Wyszukiwałeś:

przetarg

. Znaleziono 461 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przetarg

Spróbuj też wyszukać: mota engil

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 461 wszystkich):

Szczecin: S3 rusza przetarg

Mimo nierozstrzygniętego sporu o kawałek ziemi, po której maprzebiegać droga, ogłoszono przetarg na budowę pierwszego odcinka drogiekspresowej S3 z Klucza do węzła Pyrzyce. Oferentów poznamy 19 marca ijeżeli nie będzie protestów jeszcze przed wakacjami GDDKiA O/Szczecinpodpisze umowę z wykonawcą.

 

Poznań: przetarg na kolejny odcinek Głogowskiej

Trwa modernizacja ulicy Głogowskiej w Poznaniu. W 2006 roku zakończonezostały prace na odcinku od Wiaduktu Górczyńskiego do ulicy Rawickiej,a obecnie trwają prace na najdłuższym odcinku, tj. od Autostrady A2 doStrumienia Junikowskiego. W tym tygodniu Zarząd Dróg Miejskich wPoznaniu ogłosił przetarg na przebudowę dalszej części ulicy Głogowskiej.

 

Unieważniony przetarg na obwodnicę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad unieważniła przetarg,podczas którego miał zostać wyłoniony wykonawca południowej obwodnicyStargardu Szczecińskiego. Kolejny przetarg powinien odbyć się w styczniuprzyszłego roku.

 

Przetarg na obwodnicę Słupska

Gdański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetarg na wybór wykonawcy planowanej 16,3 km ekspresowejobwodnicy Słupska, która znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 6.Trasa będzie przebiegać na południu miasta.

 

Warszawa: Przetarg na węzeł Łopuszańska

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił przetarg na wybórwykonawcy inwestycji związanej z budową skrzyżowania Al. Jerozolimskich z ul.Łopuszańską w Warszawie. Planowany węzeł ma być trzypoziomowymskrzyżowaniem.

 

Warszawa: Przetarg na most Północny

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił w końcu przetarg na budowęmostu Północnego. Rozstrzygnięcie przetargu na tą ważną inwestycjęoraz podpisanie umowy planowane jest jeszcze na ten rok, tak aby jak najszybciejrozpoczęły się roboty budowlane.

 

Ruszył przetarg na wschodnią obwodnicę Wrocławia

W ubiegłym tygodniu ogłoszony został przetarg na budowę pierwszego odcinkatzw. łącznika aglomeracyjnego A4-S8 we Wrocławiu, czyli drogiBielany-Łany-Długołęka, która będzie stanowić wschodnią obwodnicęmiasta. Jest szansa na to, że trasa powstanie przed 2013 rokiem.

 

Kolejny przetarg na budowę A4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg nabudowę kolejnego odcinka autostrady A4. Tym razem potencjalni wykonawcy będąubiegać się o realizację krótkiego fragmentu trasy od węzłaRzeszów Centralny do węzła Rzeszów Wschód.

 

Przetarg na S3 z poślizgiem

Lubuscy drogowcy obiecali, że w styczniu ogłoszą przetarg na budowęekspresowej drogi S3 . Okazuje się, że przetarg  ruszy najwcześniej wlutym.

 

Jest przetarg na północną obwodnicę Jędrzejowa

Ogłoszono przetarg na budowę północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągudrogi krajowej nr 78. Inwestycja szacowana jest na około 200 mln zł z czegoponad 100 milionów wyniesie dofinansowanie w ramach unijnego ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017