Wyszukiwałeś:

przewody X

paliwowe X

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przewody paliwowe

Spróbuj też wyszukać: przewody gumowo-metalowe przy listwie silnika do fiata brava nissan terrano przewody paliwowe przewody paliwowe VW LT 40

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Volvo wzywa do serwisu

Volvo ogłasza kampanię serwisową, w związku z koniecznością wymianyprzewodów paliwowych wrażliwych na działanie wysokiej temperatury, jaka możewystępować w rejonie turbosprężarki i kolektora wylotowego. Awarią w Polscedotknięte są łącznie 44 samochody serii V50 i S40.

 

Wadliwe przewody paliwowe w Alfach

Trzy modele marki Alfa Romeo - Alfa 147, Alfa 156 oraz Alfa GT wyposażone wsilnik 1,9 Multijet 16v mogą okazać się wadliwe.

 

Niebezpieczne wibracje w Grand Vitarze

Niebzepieczne wibracje i pęknięcie przewodu paliwowego to potencjalnezagrożenia w niektórych egzemplarzach trzydrzwiowej odmiany Suzuki GrandVitara.

 

Możliwy wyciek paliwa w Suzuki Swift

Suzuki Motor Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,że w niektórych egzemplarzach modelu Suzuki Swift mogą wystąpićnieprawidłowości związane z przewodem paliwowym.

 

Wątek na forum: problemy z pompą paliwa wysokiego ciśnienia

Od jakiegoś czasu mam następujący problem w moim Q7 3tdi odkręca się pompa paliwowa wysokiego ciśnienia a w jednym przypadku urwane zostały jej mocowania trzymała się tylko na przewodzie paliwowym który pękł i silnik przestał pracować.Proszę o mądrą poradę. miro22

 

Avensisy z problemami układu paliwowego

Toyota Motor Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,że w niektórych egzemplarzach modelu Toyota Avensis wyprodukowanych wBrukseli, mogą wystąpić usterki układu paliwowego.

 

Captiva tak samo jak Cruze

Nie tylko w Chevrolecie Cruzie może dojść do wycieku paliwa. Z taką samąusterką mogą spotkać się posiadacze większej Captivy.

 

Wątek na forum: problem z obrotami na zimnym silniku

witam mam problem z wolnymi obrotami na zimnym silniku k 2700 przebiera i nawet zgaśnie jak mu nie pod pompuje paliwa albo nie pod wyższe obrotów jak się rozgrzeje ok wymieniłem przewody paliwowe uszczelniłem pompę wtryskowa i dalej to samo auto ma przebieg 140000 nie dymi nie bierze oleju rano ...

 

Możliwy wyciek paliwa w Ducato

Właściciele 36 egzemplarzy dostawczego Fiata Ducato zostaną zaproszeni doautoryzowanych serwisów włoskiej marki w celu zdiagnozowania możliwejusterki związanej z rozszczelnieniem przewodów paliwowych.

 

Ponad tysiąc Lexusów do naprawy

W trzech modelach marki Lexus - IS, GS oraz LS - mogą wystąpić problemy zprzewodami paliwowymi. Dlatego też ponad tysiąc właścicieli powyższychmodeli zostanie zaproszonych do autoryzowanych serwisów Lexusa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przewody paliwowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017