Wyszukiwałeś:

przygotuj X

auto X

wiosne X

. Znaleziono 45 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przygotuj auto na wiosne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Przygotuj Volvo na zimę

Już w najbliższy weekend (13-14 października) w autoryzowanych stacjachobsługi Volvo odbędzie się jesienna kontrola pod hasłem "Przygotujswoje Volvo".

 

Wiosna za oknem - czas na porządki!

Od kilku dni mamy już astronomiczną i kalendarzową wiosnę. Co ważne, a conie jest w naszym kraju wcale takie oczywiste, również za oknem panujejuż wiosenna aura. A to oznacza, że najwyższy już czas przyjrzeć sięskrupulatnie naszemu autu i doprowadzić go do właściwego stanu. I nie chodzitu wcale tylko o estetyczny wygląd, ale bardziej o zapewnienie jego dłuższejbezproblemowej eksploatacji oraz o kwestie naszego bezpieczeństwa.

 

Myć czy nie myć - oto jest pytanie

Choć zima tymczasowo nieco zelżała, to jednak prognozy pogodowe sąjednoznaczne - jeszcze czekają nas i opady śniegu, i nieco większe mrozy.Podpowiadamy, jak w tych warunkach pielęgnować nasze auta, by nie jeździćbrudasami aż do nastania prawdziwej wiosny.

 

Wciąż jeszcze jest zima

Choć większość z nas coraz niespokojniej spogląda w kierunku nadchodzącejwiosny, to pamiętajmy, że zima jeszcze nie odpuściła na dobre i nie razmoże pokazać swoje prawdziwe oblicze. Dlatego też ważne, byśmy o tympamiętali w kontekście naszego auta i ewentualnego uzupełnianiapłynów eksploatacyjnych.

 

Przyszła wiosna, zabierz auto do kosmetyczki

Pierwsze, słoneczne weekendy wiosny to idealny moment na rozpoczęcie sezonugrillowego. Ale nie tylko. To także właściwy czas na doprowadzenie auta dowłaściwej higieny po uciążliwej zimie. Poniżej prezentujemy kompaktowy plandziałania jak tego dokonać, od czego zacząć i na co zwrócićszczególną uwagę.

 

Czy Twoje auto jest gotowe na wiosnę?

Za nami kilka dni wiosny, ale raczej nie powinniśmy jeszcze oczekiwaćpierwszych przebiśniegów. Pogoda nie sprzyja, ale prędzej czypóźniej i tak zrobi się cieplej, a póki co pozostanie namwięcej czasu na przygotowanie auta do cieplejszej aury.

 

Bezpiecznie na majówkę

Któż z nas nie lubi długiego, majowego weekendu, kiedy to na łonienatury można zapomnieć o codziennych troskach i oddać się swoim ulubionymzajęciom. Dla wielu Polaków okres ten to czas wyjazdu, często dośćdalekiego, a że statystyki policyjne są nieubłagalne - w pierwszy majowyweekend ginie na drogach wiele osób - warto cały czas pamiętać opodstawowych zasadach bezpiecznego ruchu drogowego.

 

Jak przygotować auto do zimy?

Wstajesz rano, najpierw czujesz przeszywające Cię zimno, a po chwilisłyszysz, jak rzęsisty deszcz za oknem śmieje się z Ciebie, że musiszwstać, gdy słońce jeszcze smacznie śpi. Listopad pełną gębą, a tooznacza, że to ostatni dzwonek na przygotowanie auta do zimy.

 

Co po zimie warto zrobić w swoim aucie?

Pierwszy dzień wiosny za nami. I choć tegoroczna zima nie była zbytdokuczliwa, to jednak warto nasz samochód zabrać na kontrolę pozimową.Drobne z pozoru, często niewidoczne z zewnątrz usterki mogą być za jakiśczas przyczyną większych kłopotów. A za tymi chyba nikt nie przepada.

 

Przegląd samochodu po zimie

W ten weekend będziemy świętować odejście zimy i początek wiosny. To dobryczas by zadbać o samochód i przygotować go do cieplejszej aury. Zobacz,co należy zrobić po zimie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przygotuj auto na wiosne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017