Wyszukiwałeś:

przepisy X

drogowe X

granica X

. Znaleziono 101 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: za.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przepisy drogowe za granica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 101 wszystkich):

Będą nowe znaki drogowe

Ministerstwa Infrastruktury oraz Administracji i Spraw Wewnętrznychwprowadziły w październiku kilka nowych specjalnych oznakowań orazznaków drogowych, głównie odnoszących się do bezpieczeństwaruchu w tunelach.

 

Zimowy kodeks drogowy

Zamierzasz spędzić ferie zimowe za granicą? I na dodatek wybierasz się wgóry? Sprawdź, w których regionach Europy po przyjemnościbiałego szaleństwa trzeba wyruszać uzbrojonym w opony zimowe i jakichprzepisów trzeba tam przestrzegać. Nie wszędzie bowiem są one takiesame.

 

Koniec bezkarności dla piratów drogowych w UE

Dziś wykroczenie drogowe w innym kraju unijnymi może nam ujść płazem, o ilenie zostaniemy złapani na miejscu. Jednak już wkrótce może się todiametralnie zmienić. Unijni ministrowie transportu przyjęli bowiem projektnowej dyrektywy, która określa zasady karania kierowców,którzy popełnili wykroczenie w innym państwie członkowskim UniiEuropejskiej.

 

Nowe znaki drogowe

W związku z wprowadzeniem elektronicznego systemu poboru opłat na naszychdrogach pojawią się dwa nowe znaki drogowe.

 

Ujednolicić przepisy dotyczące wypadków zagranicznych

Wiele pomysłów Komisji Europejskiej, nam, zwykłym zjadaczom chleba,wydaje się "szukaniem dziury w całym". Tą inicjatywę jednaknależałoby pochwalić i trzymać kciuki za wejście tych propozycji w życie.KE chce bowiem ujednolicić przepisy dotyczące pomocy ofiarom wypadkówdrogowych poza granicami własnego kraju.

 

Na zimówkach za granicą

Jeśli zamierzasz spędzić ferie zimowe poza granicami kraju, warto wiedziećgdzie i w jakim okresie w poszczególnych państwach Europy należyporuszać się na oponach zimowych, a w których takiego obowiązku niema.

 

Zagraniczny mandat za szybką jazdę

Gdyby nie opieszałość naszych urzędników, już od wczoraj weszłaby wżycie unijna dyrektywa, ułatwiająca identyfikację zagranicznychpiratów drogowych. Co się odwlecze, to nie uciecze - jak mawia jednakstaropolskie przysłowie. I już najprawdopodobniej w styczniu wejdą w życieprzepisy, które pozwolą szybciej namierzyć polskiego kierowcęłamiącego przepisy drogowe np. na niemieckich drogach.

 

Za granicą też uważaj na fotoradary

Już w kwietniu w życie wejdą przepisy, zgodnie z którymi uruchomionazostanie wymiana danych o kierowcach, którzy łamią przepisy ruchudrogowego w krajach Unii Europejskiej.

 

Jedziesz za granicę - uważaj na to!

Wakacje w pełni, czyli odpowiedni czas, by wybrać się w samochodowąpodróż po Europie. Mimo tego że w państwach należących do UE granicesą tylko formalnością, przepisy nadal obowiązują, a kary mogą mocnouderzyć po kieszeni. Zobacz, na co trzeba zwrócić uwagę.

 

Wyjazd na narty - przepisy w Europie

Uczniowie szkół w niektórych województwach rozpoczęlijuż zimowe ferie. Za chwilę dołączą inne województwa, a okres feriizimowych potrwa do końca lutego. Przez ten czas wiele osób wyjedzie nanarty do europejskich kurortów. Zobacz, jakie przepisy obowiązują wnajchętniej odwiedzanych przez Polaków krajach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przepisy drogowe za granica".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017