Wyszukiwałeś:

przestepczosc

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przestepczosc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Wątek na forum: Posłowie zdecydują co z podatkiem ekologicznym

jak to co??, do kosza panowie poslowie z tym podatkiem!!!!!!!!!! bo jesli wejdzie w zycie, to i tak zostanie zaskarzony do Brukseli. I nie ma szans, ale pieniazki z akcyzy będą do zwrotu ~krzys

 

Tablice odporne na kradzież

Brytyjski urząd DVLA odpowiedzialny za wydawanie tablic rejestracyjnych wydałnowe rozporządzenia dotyczące bezpieczeństwa tablic. Według nowych regulacjinie mogą one zostać wymontowane w czasie mniejszym niż trzy minuty, anastępnie po ich ściągnięciu niemożliwe będzie ich ponowne użycie.

 

Skradli 2 tys. luksusowych aut

Policjanci z Katowic rozbili zorganizowaną grupę przestępczą kradnącaluksusowe auta w południowej Polsce. Jak wynika z ustaleń, od 1996 r. łupemprzestępców padło co najmniej 2 tys. takich aut.

 

Samochody-pułapki na parkingach

W związku ze wzrostem aktywności grup przestępczych zajmujących siękradzieżami samochodów i włamaniami do pojazdów, policjanci ześródmiejskiej komendy zorganizowali działania wymierzone w złodziei. Wwytypowanych miejscach ustawiano samochody pułapki, które specjalnieprzygotowane i wyposażone czekają na przestępców.

 

Ukradli 180 samochodów

200 zarzutów, w tym kradzieży 180 samochodów, usłyszy 4członków zorganizowanej grupy przestępczej zatrzymanych wczoraj, wwyniku akcji stołecznych policjantów.

 

Importowy szwindel

Śląscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy działaliw zorganizowanej grupie przestępczej. Oszukiwali osoby, które chciałykupić samochody sprowadzane z zagranicy. Publikowali na portalachmotoryzacyjnych ogłoszenia o samochodach do sprowadzenia z krajóweuropejskich, po czym wyłudzali od potencjalnych nabywcówkilkutysięczne zaliczki. Oszukali w ten sposób co najmniej 27osób.

 

Przestępstwa w transporcie to koszt nawet 120 milionów euro rocznie

Według Związku Ochrony Towarów Przewożonych (TAPA) wysokość stratspowodowana przestępczością w transporcie w 2009 r. może sięgać nawet 120milionów euro. Taką kwotę oszacowano na podstawie zgłoszonych przezczłonków TAPA blisko 4 tys. przypadków przestępczości w branżytransportowej, jakie wydarzyły się w roku 2009 w Europie, na Bliskim Wschodziei w Afryce (EMEA).

 

Łapali złodziei samochodowych w całej Unii

W 15 krajach Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, funkcjonariuszeprzeprowadzili akcję o kryptonimie "EuroCar", wymierzoną przeciwkoprzestępczości samochodowej. Na celowniku policjantów z Europyznalazły się komisy samochodowe, szroty, a także ustalone operacyjnie dziuple

 

Policja skutecznie zwalcza złodziei samochodów

Kradzieże samochodów jeszcze na początku XXI wieku były prawdziwąplagą na naszych drogach. Dziś ta kategoria przestępstw odznacza sięnajwiększym procentowym spadkiem liczby odnotowanych zdarzeń.

 

Tak polscy kierowcy próbują oszukiwać ubezpieczycieli

Polska Izba Ubezpieczeniowa przygotowała raport o przestępczości za ubiegłyrok. Z analizy danych wynika, że to ubezpieczenia komunikacyjne sąnajczęściej wykorzystywane do prób wyłudzenia odszkodowania. Średniawartość wyłudzonego odszkodowania wyniosła 15 tys. zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017