Wyszukiwałeś:

przewozenie X

zwierzat X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przewozenie zwierzat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Honda Jazz: rewelacja!!

4.75 jestem zachwycona, do tej pory jeździłamoplem vectrą (benzyna 1.8) i audi a6 (diesel 1.9) i ten rzeczywiście spełniawymagania stawiane przez użytkownika. spalanie wyższe ze względu naautomatyczną skrzynię biegów, chociaż pomiar robiony zimą (pr...

 

Skośny koncept

Prezentowany podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Detroit Nissan Beveljest dynamicznie wyglądającym samochodem wielozadaniowym o bardzo nietypowymkształcie. Jest to auto przeznaczone dla dojrzałych ludzi, którzy dużączęść swego czasu poświęcają różnym zajęciom.

 

Czy Tur zastąpi Hummera?

Wbrew pozorom polska myśl techniczna jeszcze istnieje i co ciekawe, nawet masię całkiem dobrze. Niepodważalnym przykładem tej tezy jest fakt, że grupakonstruktorów z Kutna zaprojektowała pojazd, który w niedługim czasie możenarobić sporo zamieszania na rynku specjalistycznych samochodów produkowanychdla wojska.

 

Majówka na drogach

Zbliża się długi weekend majowy, a wraz z nim wiele osób wyruszy wpodróż samochodami. Aby było bezpieczniej policja przygotowuje się dowzmożonych kontroli drogowych.

 

Skok z trzeciego piętra

Przy zderzeniu przy prędkości 50km/h ciało człowieka przyjmuje na siebietaką samą energię kinetyczną jak podczas uderzenia o ziemię po upadku ztrzeciego piętra.

 

Oto typowe błędy kobiet i mężczyzn za kółkiem

Jazda samochodem, jak i każda inna czynność życiowa, niesie ze sobą mniejlub bardziej typowe błędy, których nie zawsze jesteśmy jednakświadomi. Błędy mogą skutkować mandatem, ale i znacznie poważniejszyminastępstwami w postaci wypadku, obrażeń, a nawet śmierci. Oto najczęstszebłędy, jakie za kierownicą popełniają kobiety oraz mężczyźni.

 

Taryfikator mandatów 2014

Oto aktualny taryfikator mandatów. Stan prawny wszystkich wykroczeńdrogowych oraz przyporządkowanych do nich wysokości grzywien jest aktualny napaździernik 2014 roku.

 

Jak przewozić zwierzęta w aucie

Nie możemy naszego psa zostawić w domu, a sąsiadka nie zaopiekuje się przezkilka dni kotem. My musimy wyjechać  i stajemy przed decyzjąprzewiezienia samochodem naszego milusińskiego. Radzimy jak zrobić tobezpiecznie i wygodnie.

 

Wątek na forum: Jak przewozić zwierzęta w aucie

a jak przewieźć rybki....? ~kolo

 

Bezpieczna podróż ze zwierzętami

Zwierzęta są bardzo często traktowane jako pełnoprawni członkowie rodziny.Niezależnie od tego, czy podróżujemy z psem, kotem, chomikiem czyświnką morską - ważne jest bezpieczeństwo, ponieważ często nasi pupilepodróżują w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu. Na co więcwarto zwrócić szczególną uwagę podczas planowania takicheskapad?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przewozenie zwierzat".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017