Wyszukiwałeś:

przemysl X

motoryzacyjny X

. Znaleziono 811 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przemysl motoryzacyjny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 811 wszystkich):

VOSS - "...nie wszyscy są w stanie produkować tak jak Polacy"

Pod koniec kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie, budowanego od sierpnia,zakładu VOSS Automotive w Legnickim Polu. Łączny koszt inwestycji wyniósł 6mln euro. Obecnie zakład wdraża nowe projekty i rozwija produkcję.

 

Jaka będzie produkcja aut w Polsce?

19 grudnia br. rozgorzała w mediach dyskusja wywołana analizamiPricewaterhouseCoopers (Autofacts) o mającym nastąpić załamaniu produkcjipojazdów w naszym kraju w najbliższych latach. Ponieważ informacja ta,zdaniem Polskiej Izby Motoryzacyjnej jest błędna. Poniżej przedstawiamy stanowisko PIM-u w tej kwestii.

 

Biuro Zakupów PSA Citroen Peugeot dla Europy Centralnej

15 marca 2006 r. w Bratysławie odbyło się uroczyste otwarcie przez koncernPSA Peugeot Citroen Biura Zakupów dla krajów Europy Centralnej. Inauguracjabiura związana jest z uruchomieniem wkrótce w Trnavie na Słowacji, kolejnejfabryki samochodów tego koncernu.

 

PIM - III spotkanie poddostawców członków Izby

W dniach 28 i 29 marca br. w Bielsku-Białej odbyło się pierwsze w tym rokuspotkanie członków Polskiej Izby Motoryzacyjnej oraz firm związanych zsektorem poddostawców motoryzacyjnych.

 

Przemysł hutniczy dla motoryzacji

Polska może stać się atrakcyjnym dostawcą wysokiej jakości blach dlamotoryzacji. Inwestycje w tym kierunku zapowiada Mittal Steel Poland.

 

Słowacy chcą rąk do pracy

Za dwa lata, kiedy fabryki PSA Peugeot-Citroen w Trnawie i Hyundaia w Tepliczcenad Vahom osiągną pełną moc, a zakłady Volkswagena pod Bratysławązwiększą produkcję, na Słowacji z taśm będzie zjeżdżać 900 tysięcysamochodów rocznie. Ktoś musi je robić. Na przykład Polacy - pisze"Rzeczpospolita".

 

Motoryzacja przebojem polskiego eksportu

W ciągu pierwszego półrocza br. przemysł motoryzacyjny w Polscewyeksportował produkty na łączną wartość blisko 6,89 mld euro. Wartośćta jest wyższa o ponad 1,34 mld euro od uzyskanej w analogicznym okresie rokupoprzedniego, co daje wzrost o ponad 24%.

 

Samochody, silniki, części - motoryzacyjne 'ciepłe bułeczki'

W okresie styczeń-lipiec br. przemysł motoryzacyjny w Polsce wyeksportowałprodukty na łączną wartość ponad 8 mld euro. Największym popytem narynkach europejskich cieszą się samochody osobowe i samochodytowarowo-osobowe, części i komponenty oraz silniki wysokoprężne. Ichłączny udział w eksporcie branży wyniósł prawie 87 proc.

 

Poziom eksportu coraz niższy

Kryzys coraz wyraźniej odbija się na branży motoryzacyjnej. Jeszcze doniedawna polski przemysł motoryzacyjny utrzymywał wysoką dynamikę wzrostu weksporcie. Niestety sytuacja uległa znacznemu pogorszeniu. W drugimpółroczu 2008 roku osiągnięto wyniki gorsze od tych z 2007.

 

Dobre rozwiązania dla motobranży?

- Przemysł motoryzacyjny, na który składają się zarównoprodukcja samochodów, jak i branża dealerska, odgrywa znaczącą rolę wpolskiej gospodarce, dlatego w rządowym pakiecie antykryzysowych działańprzygotowaliśmy rozwiązania również dla tego sektora - powiedziaławiceminister gospodarki Grażyna Henclewska otwierając Konferencję PolskichDealerów Samochodowych, 23 listopada br. w Warszawie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przemysl motoryzacyjny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017