Wyszukiwałeś:

przewoznicy X

miedzynarodowi X

. Znaleziono 87 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przewoznicy miedzynarodowi

Spróbuj też wyszukać: przewoznicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

Jarmuziewicz: "Przewoźnikom grożą nieuchronne bankructwa"

- Dziś jednym z najpoważniejszych problemów na rynku transportusamochodowego jest konkurencja wewnątrz gałęziowa. Spowodowana jest nie tylkozmniejszeniem liczby zleceń frachtu, ale nadmiernym rozwojem mocy przewozowych.- powiedział wiceminister infrastruktury Tadeusz Jarmuziewicz podczas sesjipoświęconej infrastrukturze i transportowi Europejskiego KongresuGospodarczego w Katowicach

 

Ambasada ostrzega polskich przewoźników przed oszustami

Polska ambasada w Berlinie ostrzega polskich przewoźników przedoszustami działającymi na terenie Niemiec. W komunikacie PAP opublikowanymprzez Puls Biznesu czytamy, że w minionych tygodniach pracownicy wydziałukonsularnego ambasady mieli do czynienia z kilkoma przypadkami oszukaniaprzewoźników z Polski.

 

Unia chce dalej liberalizować transport

Parlament Europejski zatwierdził pakiet przepisów w sprawie dalszejliberalizacji transportu drogowego w UE. Dotyczy on między innymi zasadświadczenia usług przez przewoźników z innego kraju oraz możliwościpracy kierowców autokarów bez przerwy przez 12 dni.

 

Znowu podwyżka winiet i znów protest kierowców

Ogólnopolską akcję protestacyjną planuje 3 czerwca ZrzeszenieMiędzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce - poinformował wczwartek prezes ZMPD Jan Buczek. Protest jest wymierzony przeciwko planowanejprzez rząd na 10 czerwca kolejnej już podwyżkę cen winiet drogowych.

 

Przewoźnicy zawieszają ogólnopolski protest

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce mediuje zrządem. Zapowiadany na środę protest został zawieszony do 10 lipca.

 

Greccy przewoźnicy znów strajkują

Zaostrza się trwający od poniedziałku strajk właścicieli cystern paliwowychi samochodów ciężarowych w Atenach. Przewoźnicy sprzeciwiają sięrządowym planom liberalizacji zasad przyznawania licencji na ich usługi.Strajk spowodował poważne problemy z zaopatrzeniem rynku w towary i w paliwo.Na niektórych stacjach już brak paliwa.

 

List otwarty do rosyjskich przewoźników

Zarząd Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowegoopublikował na swoich stronach list otwarty do rosyjskich przewoźników.Jego celem jest przedstawienie polskiego stanowiska w kwestiach spornychdotyczących zezwoleń na transport na terenie Federacji Rosyjskiej. Listzacytowany jest w całości.

 

GDDKiA chce zwrotu 1 mld od przewoźników

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uszczelniła w 2008 rokusystem przekazywania opłat ze sprzedaży kart opłaty drogowej oraz zezwoleń.Uzyskała także sądowy nakaz zapłaty zaległych opłat drogowych. Domaga sięzwrotu ponad miliarda zł zaległych opłat od  stowarzyszeńprzewoźników z powodu nie przekazania ich w latach 2004-2008.

 

Z jednym urządzeniem przez całą Europę?

Wyobraźmy sobie podróż z północnego krańca Europy dosłonecznej Sycylii. Kierowca ma zamontowane w samochodzie jedno urządzenie,które nalicza opłaty drogowe we wszystkich mijanych krajach.Automatycznie i bez zatrzymywania się. To sen czy bliska przyszłość branżytransportowej?

 

Polsko-niemiecki spór o płacę minimalną dla przewoźników

Czy polscy przewoźnicy, wykonujący przewozy międzynarodowe po terytoriumNiemiec, będą musieli dostosować się do nowych przepisów o płacyminimalnej u naszych zachodnich sąsiadów? Gdyby tak się stało, ichsytuacja finansowa mocno by się pogorszyła. Za polskimi firmami ma sięstawić polski rząd.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przewoznicy miedzynarodowi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017