Wyszukiwałeś:

przewody X

paliwowe X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przewody paliwowe

Spróbuj też wyszukać: przewody gumowo-metalowe przy listwie silnika do fiata brava nissan terrano przewody paliwowe przewody paliwowe VW LT 40

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Hutchinson inwestuje w śląskim

Hutchinson Poland, francuski producent podzespołów dla przemysłumotoryzacyjnego, niebawem zakończy budowę czwartego zakładu produkcyjnegozlokalizowanego w Bielsku-Białej. Dodatkowo nowy projekt związany z rozbudową dwóch zakładów w Żywcu, szacowany na około 40 mln zł, przewidujezwiększenie zatrudnienia o około 520 osób.

 

Janmor rośnie

Firma Janmor, producent przewodów zapłonowych, na przełomie lipca i sierpniarozpocznie produkcję w nowym zakładzie w Pabianicach. Decyzja o rozbudowiezwiązana była z rosnącą liczbą zamówień z kraju i zagranicy.

 

Wadliwe przewody paliwowe w Alfach

Trzy modele marki Alfa Romeo - Alfa 147, Alfa 156 oraz Alfa GT wyposażone wsilnik 1,9 Multijet 16v mogą okazać się wadliwe.

 

Nowy diesel Fiata

Fiat ogłosił kilka dni temu, że pracuje nad rozwinięciem znanej jednostkiwysokoprężnej o pojemności 1,9 litra. Powstaną z niej dwie nowe wersje omocy 177 oraz 188 koni mechanicznych.

 

Włoski konkurent Audi RS4

Włoski producent nie wyciąga białej flagi w konkurencji z Niemcami. Nowedzieło Alfa Romeo będzie się nazywać 159 GTA i będzie dysponować mocą 400koni mechanicznych przekazywanych na cztery koła. Stuningowany model będziebezpośrednim konkurentem dla Audi RS4.

 

Więcej Volvo na biopaliwa

Szwecja jest bez wątpienia europejskim liderem na rozwijającym się rynkubiopaliw. Nie dziwi więc, iż również szwedzkie koncerny motoryzacyjnedążą do tego, by dominować w tej dziedzinie. Volvo zapowiedziało właśnieposzerzenie oferty o nowy, 200-konny silnik Flexifuel.

 

Volvo też się psuje

Przedsiębiorca Volvo Auto Polska sp. z o.o. powiadomił Urząd OchronyKonkurencji i Konsumentów, że samochody Volvo XC60 mogą nie byćbezpieczne dla użytkowników.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przewody paliwowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017