Wyszukiwałeś:

przekrecony X

licznik X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przekrecony licznik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Używane kupię od... firmy

Z zakupem samochodu z drugiej ręki często niestety jest jak z kotem w worku.Wątpliwa historia auta, niewiadomy stan techniczny pojazdu sprawiają, żewybór i kupno używanego samochodu może stanowić pewne ryzyko. Może,choć nie musi, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

 

Skoda Octavia: Uwaga na Kożminek Auto Kris

1 Uważajcie na tego gościa z Koźminka KrisAuto. przejechałem 430 km i wielkie rozczarowanie. przekręcony licznikkierownica tak starta nie dziala prawidłowo obrotościomierz, jak się gasiauto to nie opada wskazówka, szyba przednia byle jak wstawiona. ...

 

Nie daj się przekręcić

W Polsce nie są prowadzone statystyki odnośnie wykrywalnościsamochodów z przekręconym licznikiem. W Niemczech, wedługszacunków policji w blisko co trzecim pojeździe używanym dochodzi domanipulacji przy dystansomierzu. Mając świadomość, że ogrom tych aut trafiatakże na nasz krajowy rynek można założyć, że nad Wisłą odsetek tychsamochodów jest również duży.

 

Wątek na forum: laguna 1 2.0 95r problem z klimatronikiem

Witam serdecznie, mam problem z laguną którą tyle co kupiłem. Nie działał klimatronic i okazało się że popszedni właściciel wyjął bezpiecznik. Zamontowałem bezpiecznik i wszystko było ok. zaczął pokazywać prędkość , obroty itd. Na liczniku świecił się napis serw. ale działało. Po około 4 dniach ...

 

Przekręceni na liczniku

Kupując samochód używany w dzisiejszych czasach, trzeba mieć ze sobąsztab specjalistów, a najlepiej przenośne laboratorium. Jednym zelementów, które w bardzo kreatywny sposób są maskowaneprzez sprzedających, to przebieg samochodu.

 

Wątek na forum: Przekręceni na liczniku

Ciekawostka: pojechałem do komisu po Zafirę 1.7 DCI z 2011r. z przebiegiem 120tyś, wiedziałem, że licznik przekręcony, bo to zawsze, ale miłą niespodzianką był fakt, iż rzeczywisty przebieg to 240 tyś. a to już akceptowalne jak na dwulatka z zachodu, bo inne mają po 300-350tyś. rzeczywistego (a w...

 

Chcą karać za cofanie liczników

Obowiązujący od początku tego roku przepis nakazujący rejestrowanieprzebiegu podczas każdego badania technicznego w teorii ma ukrócićproceder cofania liczników. Czy jednak będzie to skuteczna recepta nanieuczciwych sprzedawców, skoro nie przewidziano żadnej kary za wykrytąingerencję w stan licznika?

 

Jak skutecznie ukrócić cofanie liczników?

Choć od 1 stycznia br. istnieje już obowiązek rejestracji przebiegu każdegosamochodu podczas okresowych badań technicznych, to jednak jest to dopieropierwszy krok ku ostatecznej likwidacji problemu cofania liczników.Związek Dealerów Samochodów przygotował kompleksowerozwiązania, które mają skutecznie zapobiegać temu procederowi wprzyszłości.

 

Chcą ograniczyć cofanie liczników aut zza granicy

Związek Dealerów Samochodów wystąpił do MinisterstwaInfrastruktury i Rozwoju z inicjatywą zmiany ograniczającej cofanieliczników w pojazdach sprowadzonych z zagranicy.

 

Koniec z kręceniem liczników!

To już powoli koniec dla firm zajmujących się "korektą"liczników. Unia Europejska zamierza zdelegalizować od 2018 rokuwszystkie punkty oferujące tego typu usługi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przekrecony licznik".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017