Wyszukiwałeś:

przejscia X

graniczne X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przejscia graniczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Mostowa inicjatywa polsko-niemiecka

Powstanie nowy most na przejściu granicznym Łęknica - Krauschwitz nad NysąŁużycką. Przeprawa połączy polską drogę krajową nr 12 z istniejącą postronie niemieckiej drogą S 127b.

 

Do Rosji przez Grzechotki

Rozpoczyna się budowa przejścia granicznego Grzechotki - Mamonowo II napolsko-rosyjskiej granicy. Inwestycja pochłonie 131 mln zł i zakończy się wpołowie 2006 roku. Unia Europejska dofinansuje budowę kwotą 8 mln euro.

 

Nowe przejście Świnoujście-Garz

Z końcem listopada wojewoda zachodniopomorski podpisał umowę na budowęprzejścia granicznego Świnoujście - Garz. Koszt inwestycji to ponad 3,38 mlneuro (netto). Przejście ma być zbudowane w ciągu 10 miesięcy przezPolimex-Mostostal Siedlce.

 

Zwadroń-Skalite otwarte

W obecności ministrów transportu Polski i Słowacji zostało otwarteprzejście graniczne Zwardoń-Skalite. Tym samym w Zwardoniu są czynne dwadrogowe przejścia graniczne: Zwardoń-Myto i Zwardoń-Skalite. Na obydwu tychprzejściach będzie obowiązywał ruch towarowy o dopuszczalnej masiecałkowitej do 7,5 tony.

 

Otwarcie rozbudowanego przejścia w Hrebennem

Drogowe Przejście Graniczne w Hrebennem funkcjonuje od września 1991 r. Wmarcu 2004 r. rozpoczęła się kompleksowa przebudowa tego przejścia. W wynikurozbudowy, powierzchnia przejścia zwiększyła się z trzech do prawietrzynastu hektarów. Projektowana, docelowa zdolność przepustowaprzejścia jest obliczona na około 4 tys. pojazdów na dobę.

 

Nowe przejście graniczne w lubuskim

Kolejny ważny krok na drodze do budowy nowego przejścia granicznegoSiedlec-Zelz (powiat Żary woj. lubuskie). Budowę nowego mostu na NysieŁużyckiej sfinansuje strona niemiecka.

 

Nowe przejścia graniczne na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku przybyły aż cztery nowe przejścia graniczne. 4 czerwcaotwarto polsko-czeskie drogowe przejście graniczne Nowa Morawa-Stare Mesto, awcześniej 3 nowe przejścia graniczne: polsko-niemieckie przejściePieńsk-Deschka oraz przejścia polsko-czeskie: Orlica-Vrchmezí iPstrążna-Zdarky.

 

Tymczasowo wróciły kontrole na granicy polsko-niemieckiej

W związku ze Szczytem NATO, który odbędzie się w Niemczech i Francji,władze Republiki Federalnej Niemiec wprowadziły czasową (od 20 marca do 5kwietnia br.) kontrolę graniczną na  wszystkich swoich granicachlądowych, powietrznych i morskich - więc także na granicy z Polską.

 

Powstaje nowe przejście graniczne w Dołhobyczowie

Zakończył się pierwszy etap budowy infrastruktury drogowego przejściagranicznego w Dołhobyczowie.Kolejne obiekty kubaturowe i liniowe osobowejczęści tego przejścia granicznego będą realizowane sukcesywnie w 2010 r. inastępnych latach, natomiast budowę części towarowej (dla samochodówciężarowych do 3,5 t) planuje się po 2013 roku. Łączny koszt budowyosobowej części przejścia w Dołhobyczowie wraz z pierwszym jej wyposażeniemjest szacowany na około 158 milionów złotych.

 

Rozszerzenie ruchu na trasie Świnoujście-Garz

Od 21 grudnia 2009 roku przez byłe drogowe przejście graniczneŚwinoujście-Garz mogą przejeżdżać samochody o łącznej masie całkowitej7,5 tony.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przejscia graniczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017