Wyszukiwałeś:

przemysl X

motoryzacyjny X

dolnoslaskie X

. Znaleziono 228 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przemysl motoryzacyjny dolnoslaskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 228 wszystkich):

Sanden - japońskie kompresory z Polkowic

Już jesienią ruszy produkcja kompresorów w nowobudowanym zakładzie firmySanden w Polkowicach na Dolnym Śląsku. Japońską inwestycję skusiłaobecność w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej jednego z czołowychodbiorców - Volkswagena oraz inicjatywa gospodarnej gminy Polkowice.

 

Amerykanie lądują pod Oławą

Amerykański koncern motoryzacyjny American Axle Manufacturing planujezainwestować 50 mln USD w Stanowicach pod Oławą. Na terenie byłego lotniskazamierza wybudować zakład w którym zatrudni co najmniej 250osób.

 

Francuski Metalis w Dzierżoniowie

Metalis Polska, spółka z francuskim kapitałem za 4 mln zł. wybuduje zakładczęści metalowych. Nowa fabryka stworzy 60 miejsc pracy.

 

Autoliv zainwestuje w Jelczu?

Nawet 800 osób może zatrudnić w Jelczu-Laskowicach szwedzki koncernmotoryzacyjny Autoliv w nowej fabryce pasów bezpieczeństwa. Negocjacje zfirmą trwają. Byłaby to największa od kilkunastu miesięcy inwestycjazagraniczna nie tylko w Polsce, lecz także w naszej części Europy.

 

Wabco: kolejne zwolnienia grupowe

Wabco - jeden z największych producentów układów hamulcowych doaut ciężarowych i autobusów na świecie – od początku rokuzwolnił już 235 osób we wrocławskim zakładzie. Firma zapowiadadalszą redukcję zatrudnienia. Prace może stracić kolejne 125 osób.

 

Takata-Petri likwiduje zakład w Wałbrzychu

Takata-Petri likwiduje zakład w Wałbrzychu. Pod koniec sierpnia pracę straciponad pół tysiąca osób. Firma, która zajmuje sięprodukcją kierownic samochodowych, przenosi bowiem swą produkcję do Rumunii.

 

Motoryzacyjny gigant w Nowogrodźcu

Gigant w dziedzinie motoryzacji buduje zakład w Nowogrodźcu – Wykrotach(na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej MałejPrzedsiębiorczości). Firma, która powstała w styczniu 2009r. wewspółpracy dwóch przedsiębiorstw: Toyota Boshoku Corporationoraz Aisin Seiki Co., Ltd., zajmować się będzie produkcją elementówwyposażenia wnętrz samochodowych tj. ram oraz pokryć siedzeń samochodowych.Japończycy zainwestują 120 mln zł.

 

Sitech nagrodzony za niskie koszty

Sitech Sp. z o.o. z siedzibą w Polkowicach otrzymała Puchar Prezesa zanajlepszy wynik w kategoriach jednostkowych kosztów produkcji.

 

Inwestycja Pittsburgh Glass Works otrzyma dofinansowanie

Firma Pittsburgh Glass Works podpisała umowę o dofinansowanie z Funduszy UEprojektu budowy innowacyjnego zakładu produkcji szyb samochodowych w Polsce.Amerykańska firma zainwestuje 244 mln zł w budowę fabryki w ŚrodzieŚląskiej. W zakładzie powstanie 160 miejsc pracy.

 

Wraca dobra passa w motoryzacji?

Pierwsze półrocze 2011 roku było udane pod względem zapowiadanych irealizowanych inwestycji firm z sektora motoryzacyjnego. Rozwójzapowiedziały firmy już działające, pojawiły się też nowe projekty typugreenfield. Inwestorzy zgodnie twierdzą, ze u podstaw lokowania inwestycji wnaszym kraju, leży nie tylko konkurencyjna cena, ale przede wszystkim wysokajakość wyrobów oraz wysoka wydajność pracy. Pod tymi względamifabryki w Polsce należą niejednokrotnie do najlepszych w całym koncernie.Zachętę stanowią również Specjalne Strefy Ekonomiczne oferującezwolnienia i ulgi podatkowe. Czy dobra passa na inwestycje wraca? Polska AgencjaInformacji i Inwestycji Zagranicznych poinformowała, że pracuje obecnie nad 27projektami inwestycyjnymi z sektora motoryzacyjnego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przemysl motoryzacyjny dolnoslaskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018