Wyszukiwałeś:

przyczepy

. Znaleziono 328 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przyczepy

Spróbuj też wyszukać: przyczepy towarowe używane przyczepy kempingowe przyczepy do koni

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 328 wszystkich):

Przyczepy trzeba jednak ubezpieczać

Sejm przychylił się do postulatów instytucji ubezpieczeniowych iprzyjął poprawki Senatu dotyczące nowelizacji ustawy o ubezpieczeniachobowiązkowych, według której przyczepy w dalszym ciągu będąpodlegały obowiązkowemu ubezpieczeniu OC.

 

Te samochody nie dały się wykiwać

Pięć modeli z segmentu SUV i pięć aut o nadwoziu kombi przetestowałniemiecki automobilklub ADAC pod kątem wydajności systemów stabilizacjitoru jazdy podczas jazdy z przyczepą kempingową. O to cienie i blaskioferowanych przez producentów technologicznych rozwiązań, mających wzałożeniu poprawić bezpieczeństwo i komfort podróży.

 

KH-KIPPER wyróżniona na Targach Autostrada-Polska

Firma KH-KIPPER otrzymała wyróżnienie Targów Autostrada-Polskaza uniwersalną przyczepę-wywrotkę z najazdami chowanymi w ramie. Z rąkPrezesa Andrzeja Mochonia dyplom odebrał  wiceprezes i dyrektor handlowyAndrzej Kamionka.

 

KH-KIPPER podsumowuje rok

Firma KH-KIPPER, produkująca profesjonalnej jakości zabudowy na samochodyciężarowe oraz własnej konstrukcji przyczepy i naczepy, podsumowała rok2011.

 

Przyczepa podkontenerowa z wywrotem

Firma KH-KIPPER zaprezentowała przyczepę podkontenerową z wywrotem,przystosowaną do współpracy z kontenerami wykonanymi według normy DINo długości roboczej 6 500 – 7 300 mm. Dopuszczalna masa całkowitaprzyczepy wynosi 18 t. Jest ona wyposażona w trzy blokady pneumatycznekontenera - dwie blokady podłużnic ramy przewożonego kontenera i jednablokada na rolkach kontenera.

 

KH-KIPPER umacnia pozycję w sektorze komunalnym

Firma KH-KIPPER została założona w 1997 roku z myślą o dostarczaniuużytkownikom zabudów różnego typu, tj. wywrotek i skrzyństałych własnej produkcji, montażu hakowców, bramowców,żurawi, hydrauliki siłowej i czołownic. Tegoroczną nowością w ofercieKH-KIPPER jest przyczepa podkontenerowa z wywrotem przystosowana dowspółpracy z kontenerami wykonanymi według normy DIN o długościroboczej 6500-7300 mm.

 

Przyczepa do zadań specjalnych

KH-KIPPER opracował nowy model 3-osiowej przyczepy off-road przeznaczonej dojazdy w trudnych warunkach terenowych, takich jak nieutwardzone drogi lub pola.Nowa przyczepa nosi symbol P3R i oprócz zastosowania przy pracachziemnych, może być z powodzeniem wykorzystana w rolnictwie.Półokrągły kształt skrzyni przyczepy sprawia, że idealnie nadajesię ona do przewozu półpłynnych mas lub piasku.

 

Oto najlepsze auta do holowania

Okres wakacyjny tuż przed nami, wielu z nas wyruszy na letni wypoczynekwykorzystując różnego rodzaju przyczepy kempingowe. Jeśli zamierzamydopiero skompletować taki skład, podpowiadamy, jakie modele najlepiej nadająsię do holowania przyczep.

 

Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę!

Cytat zaczerpnięty z wiersza Juliana Tuwima idealnie pasuje do porywakacyjnej. Wśród osób wyjeżdżających na urlop znajdą siętacy, którzy czas błogiego relaksu chcą spędzić w przyczepiekempingowej. Zanim rozpoczniemy nasz urlop w „domku nakółkach”, powinniśmy przygotować się do transportu przyczepy.

 

Rewelacyjny asystent jazdy z przyczepą Land Rovera

Land Rover przedstawił niezwykły system, wspomagający kierowcę podczas jazdyz przyczepą. Działa jak rentgen, a kierujący ma wrażenie jakby przyczepy wogóle nie było. Ma to drastycznie polepszyć bezpieczeństwo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017