Wyszukiwałeś:

przepisy X

ruchu X

drogowego X

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przepisy ruchu drogowego

Spróbuj też wyszukać: przepisy ruchu drogowego w państwach europejskich jazda w fotelikach do jakiego wieku

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

58 punktów za jednym razem

Pół godziny trwał pościg świętokrzyskiej policji za piratemdrogowym, który w tym czasie zdążył złamać chyba wszystkie przepisydrogowe. Po podliczeniu okazało się, że "zarobił" w tensposób aż 58 punktów karnych.

 

Punkty karne za komórkę

Mandaty w górę, wyższe stawki punktów karnych - takie zmiany wtaryfikatorze wejdą w życie być może już w czerwcu. W ten sposóbpolicja zamierza walczyć nie tylko z najgroźniejszymi piratami drogowymi, alei tymi, którzy lekceważą wydawałoby się mniej znaczące przepisydrogowe.

 

Usprawnią proces karania kierowców

W Legionowie trwa wyjazdowe posiedzenie gdzie omawiany będzie nowatorskiprojekt "Automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym". Projekt tenmoże być rewolucją w podejściu do problematyki bezpieczeństwa w ruchudrogowym w Polsce.

 

Quad - tylko na bezdroża czy też na drogę?

Wakacje w pełni, a wraz z nimi nadszedł czas na letnie szaleństwa. Częstodajemy się skusić na różne nietypowe formy aktywnego wypoczynku -skoki na bungee, lot na paralotni czy też przejażkę quadem.Szczególnie w tym ostatnim przypadku pamiętajmy, aby podczas zabawy niełamać przepisów ruchu drogowego.

 

Będą nowe znaki drogowe

Ministerstwa Infrastruktury oraz Administracji i Spraw Wewnętrznychwprowadziły w październiku kilka nowych specjalnych oznakowań orazznaków drogowych, głównie odnoszących się do bezpieczeństwaruchu w tunelach.

 

Punkty karne po staremu

Trybunał Konstytucyjny przyznał rację większości argumentówprezydenta i uznał kwietniową nowelizację ustawy Prawo o ruchu drogowym,która miała zacząć obowiązywać od maja 2010 roku, za niezgodną zkonstytucją.

 

Za młodzi na prawo jazdy?

"Za młodzi na sen, za starzy na grzech" - wprawdzie dobrze znanesłowa piosenki Ryszarda Rynkowskiego nie dotyczą kierowców, jednakproblematyka wieku, w jakim można zdobyć uprawnienia do prowadzenia samochodu,czy innego pojazdu od dawna jest kwestią mocno dyskusyjną.

 

Za kółko tylko pod opieką

Młodzi kierowcy powinni jeździć z opiekunami – to jeden zpomysłów, które zaproponował ostatnio Pomorski Ośrodek RuchuDrogowego. Propozycję zmian zgłoszono już do Urzędu MarszałkowskiegoWojewództwa Pomorskiego.

 

Drogi osiedlowe niczym publiczne

Drogi osiedlowe już wkrótce przestaną być idealnym miejscem dlabezkarnej samochodowej samowolki. Przygotowana zmiana przepisów o ruchudrogowym zaostrza bowiem sankcje dla łamiących przepisy na drogachwewnętrznych. Ostrzej traktowani będą również ci kierowcy,którzy bagatelizują przepisy odnośnie parkowania np. w miejscachprzeznaczonych dla niepełnosprawnych.

 

Czechy: Wzmożone kontrole i droższe winiety

Jeszcze mniejsza tolerancja dla pijanych kierowców w Czechach. Do 2000Euro mandatu i zaostrzone kontrole drogowe, to tylko niektóre elementywalki z jeżdżącymi na tzw. podwójnym gazie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przepisy ruchu drogowego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017