budowęprzejścia granicznego Świnoujście - Garz. Koszt inwestycji to ponad 3,38 mlneuro (netto). Przejście ma być zbudowane w ciągu 10 miesięcy przezPolimex-Mostostal Siedlce.

 

Zwadroń-Skalite otwarte

W obecności ministrów transportu Polski i Słowacji zostało otwarteprzejście graniczne Zwardoń-Skalite. Tym samym w Zwardoniu są czynne dwadrogowe przejścia graniczne: Zwardoń-Myto i Zwardoń-Skalite. Na obydwu tychprzejściach będzie obowiązywał ruch towarowy o dopuszczalnej masiecałkowitej do 7,5 tony.

 

Powstaje nowe przejście graniczne w Dołhobyczowie

Zakończył się pierwszy etap budowy infrastruktury drogowego przejściagranicznego w Dołhobyczowie.Kolejne obiekty kubaturowe i liniowe osobowejczęści tego przejścia granicznego będą realizowane sukcesywnie w 2010 r. inastępnych latach, natomiast budowę części towarowej (dla samochodówciężarowych do 3,5 t) planuje się po 2013 roku. Łączny koszt budowyosobowej części przejścia w Dołhobyczowie wraz z pierwszym jej wyposażeniemjest szacowany na około 158 milionów złotych.

 

Rusza budowa przejścia granicznego z Ukrainą

Podpisano umowę na budowę przejścia granicznego w Budomierzu (woj.podkarpackie). Mimo rocznego opóźnienia związanego z przedłużaniemsię procedur przetargowych – wykonawca, firma Erbu S.A, obiecałdołożyć starań, aby inwestycja zdolna była obsłużyć kibicówudających się na Ukrainę na mecze turnieju Euro 2012.

 

Sprawdź bieżącą sytuację na przejściach granicznych

Ministerstwo Finansów poinformowało, że pod adresem www.granica.gov.plznajdują się aktualne informacje dotyczące bieżącej sytuacji naprzejściach granicznych (w tym dotyczące czasu oczekiwania na odprawę celną)z Federacją Rosyjską, Białorusią i Ukrainą.

 

Rozbudują przejście w Gołdapi

Rusza kolejny etap realizacji rozbudowy drogowego przejścia granicznego wGołdapi. Przejście zostanie rozbudowane o część towarową przeznaczoną dlaruchu wszystkich samochodów ciężarowych.

 

W grudniu nowe przejście graniczne z Rosją

Jeszcze w tym roku zostanie otwarte nowe polsko-rosyjskie przejście graniczneGrzechotki – Mamonowo II. Na przejściu będzie się odbywał ruchsamochodów osobowych, autobusów i samochodów ciężarowychbez odpraw weterynaryjnych i fitosanitarnych. W ciągu roku służby granicznebędą mogły odprawić ponad 1,8 mln samochodów osobowych i około 300tys. ciężarowych.

 

Sprawniej na przejściach w zachodniopomorskim

Szczeciński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradprzebuduje odcinki dróg krajowych nr 10 i 13 prowadzące przez terendawnych przejść granicznych w Lubieszynie i Rosówku. Zrealizowanie tychinwestycji usprawni przejazd granicę i uporządkuję ruch.

 

Przejście graniczne Połowce-Pieszczatka z dofinansowaniem

Podpisana została umowa dotyczącą dofinansowania budowy przejściagranicznego Połowce- Pieszczatka w ramach Programu WspółpracyTransgranicznej Polska- Białoruś- Ukraina 2007-2013. Dzięki temu PodlaskiUrząd Wojewódzki otrzyma dofinansowanie budowy przejścia granicznego wwysokości 8 mln euro (ponad 31,6 mln zł), co stanowi 90 proc. wartościprojektu. Jest to pierwszy w Europie projekt tego typu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przejscia graniczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017