Wyszukiwałeś:

przyczepa X

kempingowa X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przyczepa kempingowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Volkswagen Golf V z przyczepą kempingową

 

Prezentacja Volkswagena Golfa V z przyczepą kempingową.

 

Kia Sportage: Kia Sportage 2,0 2WD benzyna 2009r.Bardzo przyzwoity samochód

5 Kia Sportage w tej wersji jest bardzoprzyjemnym w prowadzeniu samochodem ,wygodnym.Bardzo komfortowo ciągnie sięnim przyczepę kempingową spalając 10-11 litrów benzyny na trasie takżeprzez góry. Cena zakupu nowego auta w grudniu 2009 na poziomie ...

 

Te samochody nie dały się wykiwać

Pięć modeli z segmentu SUV i pięć aut o nadwoziu kombi przetestowałniemiecki automobilklub ADAC pod kątem wydajności systemów stabilizacjitoru jazdy podczas jazdy z przyczepą kempingową. O to cienie i blaskioferowanych przez producentów technologicznych rozwiązań, mających wzałożeniu poprawić bezpieczeństwo i komfort podróży.

 

Caravaning sposobem na wakacje

Odpoczywać można na różne sposoby. Jednym z nich jest turystykasamochodowa, która powszechnie jest nazywana caravaningiem. Z racjirozpoczynających się wakacji przedstawiamy pokrótce na czym to polega.

 

Wątek na forum: PRius z przyczepą

Witam, Myślę o zakupie Priusa III lub IV. Czytam i zastanawiem się powaznie. Przekonuje mnie komfort, niskie spalanie - rodizna się powiększa więc szukam rodzinnego samochodu.<br /> Powiedzcie jak Priusem jeździ się na Autostradzie? Ile pali w takiej jeździe?<br /> No i najważniejsz...

 

Jeśli kamper to na bazie Ducato

Już w najbliższą sobotę (31 sierpnia) ruszają w Dusseldorfie targi CaravanSalon, podczas których producenci z całego świata zademonstrują swojenowości w szeroko pojętej tematyce karawaningu. Wśród wielu nowościnie zabraknie Fiata Ducato, lidera wśród pojazdów stanowiącychbazę dla aut kempingowych.

 

Oto najlepsze auta do holowania

Okres wakacyjny tuż przed nami, wielu z nas wyruszy na letni wypoczynekwykorzystując różnego rodzaju przyczepy kempingowe. Jeśli zamierzamydopiero skompletować taki skład, podpowiadamy, jakie modele najlepiej nadająsię do holowania przyczep.

 

Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę!

Cytat zaczerpnięty z wiersza Juliana Tuwima idealnie pasuje do porywakacyjnej. Wśród osób wyjeżdżających na urlop znajdą siętacy, którzy czas błogiego relaksu chcą spędzić w przyczepiekempingowej. Zanim rozpoczniemy nasz urlop w „domku nakółkach”, powinniśmy przygotować się do transportu przyczepy.

 

Oto sposób na wakacyjne oszczędności

Koszty dojazdu do miejsca wypoczynku, zakwaterowania, wyżywienia sprawiają,że wakacyjny wyjazd to spory wydatek dla domowego budżetu. Coraz więcejPolaków decyduje się na turystykę karawaningową, oszczędzając w tensposób na noclegach.

 

Wątek na forum: kemping

Siemka planuje zakup przyczepy kempingowej mam już zaplanowany wyjazd itp. ale nie znam sie na tym za bardzo mam hak i tyle Co mi jeszcze potrzebne? Na tanikemping.pl wybrałem przyczepe ale tam jest jeszcze kupa rzeczy i jak to jest z konserwacją? Zna sie ktoś? ~mefo

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przyczepa kempingowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017