Wyszukiwałeś:

przekrecony X

licznik X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przekrecony licznik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: Luksusowe też z Niemiec

Jednak marzenia się spełniają. Wszyscy z zachwytem ciągną powypadkowe,popowodziowe z przekręconymi licznikami "limuzyny" w słusznym wieku. Nie wiem czy Audi a4 ,bmw 3 czy merca klasy C można uznać za limuzyny skoro tego jeździ pełno po ulicach. Nie widzę w tym żadnego luksusu i poczuci...

 

Nie daj się przekręcić

W Polsce nie są prowadzone statystyki odnośnie wykrywalnościsamochodów z przekręconym licznikiem. W Niemczech, wedługszacunków policji w blisko co trzecim pojeździe używanym dochodzi domanipulacji przy dystansomierzu. Mając świadomość, że ogrom tych aut trafiatakże na nasz krajowy rynek można założyć, że nad Wisłą odsetek tychsamochodów jest również duży.

 

Przekręceni na liczniku

Kupując samochód używany w dzisiejszych czasach, trzeba mieć ze sobąsztab specjalistów, a najlepiej przenośne laboratorium. Jednym zelementów, które w bardzo kreatywny sposób są maskowaneprzez sprzedających, to przebieg samochodu.

 

Wątek na forum: Przekręceni na liczniku

Ciekawostka: pojechałem do komisu po Zafirę 1.7 DCI z 2011r. z przebiegiem 120tyś, wiedziałem, że licznik przekręcony, bo to zawsze, ale miłą niespodzianką był fakt, iż rzeczywisty przebieg to 240 tyś. a to już akceptowalne jak na dwulatka z zachodu, bo inne mają po 300-350tyś. rzeczywistego (a w...

 

Chcą karać za cofanie liczników

Obowiązujący od początku tego roku przepis nakazujący rejestrowanieprzebiegu podczas każdego badania technicznego w teorii ma ukrócićproceder cofania liczników. Czy jednak będzie to skuteczna recepta nanieuczciwych sprzedawców, skoro nie przewidziano żadnej kary za wykrytąingerencję w stan licznika?

 

Wśród używanych dominują auta pokolizyjne

Aż 80 proc. ofert z rynku wtórnego to samochody z przeszłościąwypadkową. Do tego niemal połowa ma cofnięte liczniki. To mało ciekawakonkluzja z badania rynku samochodów używanych przeprowadzonego przezfirmę Motoraporter.

 

Jak skutecznie ukrócić cofanie liczników?

Choć od 1 stycznia br. istnieje już obowiązek rejestracji przebiegu każdegosamochodu podczas okresowych badań technicznych, to jednak jest to dopieropierwszy krok ku ostatecznej likwidacji problemu cofania liczników.Związek Dealerów Samochodów przygotował kompleksowerozwiązania, które mają skutecznie zapobiegać temu procederowi wprzyszłości.

 

Co ukrywają handlarze aut używanych?

Cofnięte liczniki nie są jedynym i najpoważniejszym problemem, z jakim mogąsię spotkać osoby poszukujące dla siebie samochodu na rynku wtórnym. Owiele poważniejsze następstwa może mieć zatajona historia wypadkowa, czyteż użycie w naprawach części o niskiej jakości.

 

Chcą ograniczyć cofanie liczników aut zza granicy

Związek Dealerów Samochodów wystąpił do MinisterstwaInfrastruktury i Rozwoju z inicjatywą zmiany ograniczającej cofanieliczników w pojazdach sprowadzonych z zagranicy.

 

Koniec z kręceniem liczników!

To już powoli koniec dla firm zajmujących się "korektą"liczników. Unia Europejska zamierza zdelegalizować od 2018 rokuwszystkie punkty oferujące tego typu usługi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przekrecony licznik".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017