Wyszukiwałeś:

przepisy

. Znaleziono 1865 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przepisy

Spróbuj też wyszukać: egzamin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1865 wszystkich):

Przepisy F1

Już niebawem na torach najbardziej prestiżowych wyścigów światawystąpi Polak, Robert Kubica. Jak wiadomo Formuła 1 posiada szeregrestrykcyjnych przepisów, z którymi warto się zapoznać. Poniżejprezentujemy reguły, które obowiązują w aktualnym sezonie.

 

Nowe przepisy o czasie pracy kierowców wchodzą w życie

Przypominamy, że już 28 czerwca br. wejdą w życie zmiany w ustawie o czasiepracy kierowców wprowadzonych ustawą z dnia 7 maja 2009 r. opublikowanąw Dz. U. Nr 79, poz. 670 z dnia 28 maja 2009 r. Zmieniają się przepisyzwiązane z pracą nocną oraz ewidencją czasu pracy.

 

Szwecja: nowe przepisy dotyczące opon zimowych

Zmieniły się szwedzie przepisy dotyczące opon zimowych przy wjeździeoraz wyjeździe ze Szwecji. Według nowego prawa, zagraniczne samochody osoboweoraz lekkie ciężarówki muszą być wyposażone w opony o głębokościbieżnika przynajmniej trzy milimetry w okresie od 1 grudnia do 31 marca,jeżeli warunki zimowe będą się utrzymywać. Dla pojazdów o masiepowyżej 3,5 t bieżnik musi mieć wysokość minimum pięć milimetrów.

 

Nowe przepisy ruchu drogowego już niebawem

W przyszłym roku czekają nas wręcz rewolucyjne zmiany w przepisach ruchudrogowego, w tym dotyczące prawa jazdy. Jakie nowe kategorie pojawią się wregulaminie i do czego będą uprawniać? Za ile punktów będzie możnastracić prawo jazdy? Czy egzaminy będą trudniejsze i na jakich warunkachbędzie można je zdawać?

 

Czy nowe przepisy zwiększą korki?

Skutki zmian w przepisach szkolenia kierowców spowodują co prawda wzrostświadomości świeżo upieczonych kierowców, mogą jednak przyczynićsię do wzrostu korków na naszych drogach. Niewykluczone, że będątakże kusić młodych kierowców do łamania przepisów drogowych.

 

Zmiana przepisów drogowych w Austrii

Od 1 stycznia 2012 roku zmianie uległy austriackie przepisy drogowe odnoszącesię do akcji ratunkowych na zakorkowanych autostradach oraz drogachtranzytowych. Za nieprzestrzeganie nowego przepisu grozi mandat w wysokościnawet 2.800 euro.

 

Wiedziałeś o tych przepisach?

Co kraj, to obyczaj - głosi słynne przysłowie. Okazuje się, że nie tylko wStanach Zjednoczonych przez niewiedzę można paść ofiarą oryginalnychprzepisów drogowych.

 

Od dzisiaj wchodzą nowe przepisy. Jesteś gotowy?

Władza znalazła sposób na zwiększenie bezpieczeństwa na drogachpoprzez zaostrzenie przepisów, które wchodzą w życie właśniedzisiaj. Zobacz, za co policja będzie zabierać prawo jazdy i którewykroczenia zostały przekwalifikowane na przestępstwa.

 

Wyjazd na narty - przepisy w Europie

Uczniowie szkół w niektórych województwach rozpoczęlijuż zimowe ferie. Za chwilę dołączą inne województwa, a okres feriizimowych potrwa do końca lutego. Przez ten czas wiele osób wyjedzie nanarty do europejskich kurortów. Zobacz, jakie przepisy obowiązują wnajchętniej odwiedzanych przez Polaków krajach.

 

Nowe, ostrzejsze przepisy zaakceptowane przez rząd

Ministerstwo Sprawiedliwości zaproponowało zmianę przepisów dlakierowców, w ramach której zwiększono kary za wykroczenia iprzestępstwa popełnione za kółkiem. Rząd zaakceptował już wstępniete propozycje.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017